Skocz do zawartości


Zdjęcie

Speed - Mike Kyle broń w walce z Antonio Silva


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Speed - Mike Kyle broń w walce z Antonio Silva
Speed - Mike Kyle broń w walce z Antonio Silva

Nikt nie oczekuje wiele od Mike Kyle w walce z Antonio Silva, niezależnie od tego, ile czasu dał jej przygotowanie się do tej walki, pozostaje on na przegranej pozycji. I jest fakt, że ma mniej niż tydzień ma być gotowy do walki z brazylijskim, usuwa całkowicie wszystkie pytania, ale nie dla Kyle.

Michael po raz ostatni serwuje lekkie wadze ciężkiej i rozważa walkę z Silva 4 grudnia, jako dobrą okazję, jeśli zostanie wybrany, aby przejść do ataku tytuł w wadze półciężkiej, dobrze, lub przynajmniej podnieść poziom ich sprzeciwie:


"Nie sądzę, straciłem coś. Nie rozumiem numer jeden rywal, i nie wprowadził mnie w walce o tytuł. Zgodnie z oczekiwaniami, będę walczył z Musashi lub Roger Gracie. Jeśli przegram, Antonio Silva w sobotę, nie wpływa na mojej kariery w półciężkiej. apset Jeśli się uda, to myślę, że będą zmuszeni dać mi walkę o tytuł. Musisz zrozumieć, na co dzień trenuję z wagi ciężkiej, moja waga wynosi około 100-105 kg. Wiem, że to będzie dużo cięższe, ale to nic nie znaczy, kiedyś. Trenowałem z Kaina Velasquez, podczas treningu do walki z Brock Lesnar. I regularnie trenować z Daniel Cormier. Trenuję z pasemek na co dzień, czuję w tej wadze ryb w wody. "

"Ja bym naprawdę jak walczyć z Musashi. Chcę walczyć z najlepszymi ... teraz jest mój czas, aby być najlepszym. Jeśli chcę pokazać, że jestem jednym z najlepszych zawodników wag ciężkich i lekkich, muszę walki z rywalami.

Na tydzień Kyle nie będzie w stanie opracować strategię walki, pozostaje on wykorzystać swoje doświadczenia i umiejętności. Jego główną bronią jest szybkość, a zadanie, zmuszając Brazylii, aby przejść do wymiany w późniejszych rundach:


"Jestem lepszy niż jego przeciwników. Jestem lepszy niż Arlovski, jestem szybszy od niego, lepiej niż boks. Nie sądzę, że jest w stanie utrzymać się ze mną. Nie jest wyrazem" prędkość zabija, mam zamiar skupić się na tym. Użyj moja prędkość i zdolność do ruch w szafie. nadzieję, że otrzymam znokautować go w drugiej połowie walki " .

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024