Skocz do zawartości


Zdjęcie

prosze o porade


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

old
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

prosze o porade
bede wlasnie rozpoczynal trening na rzezbe, chce tez zbic nadmiar tluszczu na brzuchu. zamierzam kupic clenburexin,fat killer, l-carnitine i hmb. czy to dobre polaczenie?.jesli tak to w jaki sposob je brac
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o porade
domyślam sie firmy {SMILIES_PATH}/kwasny.gif ile chcesz wydać {SMILIES_PATH}/question.gif {SMILIES_PATH}/question.gif
  • 0

old
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o porade
mysle ze max 1000
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o porade
no to możemy rozwinąć skrzydła {SMILIES_PATH}/smile.gif napisz staż, wiek waga wzrost itp...jak duża redukcja...
  • 0

masteron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o porade
spalacze tluszczu najlepsze to:ErgoPharm- AMP,MuscleTech- Hydroxycut Hardcore,Nutrex- Lipo-6,MAN- Scorch,Legal Gear- Speed
  • 0
Ciagły trening w drodze do chwały świat jest zbyt wielki by być Małym!!

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o porade
na jakiej podstawie proponujesz mu takie środki skoro nie wiesz jaki ma staż, czy coś brał, wiek itp {SMILIES_PATH}/question.gif {SMILIES_PATH}/question.gif
  • 0

masteron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o porade
robie tak jak ty odrazu prpponuje najlepsze suple na rynku z danej kategorji;)
  • 0
Ciagły trening w drodze do chwały świat jest zbyt wielki by być Małym!!

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o porade
to sobie przeczytaj co wyzej napisalem jestem tu troche dłuzej i niektórych uzytkownikow juz troche znam i wiem jaki maja staż i co potrzebują a za udzielanie głupich rad są ostrzeżenia {SMILIES_PATH}/excl.gif
  • 0

masteron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o porade
ha ostrzezenie?no i co z tego ze dluzej?to znaczy ze jestes lepszy?odrazu namnie naskoczyles jak tylko tutaj wbilem praktycznie.a to co ja napisalem ma byc glupia rada tak?wymienilem mu tylko najefektywniejsze suple na rynku swiatowym.glupia rade bym mu dal jak bym powiedzial zeby jadl wiecej tluszczu np;).
  • 0
Ciagły trening w drodze do chwały świat jest zbyt wielki by być Małym!!

suzin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o porade

no i co z tego ze dluzej?to znaczy ze jestes lepszy?


Człowieku troche pokory nie chodzi o to że jest lepszy od Ciebie bo dłużej jest na tym forum tylko że zna już niektórych wie jaki mają staż czy przebyte cykle bo to jest niezbedne do ustalenia suplementacji. Doradzasz człowiekowi nic o nim nie wiedząc {SMILIES_PATH}/excl.gif Wezniesz puzniej odpowiedzialność za to że zostanie Mu obwisła skóra po zbyt szybkim spadku wagi {SMILIES_PATH}/question.gif Zamiast nie potrzebnie się unosić roważył byś to co napisał ryko bo ma racje, a nie unosisz sie ambicją.
  • 0

masteron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o porade
nie unosi sie ambicja ale caly czas ma cos domnie.no ok moze mnie ponioslo troszke z tymi suplami na spalanie, i moze nie chodzi tutaj o obwisla skore tylko o serducho.
  • 0
Ciagły trening w drodze do chwały świat jest zbyt wielki by być Małym!!

suzin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o porade
Z tą skóra napisałem tak tylko dla przykładu. Chodziło mi o to że nic o Nim nie wiemy i najpierw musi coś o sobie napisać żeby porada była żeczowa. Nie wiemy ile chce zredukować i ile ma lat i możliwe że spalacze które mu poleciłeś są za mocne {SMILIES_PATH}/msn-wink.gif itp
  • 0

masteron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o porade
przyznalem ponioslo mnie.doba udzielamy my se tutaj a zainteresowana osoba uciekla;PPP
  • 0
Ciagły trening w drodze do chwały świat jest zbyt wielki by być Małym!!

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o porade
a tak nawiasem to w ubiegłum roku najlepszymi suplami z reduktorów to thermal pro i animal cuts. a skoro OLD może nie ma dużego stażu to nie na ręke go szprycować odrazu silnymi reduktorami pozdr.
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o porade

przyznalem ponioslo mnie.doba udzielamy my se tutaj a zainteresowana osoba uciekla;PPP


no troche wyluzuj mam swoje zdanie na taki czy inny temat poparte doświadczeniami i wiedzą zdobyta od zawodników trenujących pare ładnych lat ciesze sie ze nadal utrzymuje kontakty bo cały czas sie człowiek czegoś nowego uczy...
ale nie musimy sie tu stukać cycami {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif forum jest po to aby doradzać i dyskutować a nie przekrzykiwać sie {SMILIES_PATH}/rolleyes.gif tak więc proponuje panować nad gospodarką hormonalna i nie spamować...ma być miła i przyjazna atmosfera pozdrawiam...
  • 0

old
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o porade
Cholera panowie co za potyczka slowna czuje sie prawie jak dziewica na wierzy, o ktora na dole trwa walka . a tak na serio. to mam 31 lat i cwicze z przerwami jakies 2 lata. do tej pory jechalem na mase. moja waga106kg ,wzrost180.moj najwiekszy problem to otluszczony brzuch. mysle ze powinienem pozbyc sie do 10 kg tluszczu
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o porade
napisz coś o diecie to podstawa i aeroby(rower stacjonarny i bieznia) na początku 2x w tyg po 30 min dokładaj o 5 min po kazdym tygodniu az dojdziesz do 60min 3-4xw tyg.mozesz je robic na czczo lub po treningu lub teżna odzielnej sesji jezeli robisz po treningu to aero razem z treningiem silowym nie powienien trwac dluzej niz 90min a najlepiej 75...
zarzuć animal cutsa i unidyne do tego amino2700 glutamine i białko wysoko procentowe najlepiej izolat...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024