Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie możecie poradzić suplementy lub odżywki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Brumm
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jakie możecie poradzić suplementy lub odżywki
Witam

Na wstępie chciałbym was bardzo prosić o jakąś poradę w doborze suplementów lub odżywek, które będą najlepsze dla mnie podczas treningów. Głownie chciałbym coś na zbicie tłuszczu i nabranie mięśnie, chciałbym od razu zaznaczyć, że jestem zielony w tych sprawach.

A teraz trochę o mnie mam 23 lata, wzrost 186 cm, ostatni raz jak się ważyłem miałem 75 kg, ale od jakiegoś czasu się odchudzam więc myślę, że teraz mam kolo 72 kg.
Zależy mi głównie żeby zbić lekką oponę na brzuchu (wiem, że chudy jestem ale ten tłuszcz na brzuchu mnie dobija), chciałbym się też dowiedzieć czy są jakieś fajne suplementy żebym nabrał więcej mięśni. Nie chodzi mi tu żeby zrobić z siebie king-kong’a, ale chodź trochę mieć zarys mięśni na klatce, brzuchu .

Od jakiegoś czasu usilnie próbuje zniszczyć tłuszcz na brzuchu, stosuje dietę tzn. nawet można powiedzieć, że się głodzę, ale są efekty.
Teraz jeszcze kupiłem sobie bieżnie magnetyczną z kijami do nordic waking, ćwiczę na tym od 4 dni po godzinie dziennie i po zejściu czuje mięśnie rąk i nóg więc chyba jest dobrze do tego wszystkiego zakładam sobie na 30 minut pas vibroaction (nie wiem czy coś daje, ale na pewno nie zaszkodzi). Do tego wszystkiego od następnego tygodnia chcę zacząć coś działać z „6 weidera” no i działać coś z hantelkami i innymi małymi sprzętami plus jakieś ćwiczenia: pompki, przysiady, brzuszki itp..

P.S Wszystko chcę robić w domu siłownia odpada, bo na razie się spłukałem.

Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam
  • 0

Brumm
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie możecie poradzić suplementy lub odżywki
#####


Cięsnienie mam w normie, nie stosowałęm wcześniej żadnych spalaczy, teraz nic nie stosuje, nie mam nietolerancji na kofeinę
  • 0

Brumm
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie możecie poradzić suplementy lub odżywki
#####

Nie mam jadłospisu staram się jeść jak najmiej jakieś dwa małe posiłki w ciągu dnia lub jeden duży w południe
  • 0

Brumm
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie możecie poradzić suplementy lub odżywki
#####

Znalazłem to na innym forum czy tym termogenikiem może być zielona herbata z tej wypowiedzi wynika, że tak:


Napisze tu o zielonej herbacie jako termogeniku.


Zielona herbata

Termogeneza to tak zwane spalanie tłuszczu poprzez powstawanie ciepła, które wydziela się podczas reakcji chemicznych i powoduje że tłuszcz zamienia się w dwutlenek węgla i wode. Jednym słowem spalamy tłuszcz. I dochodzimy do sedna. Zielona herbata podwyższa znacznie termogeneze powodując łatwiejsze spalanie tkanki tłuszczowej.
Zielona herbata wpływa także dobrze na obniżenie poziomu złego cholesterolu LDL i podwyższenie HDL.
Dzięki jej właściwościom obniżającym poziom cukru we krwi również pomaga przy odchudzaniu.
Oczywiście ma jeszcze mnóstwo właściwości korzystnych dla zdrowia ale nie bede sie rozpisywał na ten temat ponieważ nie o to tu chodzi


P.S a jesli chodzi o ten izolat, to jaki mozesz poradzic, fajnie jakby nie byl az taki drogi
  • 0

Brumm
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie możecie poradzić suplementy lub odżywki
jeśli chodzi o białko znalazłem coś takiego [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , może to być ? jeśli nie to gdzieś najlepiej do tej ceny żeby inny produkt się zmieścił.

A jeśli chodzi o Izolat to coś tańszego najlepiej.

P.S Ja nie chce brać długo tego białka i izolata góra miesiąc więc chyba jakieś mniejsze opakowania mi wystarczą
  • 0

Brumm
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie możecie poradzić suplementy lub odżywki
#####


No dobrze to jako spalacz wziąłbym Adipokill, a jakie mam białko wziąść żeby na miesiąc starczyło
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024