Co sądzicie o tym
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Kawałek na ten tydzień:
http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc
Napisano Ponad rok temu
Powód: bezsensowna nazwa tematu
Temat zostaje zamknięty
Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Duo i jego poziom w polsce Co sadzicie na ten temat:D?? |
JIU JITSU |
|
|
||
Co o tym myslicieCo o tym myslicie |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
I co z tym boxem facet vs babka? |
MUAY THAI, BOKS, KICKBOXING, K-1 |
|
|
||
Czy da się coś z tym zrobić do wakacji ? |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Olimpiada - medale |
ZAPASY - Styl Wolny i Klasyczny |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Shock + Mono- Ponad rok temu
-
Cykl Na masę i siłę Bez Kreatyny- Ponad rok temu
-
2 CyklVanEyden - Ponad rok temu
-
Następna odżywka- Ponad rok temu
-
Universal Shock Therapy + Storm Duże ciśnienie- Ponad rok temu
-
Kreatyna lub cos innego- Ponad rok temu
-
Kreatyna- Ponad rok temu
-
I cykl- Ponad rok temu
-
NOX PUMP- Ponad rok temu
-
Cytocell + CytonoxVanEyden - Ponad rok temu


Temat jest zamknięty

Ponad rok temu
