Dwa razy w tyg ????!!!!!
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
pomocDieta 3tygodniowa |
Dieta |
|
|
||
brazylijska impreza, wrocław |
CAPOEIRA |
|
|
||
Szalone dwa miesiące z MASS XXL |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
Horii sensei - zostały 2 tyg. |
AIKIDO |
|
|
||
Whey 100% białko co o tym Saądzicie!!!???? |
Odżywki i Suplementy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
cel -4-5 kg zlej masy+max dobrej+animale jakie mam- Ponad rok temu
-
nietypowy początek ...- Ponad rok temu
-
Rzezbienie klatki- Ponad rok temu
-
trening na rzeźbe- Ponad rok temu
-
Proporcje- Ponad rok temu
-
tu coś na motywacje- Ponad rok temu
-
Jak mam trenować?- Ponad rok temu
-
Moj plan na rzeźbe (proszę o ew. korektę i porady)- Ponad rok temu
-
Bruce Lee - treningi- Ponad rok temu
-
czy sie nie przemeczam?- Ponad rok temu



Ponad rok temu
