Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cykl na poprawę definicji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji
:geek:
Epistane to Epi a Epi to Oxanavar a Oxanavar to Epistane.

mysthery87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    Kick Boxing
    Muzyka
    Rozrywka i kultura
    Zakupy przez internet
    Moda i atrakcyjny wygląd
  • Staż [miesiące]:12 miesięcy, i jadę dalej...
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :Biceps 40 / Przedramię 33
  • Klatka piersiowa [cm]:110,5
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:Udo 59,5 / Łydka 40
  • Wyciskanie [kg]:Poziom 114 / Głową w górę 98
  • Martwy ciąg [kg]:Szkoda kręgosłupa, odradzam
  • Waga [kg]:82 - 84

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji
MaC - Myślałem tutaj o Clenie z Lyka Labs, 2 tyg. on, 2 tyg off. Tab. są 0.04 mg, więc myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie tutaj cykl wyglądający następująco:
2 tygodnie (ilości podawane w tab. na dzień): 1 1 2 2 3 3 4 4 3 3 2 2 1 1
2 tygodnie: off (chyba, że będę stał lepiej z kasą, wtedy efka, albo coś łagodniejszego)
Kolejne 2 tygodnie: 1 1 2 2 3 3 4 4 3 3 2 2 1 1

Dołączona grafika


Co o tym sądzisz MaC? Mam nadzieję że nie naruszam regulaminu poruszając temat tego środka, jeśli tak proszę o przestrogę, nie o bana. Widziałem na forum podobne tematy więc pozwoliłem sobie prosząc o małą pomoc z Waszej strony. Czekam na wasze opinie, pozdro :geek:

Może napiszę dalej, nie chce odpowiadać na swój post. Chcę zamienić Olimp Thermo Speed na Clenbuterol. Widzę jak działa Thyrotherm i nie jestem zadowolony... Tak dla testu wziąłem sobie 2 tab przed snem i spałem jak zabity, a ujęte było żeby nie przyjmować po godz. 17, więc sami widzicie, sprawdzałem również jak z dawkami, dochodziłem już do 8 tabsów, i tak nic, to chyba na mnie nie działa, termogeneza? To chyba jakaś kpina jeśli chodzi o ten środek, mam nadzieję że Clen klepie dużo lepiej, bo Thyrotherm podtrzymuje tylko wagę, ale wiem że muszę liczyć się z faktem że biorę ph, więc napewno nie spalę dużo,bo wzrasta masa mięśniowa z której jestem bardzo zadowolony :) Kiedy już zejdę z ph i wejdę w Clomed, wejdzie również HMB (antykatabolik) a co za tym idzie delikatne zmniejszenie podaży na białko. I właśnie w tym momencie będę oczekiwał największych rezultatów jeśli chodzi o spalanie tkanki tłuszczowej. Co do Clenu mam dobre przeczucia, nie będę się przejmował Kortyzolem, ani spadkami mięśni, jednak jeśli coś zauwarze włącze więcej białka. Pewnie czekacie na foty, no juz niedlugo
  • 0

Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji
Ten clen jest bardzo mocny i 4 tabletki czy 3 za durza dawka,na start jeszzcze ok 3 blety ale dalej nie bardzo za dużo.Takie moje zdanie ten clen biora po 1 tab dziennie i maja doskonałe rezultaty.Ale poczekamy na MaCa i zobaczymy co nam nasz doktor napisze:)
  • 0
Dołączona grafika

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji
Jeżeli w ogóle tam masz clena to przy dawce 160mcg ( 4tab ) matka ze ściany będzie cie zeskrobywać. Nie mam pojęcia skąd masz wciąż takie poj....e teorie/pomysły :)
Skała dobrze napisał :geek:

mysthery87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    Kick Boxing
    Muzyka
    Rozrywka i kultura
    Zakupy przez internet
    Moda i atrakcyjny wygląd
  • Staż [miesiące]:12 miesięcy, i jadę dalej...
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :Biceps 40 / Przedramię 33
  • Klatka piersiowa [cm]:110,5
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:Udo 59,5 / Łydka 40
  • Wyciskanie [kg]:Poziom 114 / Głową w górę 98
  • Martwy ciąg [kg]:Szkoda kręgosłupa, odradzam
  • Waga [kg]:82 - 84

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji
Moze przesadziłem jak na początek. Posłucham się Skały i będę brał najwięcej 2 tab dziennie, Dzięki za rady. Co do 160 mcg to jest taka maksymalna dawka podczas cyklu, ale to pewnie dawka dla osob z wiekszym starzem. Ale 120 mcg napewno mozna brac spokojnie w szczytowym momencie cyklu. Sam ocenie jak moje cialo reaguje, ale bede statal sie byc ostrozny. Dzieki :geek:
  • 0

mysthery87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    Kick Boxing
    Muzyka
    Rozrywka i kultura
    Zakupy przez internet
    Moda i atrakcyjny wygląd
  • Staż [miesiące]:12 miesięcy, i jadę dalej...
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :Biceps 40 / Przedramię 33
  • Klatka piersiowa [cm]:110,5
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:Udo 59,5 / Łydka 40
  • Wyciskanie [kg]:Poziom 114 / Głową w górę 98
  • Martwy ciąg [kg]:Szkoda kręgosłupa, odradzam
  • Waga [kg]:82 - 84

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji

Jeżeli w ogóle tam masz clena to przy dawce 160mcg ( 4tab ) matka ze ściany będzie cie zeskrobywać. Nie mam pojęcia skąd masz wciąż takie poj....e teorie/pomysły :geek:
Skała dobrze napisał :D


Okej, dajmy ba to taką rozpiskę:
Pierwsze 2 tygodnie: 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 1 1 1 1 (20 tab.)
Drugie 2 tygodnie: Mam jeszcze Thyrotherm więc go dokończe (3 tab. dziennie)
Trzecie 2 tygodnie: 1 1 1 2 2 2 3 3 2 2 2 1 1 1 (24 tab.)

I tak na zmianę, bo tego Clenu wystarczy na jeszcze jeden taki cykl który opisałem wyżej :)
MaC406 i to nie są idiotyczne i durne rozpiski które sam wymyślam, staram się tylko dostosować je do swojego organizmu. Korzystam ze źródeł innych for, bądź stron gdzie takie informacje się znajdują. Oczywiście również konsultuje się z osobami które zażywały opisane środki...
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji
Rozumiem, a ten tekst kto Tobie wymyślił :) Masz z forum Katolickiego :geek: Czy ty jesteś jego autorem :D
" Co do Clenu mam dobre przeczucia, nie będę się przejmował Kortyzolem, ani spadkami mięśni, jednak jeśli coś zauwarze włącze więcej białka " :D :D

DAmianXXL
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :44
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:92,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji
Chcesz zacząć przygodę z clenem , no to dawaj , ja napisze ci moje wrażenia

Zaczynałem od dawki 20 mcg/d i kurwa myślałem ze coś mi się dzieje ręce latały , napady ciepła , najgorsze były napady leku i niepewności , Temperatura jak najbardziej prawidłowa wahała się w granicach 37,4 -37.7 .
Po 4 cyklach doszedłem do 100 mcg/d i powiem ze ja złe reaguje na ten środek ,

Moja rada zaczij od małej dawki zobaczysz jak twój organizm reaguje na clena .


Powodzenia
  • 0
01.10.12 ----Powrót i redukcja-----
13,10,2012------- Sukces waga 93,2 ----- Redukcja w toku ----- Sibutramina zdała egzamin --------
01,11,2012 -------- + 2 cm w bicepsie , pas -1 cm , troszke na +,

mysthery87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    Kick Boxing
    Muzyka
    Rozrywka i kultura
    Zakupy przez internet
    Moda i atrakcyjny wygląd
  • Staż [miesiące]:12 miesięcy, i jadę dalej...
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :Biceps 40 / Przedramię 33
  • Klatka piersiowa [cm]:110,5
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:Udo 59,5 / Łydka 40
  • Wyciskanie [kg]:Poziom 114 / Głową w górę 98
  • Martwy ciąg [kg]:Szkoda kręgosłupa, odradzam
  • Waga [kg]:82 - 84

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji

Rozumiem, a ten tekst kto Tobie wymyślił :D Masz z forum Katolickiego :) Czy ty jesteś jego autorem :D
" Co do Clenu mam dobre przeczucia, nie będę się przejmował Kortyzolem, ani spadkami mięśni, jednak jeśli coś zauwarze włącze więcej białka " :geek: :!:


Jak byś się trochę znał to byś wiedział o czym pisze
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji

Jak byś się trochę znał to byś wiedział o czym pisze


Nie ośmieszaj się więcej. Wiesz co to jest Kortyzol :!: i jak zapobiegać aby nie powstawał :D
Ty będziesz brał większą ilość białka :geek: a z cyklu zostanie ci mniej niż zrobiłeś :)

mysthery87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    Kick Boxing
    Muzyka
    Rozrywka i kultura
    Zakupy przez internet
    Moda i atrakcyjny wygląd
  • Staż [miesiące]:12 miesięcy, i jadę dalej...
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :Biceps 40 / Przedramię 33
  • Klatka piersiowa [cm]:110,5
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:Udo 59,5 / Łydka 40
  • Wyciskanie [kg]:Poziom 114 / Głową w górę 98
  • Martwy ciąg [kg]:Szkoda kręgosłupa, odradzam
  • Waga [kg]:82 - 84

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji

Nie ośmieszaj się więcej. Wiesz co to jest Kortyzol :!: i jak zapobiegać aby nie powstawał :D
Ty będziesz brał większą ilość białka :geek: a z cyklu zostanie ci mniej niż zrobiłeś :)


Przecież Clenbuterol jest antykatabolikiem, i wiem co to jest Kortyzol, ale nie będę się ośmieszał, Clen blokuje w pewnym stopniu ten nieprzyjazny hormon kataboliczny.
Zażywam w dodatku magnez i vit C (blokery). Jak bym miał się tak do tego przykładać jak Ty to by mi nie wystarczyło wypłaty, a chcę tylko poprawić wygląd swojej sylwetki...Nie będę się z Tobą spierał, masz większy staż niż ja. Pozdro
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji
Clenbuterol nie blokuje Kortyzolu :geek:

"Influence of clenbuterol, a β-adrenergic agonist, on desipramine induced growth hormone, prolactin and cortisol stimulation


G. Laakmann, a, T. Munza, A. Hinza and U. Voderholzera

aPsychiatric Hospital of the University of Munich, Munich Germany

Received 15 February 1989; revised 13 June 1990. Available online 14 March 2003.
Abstract

We report herein the effects of the β-adrenergic agonist clenbuterol on desipramine(DMI)-induced growth hormone (GH), prolactin (PRL) and cortisol secretion in healthy male subjects. In the first study, nine subjects were treated with either clenbuterol (0.04 mg, p.o.) or placebo. In the second study, 12 subjects received either DMI (50 mg, i.v.) alone or in combination with clenbuterol (0.04 mg, p.o.) given 60 min prior to DMI administration.

Clenbuterol alone had no influence on GH, PRL, or cortisol concentrations, compared to placebo. DMI alone caused GH stimulation (mean maximum = 15.7ą3.4 ng/ml), which was significantly lower after combined administration of DMI and clenbuterol (mean maximum = 7.7ą1.6 ng/ml) (p≤0.01). DMI-induced PRL and cortisol stimulation was not influenced by clenbuterol pretreatment.

These results indicate the inhibiting influence of noradrenergic β-receptors on GH stimulation."


Clenbuterol jest antykatolikiem ale tylko kiedy umiemy go wykorzystać i połączyć z innymi "suplementami".
Bardzo duża ilość osób w nieodpowiedni sposób użycia clena skarżą się na bardzo duże straty po cyklu.
Również umiejętne dawkowanie wit C oraz E będzie podstawą dobrego cyklu na clenie.
Ale jak sam powiedziałeś "Jak byś się trochę znał to byś wiedział o czym pisze " masz pewnie większe pojęcie o tym co piszę ... :)

Wit C czy magnez nie można nazwać blokerami KORTYZOLU :!:

DAmianXXL
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :44
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:92,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji
W twoim przypadku lepiej używać chyba salbutamol , można go stosować dłużej bo nie nasyca tak receptorów jak clen poza tym ostatnio czytałem jakieś badania ze sally zwiększa wydzielanie T3 (hormon tarczycy ), działa podobnie jak clen jest dobrym transporterem kreatyny , skutki uboczne podobne jak po clenie ale dużo słabsze . Minus to krótki okres półtrwania trzeba dawkę dzielić i podawać co 3-4 godziny( clen można używać raz dziennie , jednak dzieli się dawkę by troszkę osłabić nieprzyjemne efekty )

Przy clenie przekracza się parę razy bezpieczna dawkę , przy sally już 2 krotna dawka jest skuteczna.

Duzo osob chwali sobie salbutamol , inni clen , to zalezy od organizmu , ja mam salbutamol z apteki za grosze wiec dla mnie to jest lepsze wyjście,

MaC ma racje uzycie clenu po cyklu moze narazic cie na utrate masy , trzeba wiedziec jak go laczyc by dzialal jak antykatabolik ,
  • 0
01.10.12 ----Powrót i redukcja-----
13,10,2012------- Sukces waga 93,2 ----- Redukcja w toku ----- Sibutramina zdała egzamin --------
01,11,2012 -------- + 2 cm w bicepsie , pas -1 cm , troszke na +,

mysthery87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    Kick Boxing
    Muzyka
    Rozrywka i kultura
    Zakupy przez internet
    Moda i atrakcyjny wygląd
  • Staż [miesiące]:12 miesięcy, i jadę dalej...
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :Biceps 40 / Przedramię 33
  • Klatka piersiowa [cm]:110,5
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:Udo 59,5 / Łydka 40
  • Wyciskanie [kg]:Poziom 114 / Głową w górę 98
  • Martwy ciąg [kg]:Szkoda kręgosłupa, odradzam
  • Waga [kg]:82 - 84

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji
Gdybyś spojrzał na moją rozpiskę, zauważyłbyś że Clen będzie łączony z Avar'em i HMB (4x3 tab dziennie) (i odżywką białkową, 1,8g na 1 kg mc). Jutro wybiorę ostatie 3 tab Oxanavaru, Avar będę brał jeszcze przez 21 dni, tydzień wcześniej wejdzie Clomed. I kiedy skończę cykl na ph będę starał się utrzymać masę na BCAA, albo Kreatyną, dużo zależy od funduszy.
Opierdzielasz mnie na każdym kroku MaC, ale o to chodzi, muszę się nauczyć ;D
  • 0

mysthery87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    Kick Boxing
    Muzyka
    Rozrywka i kultura
    Zakupy przez internet
    Moda i atrakcyjny wygląd
  • Staż [miesiące]:12 miesięcy, i jadę dalej...
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :Biceps 40 / Przedramię 33
  • Klatka piersiowa [cm]:110,5
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:Udo 59,5 / Łydka 40
  • Wyciskanie [kg]:Poziom 114 / Głową w górę 98
  • Martwy ciąg [kg]:Szkoda kręgosłupa, odradzam
  • Waga [kg]:82 - 84

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji

Clenbuterol nie blokuje Kortyzolu :)

"Influence of clenbuterol, a β-adrenergic agonist, on desipramine induced growth hormone, prolactin and cortisol stimulation


G. Laakmann, a, T. Munza, A. Hinza and U. Voderholzera

aPsychiatric Hospital of the University of Munich, Munich Germany

Received 15 February 1989; revised 13 June 1990. Available online 14 March 2003.
Abstract

We report herein the effects of the β-adrenergic agonist clenbuterol on desipramine(DMI)-induced growth hormone (GH), prolactin (PRL) and cortisol secretion in healthy male subjects. In the first study, nine subjects were treated with either clenbuterol (0.04 mg, p.o.) or placebo. In the second study, 12 subjects received either DMI (50 mg, i.v.) alone or in combination with clenbuterol (0.04 mg, p.o.) given 60 min prior to DMI administration.

Clenbuterol alone had no influence on GH, PRL, or cortisol concentrations, compared to placebo. DMI alone caused GH stimulation (mean maximum = 15.7ą3.4 ng/ml), which was significantly lower after combined administration of DMI and clenbuterol (mean maximum = 7.7ą1.6 ng/ml) (p≤0.01). DMI-induced PRL and cortisol stimulation was not influenced by clenbuterol pretreatment.

These results indicate the inhibiting influence of noradrenergic β-receptors on GH stimulation."


Clenbuterol jest antykatolikiem ale tylko kiedy umiemy go wykorzystać i połączyć z innymi "suplementami".
Bardzo duża ilość osób w nieodpowiedni sposób użycia clena skarżą się na bardzo duże straty po cyklu.
Również umiejętne dawkowanie wit C oraz E będzie podstawą dobrego cyklu na clenie.
Ale jak sam powiedziałeś "Jak byś się trochę znał to byś wiedział o czym pisze " masz pewnie większe pojęcie o tym co piszę ... :)

Wit C czy magnez nie można nazwać blokerami KORTYZOLU :D


Zdecydowałem się dorzucić BCAA z Olimpu jako antukatabolik do Clenu, Avar cały czas kontynuuje i odżywkę białkową. Co myślisz o rozłożeniu Clenu na 3 tygodniowy minicykl, 3 tyg przerwy i znow? Np.
1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 1 1 1 1 1 1 1
Nie wiem jaka rozpiska bedzie dobra dla poczatkujacego. Mam Aspargin, wiec jestem przygotowany na skurcze. Proszę o odpowiedzi
  • 0

mysthery87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    Kick Boxing
    Muzyka
    Rozrywka i kultura
    Zakupy przez internet
    Moda i atrakcyjny wygląd
  • Staż [miesiące]:12 miesięcy, i jadę dalej...
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :Biceps 40 / Przedramię 33
  • Klatka piersiowa [cm]:110,5
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:Udo 59,5 / Łydka 40
  • Wyciskanie [kg]:Poziom 114 / Głową w górę 98
  • Martwy ciąg [kg]:Szkoda kręgosłupa, odradzam
  • Waga [kg]:82 - 84

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji
Skończyłem cykl prohormonami, Oxanavarem i Avarem, teraz się odblokowuje. Zakupiłem jabłczan kreatyny i BCAA żeby podtrzymać mase mięśni. Włączyłem te suple tydzień przed rozpoczęciem odbloku Clomedem. Włączyłem jeszcze Clenbuterol z Thyrothermem naprzemiennie i narazie czuje się świetnie, przy Clenie jedyne skutki jakie zauwarzyłem to kołatanie serca, 37,4 temp. delikatne drżenie rąk, suchość w ustach i nadpobudliwość :thumbup:
Robię areoby na rowerku treningowym przy Cardio 140 - 160 uderzeń przez ok. 20 - 25 min, pot się strasznie leje, ale efekty są zadowalające :thumbup:

Po cyklu prohormonami mam takie wymiary i wagę jak w profilu:
- Biceps + 2cm / Przedramię + 1 cm
- Klatka + 3 cm
- Pas - 5 cm
- Udo + 2,5 cm / Łydka + 2 cm
- Waga + 4 kg
- Wyciskanie na klatkę na poziomej + 16 kg
- Wyciskanie na klatkę głową w górę + 12 kg
  • 0

g-kick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:48
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:92
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:150
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Martwy ciąg [kg]:220
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji
cardi oz dupy - powinno byc tetno na poziomie 120-130 a ty robisz tlenówke , co z tego pot sie leje nie o to chodzi w aerobach
  • 0
masz pytanie ??? gg 2240600 icq 559024809

mysthery87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    Kick Boxing
    Muzyka
    Rozrywka i kultura
    Zakupy przez internet
    Moda i atrakcyjny wygląd
  • Staż [miesiące]:12 miesięcy, i jadę dalej...
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :Biceps 40 / Przedramię 33
  • Klatka piersiowa [cm]:110,5
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:Udo 59,5 / Łydka 40
  • Wyciskanie [kg]:Poziom 114 / Głową w górę 98
  • Martwy ciąg [kg]:Szkoda kręgosłupa, odradzam
  • Waga [kg]:82 - 84

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji

cardi oz dupy - powinno byc tetno na poziomie 120-130 a ty robisz tlenówke , co z tego pot sie leje nie o to chodzi w aerobach


A o co? Skoro wiesz lepiej to podziel się tym, będę wdzięczny :thumbup:
Skoro ja widzę postępy, to nie wiem czy tak do dupy...
  • 0

g-kick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:48
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:92
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:150
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Martwy ciąg [kg]:220
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji
wystarczy google uruchomić : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , czytaj bo sie pocisz a nie palisz tłuszczu :thumbup:
  • 0
masz pytanie ??? gg 2240600 icq 559024809

mysthery87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    Kick Boxing
    Muzyka
    Rozrywka i kultura
    Zakupy przez internet
    Moda i atrakcyjny wygląd
  • Staż [miesiące]:12 miesięcy, i jadę dalej...
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :Biceps 40 / Przedramię 33
  • Klatka piersiowa [cm]:110,5
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:Udo 59,5 / Łydka 40
  • Wyciskanie [kg]:Poziom 114 / Głową w górę 98
  • Martwy ciąg [kg]:Szkoda kręgosłupa, odradzam
  • Waga [kg]:82 - 84

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na poprawę definicji

wystarczy google uruchomić : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , czytaj bo sie pocisz a nie palisz tłuszczu :thumbup:


g-kick muszę przyznać, że przy cardio 120 - 130 ćwiczyło mi się lepiej, pociłem się strasznie, ale nie męczyłem się tak bardzo. Dzięki :thumbup:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024