Skocz do zawartości


Zdjęcie

Legginsy damskie sportowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

mizera
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Legginsy damskie sportowe

Witam wszystkie dziewczyny na forum mam pytanie - moja dziewczyna zaczęła chodzić ze mną siłownię i chciałaby kupić sobie odpowiedni strój - stad prosba - dajcie znać jakich marek [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] kupujecie? Kilka razy kupowała do ćwiczeń w domu takie w sklepach sieciowych z damską odzieżą, ale to nie była jakość, jakiej oczekiwała. Z reguły po kilku treningach, a co za tym idzie praniach wyglądały, jakby służyły lata... Zależy jej na tym, żeby kupić [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], bo tylko one dają pełną wygodę podczas ćwiczeń. Dużo osób polecało jej markę [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - chyba się zdecyduje na zakup, bo to polska marka i podobno stawia mocno na jakość. Macie jeszcze jakieś swoje typy?


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Legginsy damskie sportowe

Sprawdź prywatną wiadomość.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

agnieszka729
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Rok temu

Re: Legginsy damskie sportowe

Ja uważam, że legginsy na siłownię   są naprawdę świetne. Odprowadzają wilgoć, zachowują się jak druga skóra. Mam i używam, Polecam 


  • 0

Prawdziwy [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], dla prawdziwych mężczyzn.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024