Skocz do zawartości


Zdjęcie

Luźno o rapie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Rapogranie
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Luźno o rapie
Siema być może interesujesz się rapem, możesz sprawdzić swoją wiedzę na temat raperów na moim kanale. Wybaczcie za reklamę, jeśli widzisz
coś co mogę poprawić badź zmienić pisz śmiało a postaram się by kolejne odcinki były lepsze. Prócz PRO8L3MU na kanale znajdziesz Quebo i Szpaka.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Luźno o rapie

Jak dla mnie prawdziwi raperzy, to głównie Ci, którzy zaczynali nagrywać swoje pierwsze legalne albumy w latach 90-tych XX wieku lub najpóźniej na początku XXI wieku (2000 rok lub później), czyli weterani.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Luźno o rapie

RychuP jeszcze się dobre kawałki znajdą ;)

 

 

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 1

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Luźno o rapie

Co sądzisz o płycie 25_h znanej także jako 25 godzin ?

Moim zdaniem jest to płyta roku 2018 i 2019.


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Luźno o rapie

Ciężko mi ocenić tą płytę nie patrząc przez cały pryzmat twórczości. Powiedzny w moim odczuciu trzyma poziom ale jaj nie urywa. Jak zawsze do przesłuchania.

Przesłuchując jego kawałki od tych starych do nwych widać jak mu się zmienia podejście do życia. Jako tako jak pisałem poziom trzyma, ale może nie to że jedzie na jedno kopyto (na jedno kopyto to jedzie hg od początku co jest już nudne, po kluczu który był zajebisty jeszcze chyba drogę przesłuchałem, która już średnia była a dalej jeszcze gorzej) tylko ma swój styl jakieś zmiany, nowe tematy, nowe postrzeganie, brak mu też tego kopa/agresji co dawniej pewnie kwestja lat i postrzegania wszystkego inaczej. Dla mnie nadal stary dobry Peja.

Nie jestem jego fanem, w każdym razie myślę że płytka do przesłuchania (póki co parę kawałków słyszałem).


Użytkownik faluś edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Luźno o rapie

A o nowej płycie Sokoła co sądzisz? Jak dla mnie lipa, niby technika dobra i w ogóle, ale jakoś nigdy za h.. Sokół mi nie podchodził.


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Luźno o rapie

Szczerze mówiąc słyszałem tylko kilka kawałków z płyty Sokoła, ale jak znajdę czas to przesłucham całość.

Tutaj masz próbkę możliwości Sokoła:

 


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Luźno o rapie

Słyszałem płyte Sokoła, w każdym razie z niechęcią, bo kumpel cały czas puszcza. Nigdy Sokół mi nie wchodził.

Teraz jeszcze Porkinson wydał czy ma wydać płyte, Ero kolejny rok, który niby ma wydać solówke choć teraz prawdopodobnie mu się uda i Abradab wydał nie wiem czy w tym czy w tamtym roku, w każdym razie jakby nie było to legendy.

Młodszych słuchasz?


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Luźno o rapie

Tak - niejednokrotnie zdarzało mi się słuchać np. Śliwy, czy Palucha.

Co do starych wyjadaczy, to na pewno Peja, Kaczor, Chada, Pih (stare albumy Piha sprzed 2007 roku i niektóre kawałki z nowych albumów), Sokół, Borixon (ale nie trap w wykonaniu Borixona), Pezet, Trzeci wymiar, Fu, Pono, Juras, Koras, Sobota (niektóre kawałki), Liroy (niektóre kawałki), WYP3, WNB, stare płyty HG, Molesta Ewenement, dawniej również Gural, czy Tede.


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024