Skocz do zawartości


Zdjęcie

Białko?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Roket1q
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Białko?
Witam moge wźiąść sobie jakieś białko i carbo na mase.Będą jakieś efekty?.Z kreatyną nie chce eksperymentować bo mam tylko 2 miesięczny staż na siłce z przerwami.Co mi proponujecie?.Kreatyne myśle wźiąść we wrześniu.Pozdro
  • 0

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko?
Siemka :!: Bialko najlepiej jest brac nawet ciagle przez caly rok, mozesz smialo wziasc carbo i bialko napewno Ci nie zaszkodza a i efekty beda systematyczne tylko najlepiej jak bys dodal do tego chociaz jakas skromna diete, a z kreta masz racje, jeszcze troche musisz na nia poczekac i bedzie git :!: Powodzenia :!:
  • 0
Trenuj ostro albo Wcale!!!

Roket1q
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko?
Chodzi mi o takie białko które by wynosiło razem z carbo koszt 70zł.Jakieś propozycje>?
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko?

Chodzi mi o takie białko które by wynosiło razem z carbo koszt 70zł.Jakieś propozycje>?


Kup za to piersi kurczaka i ryżu :D
  • 0

Emeryt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko?

Kup za to piersi kurczaka i ryżu :D


Białko to jedynie uzupełnienie diety. Gdzieś na necie widziałem kiedyś licznik, że dziennie na X kg twojej wagi potrzebujesz Y gram białka, później poszukam to zedytuje. Ogólnie, ciężko znaleść jakieś dobre białko poniżej 100 zł, wiele osób poleca Polską Ostrovię WPC 80 (koszt to około 75zł za 1900 gram), albo Łowickie WPC (koszt to około 66 zł za 1800 gram). Do tego carbo to koszt około 24zł (np, za Vital-maxa), wystarczającego na miesiąc.
  • 0

Emeryt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko?
#####

Nie testowałem ani Ostrowi ani Łowickiego, ale czytałem jak i słyszałem bardzo wiele pozytywnych opinii.

Tutaj masz dwa tematy, z naszego forum dotyczące owych białek:

http://forum-kultury...iałko-łowickie/

http://forum-kultury...o-wpc-łowickie/
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024