Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta do ćwiczeń

dieta trening

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Antbar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta do ćwiczeń

Dieta powinna być przede wszystkim dopasowana do konkretnej osoby. W zależności od rodzaju wykonywanej pracy czy innych dziennych aktywności nasza dieta będzie inna. Michał Wrzosek, mój trener długo dobierał mi odpowiednią dietę, która sprosta mojemu stylowi życia, przy każdym planie żywieniowym kierowaliśmy się kilkoma "żelaznymi zasadami", pomimo, że każda z moich kilku diet była zupełnie różna to jednak, miały wiele wspólnych podstaw. Ciekawym rozwiązaniem jest znalezienie  [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], którzy dopasują nam dietę pod ćwiczenie. Oczywiście lepiej jest jednak, żeby nasz dietetyk usłyszałm bezpośrednio od nas o naszym stylu życia, żeby lepiej można było dobrać dietę

 


  • 0

Kasia_19888
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do ćwiczeń

Jakiś czas temu znalazłam w sieci fajny ranking diet dostępnych w inetrnecie. Znajdziesz go na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], jak chcesz to zajrzyj może coś wpadnie Ci w oko ;)


  • 0

PaulinaWalega
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do ćwiczeń

Tak, dieta powinna być dopasowana natomiast istnieją pewne uniwersalne elementy które każdy musi zapewnić w jej trakcie. To samo tyczy się według mnie suplementacji, chociaz tutaj sprawa ma się nieco luźniej. Ja np. suplementuje kreatyne oraz CBD po przeczytaniu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]  I teraz mimo ze nie jest to konieczne, to uwazam ze preparaty konopne są bardzo pomocne. 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dieta, trening

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024