Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reklamy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Yeawyth
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Reklamy

Hej. Mieliscie może tak ze po wejściu na jakakolwiek stronke bez przerwy wyskakiwaly wam rozne reklamy. Jest to dosyc uciążliwe, ponieważ część pracy wykonuje na laptopie, a te reklamy tylko marnują mój czas. Znawcą komputerów zbytnio nie jestem, ale liczę na to, że może Wy mi coś podpowiecie? Pomógłby na to jakiś antywirus czy pozostaje tylko formatowanie?

 


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Reklamy
Jakiś abblocker możesz spróbować
  • 0

wlochaty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Programowanie, sieci teleinformatyczne, Audio Hi-fi, technika satelitarna, MTB, wspinaczki górskie.
  • Staż [miesiące]:1
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :34
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:108
  • Udo [cm]:53

Napisano Ponad rok temu

Re: Reklamy

Na Windowsa polecają Adblock Plus.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 0

Fools multiply when wise men are silent!


Framas
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:186

Napisano Ponad rok temu

Re: Reklamy

Niestety czasami adblock nie działa na niektóre reklamy więc radziłbym szukać czegoś innego, ale w podobnym stylu ;)


  • 0

Marzymy o pokoju ale pokój jest ułudą... na każdym poziomie rządzą rywalizacja, współzawodnictwo i walka.


Yeawyth
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Reklamy

Hej. Zastanawiam się nad tym by jakoś skutecznie zareklamować swoją firmę, chciałbym móc pozyskiwać klientów i mieć z tego jakiś zysk, a jak na razie jestem bliski zera. Dlatego muszę poszukać firmy, która się tym skutecznie zajmie. Pytałem już znajomych i jak na razie polecili mi tą firmę  [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]  Słyszeliście coś o niej? Bardzo bym prosił o jakieś opinie, ponieważ nadal się waham. Z góry dziękuję bardzo


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024