Skocz do zawartości


Strikeforce: zapowiedź + konferencja.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Strikeforce: zapowiedź + konferencja.
Fragmenty wypowiedzi z konferencji.

Fedor – “Ta walka jest naprawdę dla mnie bardzo ważna, ponieważ Fabricio jest jednym z najwspanialszych fajterów i należy do dziesięciu najlepszych zawodników i udowodnił to już dawno temu. Walczył z wieloma świetnymi nazwiskami.

Werdum – Jestem fanem Fedora i myślę, że nie ma on słabych stron.

Odnośnie jutrzejszej gali Strikeforce, to muszę przyznać, że niestety znowu nie jest mocno nagłaśniana. Wiedziałem, że niedługo zbliża się ten pojedynek, ale data nie utkwiła mi zbyt mocno w pamięci. Przy ważniejszych pojedynkach, człowiek tak naprawdę oczekuje na nadchodzące starcie. W tym przypadku brakuje mi tego, a myśl, że walka odbędzie się już w tym tygodniu dotarła do mnie niedawno. Porównując to do promocji UFC a zwłaszcza nadchodzącego pojedynku na UFC 116 Lesnar – Carwin, który automatycznie kojarzę z datą 3 lipca, wygląda to bardzo słabo. Organizacja Scotta Cookera dopiero dzisiaj zamieściła 20 minutowy filmik, który zapowiada sobotnie wydarzenie, ale czy taki materiał nie powinien być opublikowany znacznie wcześniej ?
W środku wyżej wymieniony materiał, promujący jutrzejsze wydarzenie. Oglądajcie dzisiaj, bo jutro po gali, nie będzie to już miało sensu. Dodaje także, krótki materiał z konferencji. Enjoy.




Autor:B-REAL
Źródło:www.fight24.pl



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024