Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

JORDINHO
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

(Pytanie/Pomoc) Ćwiczenia,dieta oraz zapotrzebowanie kcl

Siemka

Drodzy forumowicze, chciałbym Was zapytać o parę spraw związanych z ćwiczeniami oraz dietą,która pozwoli mi zmienić sylwetkę.

Zanim zacznę opiszę parę spraw.A więc zaczynam.
Gdy bylem młody byłem chudym chłopakiem,ale gdy przyszedł czas gimnazjum strasznie się przez te 3 lata roztyłem.
Dość długo żyłem w świecie ''grubaska'' bo aż do końca 4 klasy tech.  W drugim semestrze(4 klasy) w życiu znalazła się motywacja (dobra motywacja,która góry potrafi przenieść ;) ). Od 23 lutego do połowy sierpnia z wagi 138 kg zjechałem do 96 kg. Zanim udało się wejść na drogę,błądziłem i szukałem w internecie informacji co zrobić ,aby waga zleciała w dół.Przeczytałem sporo artykułów i guzik wiedziałem,dopiero jakiś gdześ przeczytałem ,że należy mieć ujemny bilans kaloryczny. Dzięki temu udało mi się schudnąć.Aby nie lecieć na samej diecie dorzuciłem codzenne biegi po 3-4 km z muzyką w uszach :) A więc reasumując tą cześc mojej opowieści mam trochę tłuszczu do zbycia =D jeżeli potrzebne są zdjęcia wstawi.

A teraz koniec smętów,przechodzimy do konkretów.

Co muszę zrobić,aby przybrać trochę masy mięśniowej ( i trochę nabrać zarysów mięśni) a zgubić ten tłuszcz co mam (brzuch,boki/biodra,na ramionach)?
Jak muszę się odrzywiać? Chodzi mi o bilans kaloryczny? bo chyba on tutaj też odgrywa dużą rolę?
Czy mam jeść mniej (ujemny bilnas),ale dieta bogata w białko? Jeść tyle samo tylko że duzo białka? Czy jessć wiecej i dużo białka. A moze inaczej?
Co mogę jeść z produktów łatwo dostępnych,albo powszechnie dostsępnych.
Tylko nie piszczcie,że ''łosoś w zalewie truflowej ... z mechem tadżckim =D)
Wiem że jogurty,kurczaki - drób,serki,jaja ,ryż,kasza i tyle co wiem =D

 

Żeby odczuć jakieś efekty ile muszę odbyć treningów w tygodniu

Pozdrawiam Was i licze na Waszą pomoc :)


Użytkownik JORDINHO edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

JORDINHO
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: (Pytanie/Pomoc) Ćwiczenia,dieta oraz zapotrzebowanie kcl

Poproszę o usunięcie wpisu chyba zły dział... post poprawiłem w innym dziale.

Porzepraszam


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Poprawa sylwetki, zmiana sylweki, rzeźba, masa, schudnięcie, redukcja, dieta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024