Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki zapach z feromonami polecicie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Lew
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jaki zapach z feromonami polecicie

Ocywiście męski.  Czy ktoś z Was moze używał? Sprawa wyglada tak, że postanowiłem zakupić osbie jakieś feromony Nigdy jeszcze czegoś takiego nie stosowałem i po prostu ciekawi mnie jak to działa. Czy rzeczywiście takie zapachy podobają sie laskom. Widziałem, że sporo tego jest na sprzedaż.Nie chciałbym jednak wywalać kasy w błoto. Co polecacie takiego w miare skutecznego? 


  • 0

eqec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki zapach z feromonami polecicie

Za dużego doświadczeznia tutaj nie mam ale od prawie 2 tygodni używam Love desire ( kumpel z roboty mnie namówił i sobie zamówiliśmy dwa  opakowania). Ogónie zapach ok trzyma się całkiem długo Co ciekawe to rzeczywiście podoba sie laskom co mnie zaskoczyło bo jednak nie nastawiałem sie na cośtakiego ( myślałem,ze jest to ściema jak kujpowałem ale pomyslałem sobie,ze co mi tam szkodzi, spróbuję). 


  • 0

Lew
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki zapach z feromonami polecicie

No dobra ale widzisz tam jakieś działanie feromonow? Czy to jest po prostu taki normalny zapach ( ale ładny)? 


  • 0

eqec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki zapach z feromonami polecicie

NO tak, gdyby tak nie było go bym nie odpowiadał na Twoje pytanie. Dziewczyną ewidentnie się to podoba. Wyrażają to w różny sposób - jakaś tam rozmowa, uśmiechy, żarty. No można to przecież wyczuć ;] A przynajmniej ja wyczuwam tą formę przychylności.


  • 0

Lew
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki zapach z feromonami polecicie

Trochę mnie zainteresowałeś... Zamówiłem wczoraj, do jutra powinno dojść. Zobaczymy co i jak ;)


  • 0

Lew
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki zapach z feromonami polecicie

Dotarły w poniedziałek, tak więc od kilku dni stosuję i muszę powiedzieć że są za..iste :D Zapach mega wzmocniony :) No i dodaje też pewności siebie :D


  • 0

Topowa2
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki zapach z feromonami polecicie

No ja tutaj - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] czytam o feromonach. I tak się w sumie zastanawiam czy one faktycznie działają jakoś na płeć przeciwną? Czy to raczej tylko taki efekt placebo? Jak sądzicie? 


  • 0

rokt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki zapach z feromonami polecicie

Panowie a znacie jakieś dobre które by się trzymały trochę dłużej niż podstawowe Love Desire? Zamówilem sobie je ale trwałość taka sobie ponieważ trzymają się max 4 godziny.


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki zapach z feromonami polecicie

No ja tutaj - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] czytam o feromonach. I tak się w sumie zastanawiam czy one faktycznie działają jakoś na płeć przeciwną? Czy to raczej tylko taki efekt placebo? Jak sądzicie? 

Coś tam działają, ale największy mają efekt placebo bo myślisz że działanie konkretne i zyskujesz dzięki temu pewność siebie ;)


  • 0

Natan12
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki zapach z feromonami polecicie

Love Desire premium O wiele mocniejsze, trzymają się na ciele 8 godzin spokojnie, na ubraniach to nawet będziesz czuł  do następnego prania. Możesz śmiało kupować, dla mnie obecnie najlepsze feromony. Niemniej jeśli sam zapach trochę Ci przeszkadza, polecam pheromone essence. Są nieco inne bo same w sobie bezzapachowe, ale moim zdaniem również dobre.


  • 0

tr399
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki zapach z feromonami polecicie
Ja też używam Love& Desire  - już od bardzo długiego czasu. Najlepsze feromony jakich do tej pory używałem. Bardzo ładnie pachną - świeżo, trochę morskie. Generalnie zauważyłem, że kiedy się nimi popryskam kobiety znacznie bardziej lubią spędzać ze mną czas - a wcale nie należę do najbardziej atrakcyjnych mężczyzn.
Sam uważam, że zmysł powonienia jest bardzo ważny - nie wiem jak Wy ale ja osobiście zwracam uwagę na to jak druga osoba pachnie.

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024