Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wakacyjny cykl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Emeryt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24

Napisano Ponad rok temu

Wakacyjny cykl
Witam panowie! Tak wiec, zostal mi okolo tydzien cyklu na monohydracie vital maxa. Ogolnie, kupilem 500 gram, i jadlem po "10" gram dziennie (czyli plaska lyzeczka, tak jak jest na opakowaniu, 20 min przed, i po treningu), i zostalo mi wciaz okolo 200 gram (mimo ze biore czubata lyzeczke). Przejdzmy do rzeczy. Pierwsze pytanie, poniewaz poradzilem sie kilku osob, i zalecano mi pierwszy cykl maksymalnie poltora miesiaca, i tak jak na poczatku wspomnialem zostal mi tydzien. I teraz, czy jednak dokonczyc to 200 gram, czy jednak skonczyc ten cykl w prawidlowym terminie. Teraz druga sprawa, wiadomo, zbliza sie lipiec, koncze kreatynke, i bedzie troche alkoholowania sie, jakies wyjazdy, imprezy, czyli czas chodzenia na sucho, ale juz od sierpnia zamierzam rozpoczac nowy cykl. Zastanawiam sie nad stakiem kreatynowym, wiele osob mi to polecalo. Bardzo duzo cieplych slow slyszalem o Stormie Universala, podobno daje naprawde dobre efekty. Co powiecie na ten manewr? Aha i teraz tak, koncze cwiczyc juz piaty miesiac (wiem ze krotki staz na silowni, ale prosze was nie piszcie mi abym sie wstrzymal, bo jestem niecierpliwy z natury, i nikt tego nie zmieni :angry:). Moj wzrot to 193, a waga to 85 KG. Co do diety, nie mialem zadnej rozpisanej do kreatyny, jadlem poprostu co popadnie, prawda jednak jest, ze codziennie jadlem przerozne owoce (szczegolnie banany, jablka oraz winogrona), oraz bardzo czesto bialy ryz. Przepraszam ze was zanudzilem! ;)
  • 0

Emeryt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24

Napisano Ponad rok temu

Re: Wakacyjny cykl
Nikt nie jest w stanie mi pomoc?
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Wakacyjny cykl
Dokończ ten cykl po ponad miesiącu bo dalsze branie kreatyny w takich dawkach nie ma sensu :angry:
Ps.Zrób sobie cykl na stacku po wakacjach bo teraz nie ma sensu ciepło, alkohol oraz zbyt mała przerwa w braniu kreatyny.
  • 0

Emeryt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24

Napisano Ponad rok temu

Re: Wakacyjny cykl
Czyli lepiej, poprostu zwiekszyc porcje kreatyny, i dokonczyc ja cala teraz, i nastepnie zrobic przerwe? Czy odlozyc ja na pozniej, i dolaczyc ja do innego cyklu?
  • 0

MaTricks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 778 postów
  • Pomógł: 0
33
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:40
  • Wzrost [cm]:180
  • Wyciskanie [kg]:86kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Wakacyjny cykl
Zrób miesiąc przerwy od kreatyny potem zapodaj to co Tobie zostało :angry:
  • 0

Emeryt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24

Napisano Ponad rok temu

Re: Wakacyjny cykl
Aha, moze jeszcze przyda sie informacja ze jako transporter do kreatyny biore carbo tej samej firmy (konczy mi sie wraz z pierwszym cyklem), oraz zaczalem brac vitaminy olimpa. I tak jak wczesniej wspominalem, nie chcialbym nastepnego cyklu robic takze na kreatynie, moglbym go jedynie wzbogacic o resztke monohydratu :angry:
  • 0

DiloRicker
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wakacyjny cykl
do kreatyny bardzo fajnie dodac np. Beta-alanina
która nawet jak w badaniach widziałem połączna z kreatyną wzajemnie nasilają swoje działanie - działaja synergistycznie
mp. Beta-alanine mamy z activlaba lub usa

do tego warto dodać arginine, kofeine
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024