Skocz do zawartości


Zdjęcie

Universal Nutrition Storm


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Maester
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Universal Nutrition Storm

Universal Nutrition Storm

 

Universal Nutrition Storm jest suplementem diety przeznaczonym dla sportowców, stanowiącym wyjątkowe połączenie aż 6 anabolicznych form kreatyny, uzupełnionych dodatkowymi związkami odpowiedzialnymi za wspomaganie wchłaniania kreatyny oraz jej transport. Preparat został stworzony z myślą o tym, by jego spożywanie przynieść mogło maksymalne efekty. Jego skład opatentowany został z myślą o osobach ćwiczących, którym zależy na poprawie możliwości wysiłkowych organizmu w szybszym czasie. Preparat ten zawiera specjalną, opatentowaną wersję beta alaniny, będącej najlepszą na rynku. W preparacie znajduje się 6 rodzajów kreatyny: glukonian kreatyny, jabłczan dwu-kreatyny, alfa-ketoglutaran kreatyny, monowodzian kreatyny, orotan kreatyny oraz chylat magnezowy kreatyny. Suplementacja kreatyną jest praktycznie stałym elementem w świecie sportu. Jest to bowiem substancja silna, a jednocześnie bezpieczna, która ma wpływ na wiele funkcji organizmu, warunkujących utrzymanie prawidłowej jego formy. Kreatyna stanowi swoisty nośnik energii w organizmie człowieka, umożliwiając jednocześnie przebieg wielu reakcji. Zwiększa ona także tempo syntezy protein – dzieje się tak dzięki zwiększaniu ilości wody w komórkach, co prowadzi do wytworzenia środowiska anabolicznego, sprzyjającego wzrostowi mięśni. Kreatyna odpowiada także za utrzymanie właściwego poziomu pH w mięśniach. 

Przeznaczenie:
Suplement diety Universal Nutrition Storm jest preparatem przeznaczonym do suplementowania kreatyny u sportowców. Unikalny miks aż 6 jej rodzajów przyczyniać może się do zwiększenia energii i wydajności organizmu, większej pompy mięśniowej, a także do szybszego wzrostu siły i masy mięśni. Jednocześnie preparat ułatwiać może beztłuszczowy przyrost masy. 

Dawkowanie:
Zalecana dzienna dawka do spożycia wynosi 10 g. 1 miarkę produktu należy rozmieszać w 300 ml chłodnej wody, a następnie natychmiast spożyć. Preparat należy zażywać zarówno w dni treningowe, jak i nietreningowe. W dniu treningu należy spożyć jedną porcję na czczo, a następną po treningu. W dniu bez treningu wystarczy przyjęcie jednej porcji rano, na czczo. 

Opakowanie:
Preparat dostępny jest w formie proszku, znajdującego się w opakowaniu o pojemności 752 g.


  • 0Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022