Skocz do zawartości


Zdjęcie

cykl omka boldon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

siwusek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

cykl omka boldon
robie na poczatek cykl z razakiem na spokojnie,jak na pierwszy cykl sterydowy.ale jak pisalel mam jeszcze 20 ampulek omki i 10ml boldenon undecylenate BRD-FID.zamierzam za jakies 2 miesioce skorzystac z tego co mam ale ktos tam pisal ze mam zamalo boldenu.jak moze mi ktos rospisac cykl z 20 amp omki 10ml boldenu,czy moze trzeba cos lepiej dokupic (co)dziekuje za pomoc :) co najlepiej dodac zeby jakos dobrze to zadzialalo.pozdrowionka
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl omka boldon

robie na poczatek cykl z razakiem na spokojnie,jak na pierwszy cykl sterydowy.ale jak pisalel mam jeszcze 20 ampulek omki i 10ml boldenon undecylenate BRD-FID.zamierzam za jakies 2 miesioce skorzystac z tego co mam ale ktos tam pisal ze mam zamalo boldenu.jak moze mi ktos rospisac cykl z 20 amp omki 10ml boldenu,czy moze trzeba cos lepiej dokupic (co)dziekuje za pomoc :) co najlepiej dodac zeby jakos dobrze to zadzialalo.pozdrowionka


1-12 Omnadren 250mg/e5d
1-12 Boldenone 200mg/week
Po trzech tyg od ostaniej injekcji zacznij odblok z Clomid`u. Jak bedziesz miał zmniejszone jądra to 13-14tyg HCG

Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl omka boldon
razak hujnia brałem teraz staf z razaka boldenon 200(słaby) teste entante 250 taz nic specjalnego zaczeła kopać jak zaczolem walic podwojne dawki zmienilem na polska jelfe i bold z malaja:)
  • 0
Dołączona grafika

siwusek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl omka boldon
1-12 Omnadren 250mg/e5d
1-12 Boldenone 200mg/week
Po trzech tyg od ostaniej injekcji zacznij odblok z Clomid`u. Jak bedziesz miał zmniejszone jądra to 13-14tyg HCG

sorrki ale nielapie bo jestem poczatkujacy w te klocki,nielapie tych skrutow,jak bym mugl prosic o rospisanie cyklu w (ml)
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl omka boldon

1-12 Omnadren 250mg/e5d
1-12 Boldenone 200mg/week
Po trzech tyg od ostaniej injekcji zacznij odblok z Clomid`u. Jak bedziesz miał zmniejszone jądra to 13-14tyg HCG

sorrki ale nielapie bo jestem poczatkujacy w te klocki,nielapie tych skrutow,jak bym mugl prosic o rospisanie cyklu w (ml)



e5d -> co 5 dzień
week -> tydzień

Zobacz ile mg przypada na ml i bedziesz w domu :!:

mugl - mógł
skrutow - skrótów

siwusek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl omka boldon
e5d -> co 5 dzień
week -> tydzień

Zobacz ile mg przypada na ml i bedziesz w domu :!:

to 1 ampolka omki co 5 dni a boldenu 1 ml chyba bo tam jest napisane 250mg/ml. to wychodzi troche mniej boldenu niz 1ml
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl omka boldon

e5d -> co 5 dzień
week -> tydzień

Zobacz ile mg przypada na ml i bedziesz w domu :!:

to 1 ampolka omki co 5 dni a boldenu 1 ml chyba bo tam jest napisane 250mg/ml. to wychodzi troche mniej boldenu niz 1ml


No to bierz 250mg, nigdzie nie napisałeś ze masz boldka o stężeniu 250mg. Standard to 200mg a są również 50mg/ml.

siwusek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl omka boldon
przepraszam ze nienapisalem jaki bold,ok jeszcze raz mam 10ml BRD-FID boldenon undecylenat 250mg/ml i 20 ampolek omadrenu i niewiem czy uloze z tego jakis sensowny cykl bo ktos tam pisal ze mam za malo boldka
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl omka boldon

przepraszam ze nienapisalem jaki bold,ok jeszcze raz mam 10ml BRD-FID boldenon undecylenat 250mg/ml i 20 ampolek omadrenu i niewiem czy uloze z tego jakis sensowny cykl bo ktos tam pisal ze mam za malo boldka


Cykl 10tyg na boldu to totalne minimum a z matematycznego punktu widzenia to masz na 10week boldenonu.
Omnadrenu masz OKi.
Jakie odzywki dołaczasz :angry:

siwusek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl omka boldon
[quote name='MaC406' date='11.06.2010 - 14:40' timestamp='1276263627' post='73155']
Cykl 10tyg na boldu to totalne minimum a z matematycznego punktu widzenia to masz na 10week boldenonu.
Omnadrenu masz OKi.
Jakie odzywki dołaczasz :angry:

biore vitaminy z olimpa i pvl mutant mass
  • 0

Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl omka boldon
kolego boldka lepiej chyba wżąść 100mg te duże stezenia często lipa lepiej bic wiecej i pewniej jest.
  • 0
Dołączona grafika

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl omka boldon

kolego boldka lepiej chyba wżąść 100mg te duże stezenia często lipa lepiej bic wiecej i pewniej jest.


Jezeli ktoś bije 800-1k/week + 1500-2k testy, pozniej winko i prop e2d przez 6-7tyg to Twoja opcja odpada.
Jest duzo sprawdzonych produktow 200/250 i 300mg/ml.

Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl omka boldon
a jakiego boldka polecasz mac,razak mi nie podszedł a malaja muszę walić troche w ta strzykawe
  • 0
Dołączona grafika

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl omka boldon

a jakiego boldka polecasz mac,razak mi nie podszedł a malaja muszę walić troche w ta strzykawe


Skała, jest problem ja nie mieszkam w PL a tutejsze produkty są trudne do kupienia w naszym kraju.

Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl omka boldon

Skała, jest problem ja nie mieszkam w PL a tutejsze produkty są trudne do kupienia w naszym kraju.


no to fakt,dlatego bazuje na mniejszych i pewnych stężeniach,zamienilem razaka na malaja i zaraz inaczej niedługo wrzuce foty z cyklu, ktory mi rozpisaleś pzdr
  • 0
Dołączona grafika

Marc86
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Konin
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:kobiety, muzyka,sport, język angielski, gimnastyka, pływanie, taniec,Chiny, Japonia,Tajwan
  • Staż [miesiące]:108
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :38
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:88
  • Udo [cm]:57
  • Wyciskanie [kg]:95
  • Waga [kg]:84

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl omka boldon

a jakiego boldka polecasz mac,razak mi nie podszedł a malaja muszę walić troche w ta strzykawe

A nie bałes się brać takiego niepewnego boldka i to jeszcze under???
Przecież są apteczne nandrolony, które można dostać. Dosyć, że produkt dla bydła, koni, psów to jeszcze z lewej, niepewnej półki. Co innego z tabsami, jak coś nie tak pójdzie to za przeproszeniem wszystko wysr..sz i po kłopocie. Ale bić lewe środki prosto w organizm. No ruska ruletka, mało powiedziane.
  • 0
Kulturystyka jest jak anoreksja, tylko w drugą stronę. Anoreksja to choroba psychiczna :)

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl omka boldon
Apteczne Nandrolone np Organon Deca-Durabolin jest najczęstszym podrabianym sterydem anabolicznym i 90% tego produktu na rynku to underground/fake wiec o czym tu piszesz :D
Masz racje tabletki przepływają bezpośrednio z przełyku do odbytnicy omijając układ pokarmowy ( wątrobe/jelita/zołądek itd ) :D

Marc86
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Konin
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:kobiety, muzyka,sport, język angielski, gimnastyka, pływanie, taniec,Chiny, Japonia,Tajwan
  • Staż [miesiące]:108
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :38
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:88
  • Udo [cm]:57
  • Wyciskanie [kg]:95
  • Waga [kg]:84

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl omka boldon

Apteczne Nandrolone np Organon Deca-Durabolin jest najczęstszym podrabianym sterydem anabolicznym i 90% tego produktu na rynku to underground/fake wiec o czym tu piszesz :D
Masz racje tabletki przepływają bezpośrednio z przełyku do odbytnicy omijając układ pokarmowy ( wątrobe/jelita/zołądek itd ) :D

Szanowny Panie. Ja pana wiedzy na temat dopingu nie kwestionuje. Na pewno zna się pan na wielu środkach, jest pan ekspertem w swojej dziedzinie, wie pan także jak wygląda ich dostępność na rynku. Tu jest Pan z pewnością osobą posiadającą bardzo dużą wiedzę. Ja tej wiedzy nie posiadam tyle, dlatego zapisałem się do forum, aby z niej korzystać, czerpać ją od ludzi, ekspertów jak pan np.

ALE pokaż mi panie szanowny gdzie, w którym miejscu napisałem, że tabletki przepływają bezpośrednio z przełyku do odbytnicy omijając układ pokarmowy ( wątrobę/jelita/żołądek itd ).
No właśnie- tego nie pisałem, więc nie bądź pan taki domyślny co ja chciałem napisać :D
A apropo iniekcji domięśniowych tzw. underami. Oczywiście co tam taki amator jak ja może wiedzieć na ten temat??- przecież to pan jest ekspertem od medycyny. Załóżmy jednak, że napełnianie ampułek, flakoników przebiega w niezbyt sterylnych warunkach, albo kolega z piwnicy nie umył rączek po wyjściu z toalety. No każdemu może się to zdarzyć, nawet lakarzowi- prawda ekspercie :D
Załóżmy że substancja, którą później będziesz wstrzykiwał do mięśnia została skażona bakteriami, np. bardzo popularnymi z podgrupy psychrofilne, które powodują bakteryjne zapalenie opon mózgowych, w tym również poważną infekcję wyściółki komór mózgu. A wszystko to przez nie umycie rączek.
Widział pan ekspert kiedyś jak, osoba po zastrzyku z "underowskim koksem" dostaje w przeciągu 24 h nudności,po których wymiotuje krwią??? Ja widziałem takie osoby. Miały one ponadto takie piękne objawy jak bóle w nadbrzuszu, biegunkę z krwią. W przeciągu 72 h uaktywniały sie u nich owrzodzenia w przewodzie pokarmowym, często z krwawieniem. Pan ekspert wie również co to jest choroba Leśniowskiego-Crohna czy wrzodziejące zapalenie jelita  grubego- bo to tez było u nich. Stosunkowo najłagodniejszymi objawami u tych osób, które zaaplikowały sobie domięśniowo "underowski koks" były reakcje nadwrażliwości, takie jak wysypka, świąd czy rumień. Często występowały też u takich pacjentów reakcje alergiczne jak obrzęk całej twarzy, języka, górnych dróg oddechowych, duszność- człowiek nie może wtedy samodzielnie oddychać- a matka patrzy jak synalek oddycha z rurką w krtanii. Wiesz ekspercie od underów jak bije serce gościa, który dostaje częstoskurczu przy jednoczesnym spadeku ciśnienia tętniczego?? Nie wiesz i sie nie dowiesz. Przy długotrwałym stosowaniu skażonym tym waszym underowskim boldkiem, mogą wystąpić zaburzenia  czynności wątroby, nerek- apropo ekspercie sikałeś kiedyś na zielono:), albo miałeś ekspercie zmiany obrazu krwi w nerkach. Iniekcja domięśniowa z skażonym bakteriami boldkiem często jest powikłana ropniem lub nawet martwicą skóry. Ale co ja tam niedoświadczony nowicjusz mogę wiedzieć. Prawda ekspercie
  • 0
Kulturystyka jest jak anoreksja, tylko w drugą stronę. Anoreksja to choroba psychiczna :)

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl omka boldon
Słuchaj, nie rozśmieszaj tu nikogo teorią.
Ludzie używają środków underground ponieważ stanowi to 90% dostępnych sterydów anabolicznych na rynku. Każdy ma pojęcie sięgając po saa czy jest to produkt apteczny czy underground z możliwymi efektami ubocznymi. Widząc Twoja marne wymiary ciała i siłowe. tylko możesz pisać teorie bo praktycznego doświadczenia nie masz :D
Na tym polega forum wymieniamy się doświadczeniami w konkretnych działach i na 7k użytkowników nikt jeszcze nie napisał postu o jakimś problemie lub wizytą w szpitalu. Dla Twojej wiedzy w obecnych czasach nie masz nigdy 100% pewności czy środek jest apteczny czy jest underem :D

Marc86
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Konin
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:kobiety, muzyka,sport, język angielski, gimnastyka, pływanie, taniec,Chiny, Japonia,Tajwan
  • Staż [miesiące]:108
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :38
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:88
  • Udo [cm]:57
  • Wyciskanie [kg]:95
  • Waga [kg]:84

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl omka boldon

Słuchaj, nie rozśmieszaj tu nikogo teorią.
Ludzie używają środków underground ponieważ stanowi to 90% dostępnych sterydów anabolicznych na rynku. Każdy ma pojęcie sięgając po saa czy jest to produkt apteczny czy underground z możliwymi efektami ubocznymi. Widząc Twoja marne wymiary ciała i siłowe. tylko możesz pisać teorie bo praktycznego doświadczenia nie masz :D
Na tym polega forum wymieniamy się doświadczeniami w konkretnych działach i na 7k użytkowników nikt jeszcze nie napisał postu o jakimś problemie lub wizytą w szpitalu. Dla Twojej wiedzy w obecnych czasach nie masz nigdy 100% pewności czy środek jest apteczny czy jest underem :D

Teoria?? Jak kiedyś będziesz miał okazję być w Poznaniu, to zapraszam cię do szpitala im. Franciszka Raszei, przy Mickiewicza 2 . Tam znajduje się na drugim piętrze oddział toksykologii i chorób wewnętrznych-duże fioletowe drzwi-napewno poznasz. Masz u mnie darmową wycieczkę po oddziale. Może powymieniasz się z moimi pacjentami swoim doświadczeniem.
Pozdrawiam ekspercie.
Nie ma to jak mieć wybitnych specjalistów od koksu.
A z ciekawości to zdjęcie z niemarnymi wymiarami to twoje :D
Jak tak to już wolę mieć marne wymiary.
Pozdrawiam :D
  • 0
Kulturystyka jest jak anoreksja, tylko w drugą stronę. Anoreksja to choroba psychiczna :)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024