Skocz do zawartości


Zdjęcie

Serwus


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Krzysz
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:IT, ergonomia, aktywność i sprawność fizyczna: (szczególnie: bieganie, pływanie, ćwiczenia wielostawowe), liga koszykarska NBA, homeostaza organizmu homo sapiens.
  • Wzrost [cm]:186
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Serwus

Witajcie przyjaciele!

 

Mam na imie Krzysiek. Swoją przygode z sportem zacząłem w lipcu 2013r. kiedy chciałem się nauczyć pływać i uświadomienia sobie jak słabą/niewytrzymałą jednostką jestem. Zacząłem szukać jak się wzmocnić[wiedza + filmy na yt.]: na początku robiłem program '100' pompek + bieganie w tenisówkach po asfalcie + jakieś ćwiczenia kalisteniczne. Później pożyczyłem ławeczke + hantelki + gryf łamany, prosty od sąsiadów/kumpli i zacząłem ćwiczyć na wolnych ciężarach. W taki sposób ćwiczenia wielostawowe i aktywność fizyczna stała się moją pasją. Nie prowadziłem na początku żadnych notatników treningowych. Dziennik treningowy założyłem 25.07.2014r.

Patrząc w tył przewinęło się przeze mnie sporo różnych treningów, było też z kilka przerw od trenowania(gorsze samopoczucie jak i kontuzje - raczej nie poważne). Minusem był dla mnie praca fizyczna która była dosyć męcząca jak dla mnie. Nie mogłem w 100% oddawać siebie na treningach które planowałem[czasami je nawet odpuszczałem], ale się nie poddawałem. Trenuje nadal, a gdy jestem obecnie na bezrobociu to mam dużo czasu[nie na długo mam nadzieje]. Co do innych minusów: ćwicze sam[nie ma mnie kto poprawić co do techniki], mam dosyć małe/niskie pomieszczenie w którym obecnie ćwicze "stajenka" oraz największym minusem jest dieta a właściwie jej brak - ze względu na fundusze nie jest ona taka jaka powinna być, ale cóż staram się żyć w harmonii i nie zamartwiam się tym - tym samym nie używam 'suplementacji'. 

 

Sprzęt jaki posiadam: 

 

Gryfy:
 
gryf prosty gwintowany = 213cm, fi 27mm  
gryf prosty gładki = 180cm, fi 30mm [ nie używam obecnie ]
gryf łamany gwintowany = 120cm, fi 27mm
2x gryf gwintowany prosty krótki = 35cm, fi 27mm
2x gryf gwintowany prosty krótki = 40cm, fi 27mm
 
Obciążenia:
 
4x 0.5kg
4x 1kg
4x 1.25kg
4x 1.5kg
12x 2.5kg
4x 5kg
2x 10kg
 
RAZEM: 92kg
 
Inne:
 
Ławka marbo sport + stojaki +  modlitewnik
Poręcza do dipsów
Uchwyty do pompek
Drążek do ściany semi-pro MS D002 Marbo 6 uchwytów
4x gumy/tubing (czerwony12kg, czarny7kg, zielony4.5kg, niebieski2kg)
powerball metal diablo 450hz
ściskacz do rąk 10-40kg
kółko' do ściskania
kule qigong małe
guma powerband flexifitnnes czarna i czerwona

 

Jak znalazłem się na forum? "Pomocny" wspominał o was/nas, a że go oglądam to zaglądałem tu. I odwiedzam forum od pewnego czasu systematycznie 'zawsze bez logowania'.

 

Będę miał trochę pytań co do mojego treningu i modyfikowania go, ale to w innym temacie jak i dziale forum. To tyle. Wszystkiego dobrego! 

 

Macie jakieś pytania? Odpowiem jak mi wiedza pozwoli.

 


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024