Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hgh


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

grizmorr
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Hgh
Witam, mam 17 lat, przestałem rosnąć juz dawno mam 190cm, chciałbym jeszcze z 5-6cm czy przy braniu hgh z głową udało by mi się to? (Dodatkowo ćwiczę także plusik) proszę o sensowne odpowiedzi, nie ze jestem dzieciakiem, z góry dziękuję :)
  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hgh

Jeśli zakończył się u Ciebie okres wzrostu szkieletowego, to nawet HGH nie spowoduje, że urośniesz.

Aby sprawdzić, czy już nie urośniesz idź do lekarza i poproś o to aby Ci zlecił badanie na to, czy nasady kości długich już są zrośnięte - a jeśli są to już nic nie zrobisz.

 

Poza tym i tak jesteś już bardzo wysoki - co ma powiedzieć ktoś kto ma tylko 173 cm wzrostu ?


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

grizmorr
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hgh
Z takim badaniem do jakiego lekarza iść?. PS. Wiesz jak to jest, masz więcej od innych, ale i tak pragniesz więcej cokolwiek by to nie było praktycznie^^

Użytkownik grizmorr edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hgh

Do lekarza pierwszego kontaktu, tj. lekarza rodzinnego.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hgh

Pomijając wszystko w ogóle stać Cię na kurację gh? XD

 

Jw musisz iść na prześwietlenie nadgarstka w jakim stopniu masz zrośnięte nasady kości by cokolwiek się dowiedziec. Ja swój ostateczny wzrost uzyskałem w wieku 19-20 lat.

 

Z tym wzrostem średnio to widzę, jeśli nie jesteś koszykarzem będzie Ci przeszkadzał na codzień w życiu o sportach sylwetkowych już w ogóle nie wspominając.

 

Temat przenoszę do zdrowia, ponieważ niechodzi tu konkretnie o doping, a i nieletnim nie wolno się tu udzielać.

Rady raczej też nie uzyskasz, co najwyżej czysto teoretyczną wiedzę. jak to wygląda.


  • 1



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024