Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skóra


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

IgorM1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6/10
  • Wzrost [cm]:173
  • Biceps [cm] :40/39
  • Klatka piersiowa [cm]:99/103
  • Pas [cm]:100/95
  • Udo [cm]:66/65
  • Waga [kg]:93/85

Napisano Ponad rok temu

Skóra

Witam, pytanie które doprowadza mnie do mocnego myślenia. Ważę +/- 90kg mam 173cm wzrostu więc nadwaga jest i to dosyć spora. Najbardziej otłuszczone miejsce to brzuch stąd pytanie czy to prawda że kiedy biegamy ćwiczymy itp. skóra będzie kurczyć się razem ze zmniejszaniem wagi?


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skóra

Jak zrzuciłem kiedyś blisko 18 kg, to skóra się ładnie skurczyła - nie było widać żadnej obwisłej skóry.

Aby tak było musisz redukować tkankę tłuszczową stopniowo i powoli, tracąc od 1 do 4 kg miesięcznie (najbezpieczniej od 1 do 2 kg miesięcznie).

 

Co spowodowało, że się tak otłuszczyłeś ?


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

IgorM1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6/10
  • Wzrost [cm]:173
  • Biceps [cm] :40/39
  • Klatka piersiowa [cm]:99/103
  • Pas [cm]:100/95
  • Udo [cm]:66/65
  • Waga [kg]:93/85

Napisano Ponad rok temu

Re: Skóra

eh maly bylem duzo jadlem, szybko lapalem "mase"... a malo biegalem na dworze to troche tluszczu zlapalem ;) od 7 miesiecy zbijam na silce, na razie zamieniam tluszcz na miesnie bo sylwetka mi sie "wyrobila" a waga zostaje w miejscu


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skóra

Nie przejmuj się tym, że waga stoi w miejscu - liczą się obwody poszczególnych partii.

W pasie ma być jak najmniej, a w klatce jak najwięcej.

 

Idź na siłownię, wykonuj tam plan obwodowego treningu siłowego 3 razy w tygodniu co drugi dzień, po kilku tygodniach zamieniasz trening obwodowy na plan treningowy FBW 3 razy w tygodniu co drugi dzień.

Do tego dodajesz jakąś formę aerobów - z Twoją nadwagą najbardziej polecałbym Ci: pływanie w basenie lub ergometr wioślarski lub rower spinningowy lub orbitrek.

Aeroby robisz początkowo 2, a po dwóch tygodniach 3 razy w tygodniu i wykonujesz je w dni wolne od treningu siłowego.

Do tego dieta.z lekko ujemnym bilansem kalorycznym.


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 1
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

IgorM1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6/10
  • Wzrost [cm]:173
  • Biceps [cm] :40/39
  • Klatka piersiowa [cm]:99/103
  • Pas [cm]:100/95
  • Udo [cm]:66/65
  • Waga [kg]:93/85

Napisano Ponad rok temu

Re: Skóra

Licze ze za jakis rok moje zdjecie trafi do gabloty " moje przemiany" :DD


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skóra

Trenuj, dobrze się odżywiaj, dużo wypoczywaj, nie poddawaj się, a niemal napewno osiągniesz to co chcesz.

 

Jak powiadał klasyk:

 

"Niemądry, kto wśród drogi,
Z przestrachu traci męstwo,
Im sroższe ciernie, głogi,
Tem milsze jest zwycięstwo"


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 1
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024