Skocz do zawartości


Zdjęcie

POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
[quote name='"biggerISbetter":31mzgcnv]Panowie do tego wina dokupilem flakon stanozolu 10ml 50mg i 3 pudelka superki czyli 15 shotow.Do tego na odblok dill poradzil mi' date=' zebym wzial na oddblok nolve a nie clomid skoro ma sklonnosci do gino, mowil jeszcze cos o HCG. To dobry to bedzie teraz cylk? Jak to wszystko rozpisac i co zaczac najpierw z wina shoty czy tabl?Dzieki za odp.Pzdr[/quote']

Nolvadex na odblokowanie zamiast Clomidu? Stanazolon w tabletkach i zastrzykach w jednym cyklu? Estrogeny, przysadka-nadnercza, stanazolony i superki - za póżno na pisanie {SMILIES_PATH}/msn-wink.gif Jutro sie odezwe. Pozdro

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
Cos Twoj dealer namieszal albo Ty cos zle zrozumiałes {SMILIES_PATH}/smile.gif

Nolvadex uzywasz wtedy gdy w cyklu poziom tesosteronu jest bardzo wysoki np Omnadren/Sustanon 500mg/tydz lub wiecej przez okres 8-10 tyg. Po paru tygodniach w organizmie jest bardzo wysokie stezenie testy. Tak duza ilosc moze spowodowac ginekomstie w tym okresie nalezy stosowac nolvadex i rowniez po cyklu np cykl 1-10, odblokowanie 10-12 i nolvadex 1-12 . Wysoki poziom estrogenu mamy rowniez po zakonczeniu brania koksu i dlatego bierzemy Nolve z Clomidem w ostatnich tygodniach. Jezeli masz sklonnosc do ginekomstii to uzywasz zawsze Nolvadexu ale nie zawsze ona pomaga w 100%.
Nolvadex oslabia dzialanie sterydow anabolicznych. Mysle ze w kuracji Winstrol / Superanabolon ( jezeli nie uzywasz zadnego testosteron {SMILIES_PATH}/question.gif ) bedzie ona zbedna, chyba ze naprawde masz problemy.

HCG w Twoim cyklu nie bedzie mialo zastosowania.

Nie łaczymy Stanazololu w zastrzykach i tabletkach w jedenj kuracji " albo rybki albo akwarium". Nie slyszalem o takiej kombinacji i rowniez nie potrafie tego rozpisac {SMILIES_PATH}/excl.gif

Jezli juz sie zdecydowales na taki cykl to bierz:
1-8 Superanabolon co dwa dni jeden strzal
4-10 Winko w zastrzykach 150mg/tydz ( 3 x 50mg ) lub 30mg/dziennie w tab.
10-12 Clomid

biggerISbetter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
Dzieki za odp.Ok to nolve sobie odpuszcze.Wybralem taki cykl bo nawet dill mi powiedzial, ze po tych 2 srodkach futrem nie obrosne.To ktorego winka sie pozbyc w tabl czy shotach?Clomid jest chyba 12 sztuk w paczce z tego co sie orientuje.To brc jedno pudelko? Aha i keszcze jedno>Nie chce sie na tym cyklu ani teroche zalac.Czy mam robic aeroby?
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
Twoj wybor ktorego winka sie pozbedziesz ( zastrzyki zawsze dzialaja efektywniej i maja mniejsze skutki uboczne ). Mozesz sobie zostawic winko na nastepna kuracje. Na 100% sie nie zalejesz na tej kuracji ( tylko i wylacznie dieta wysoko proteinowa ). Clomid bierzesz 10-14 dni pierwszy dzien 150mg drugi 100mg nastepne po 50mg i zawsze przed snem - bardzo muli. Na tej kuracji FUTRO-STOP {SMILIES_PATH}/lol.gif . Pozdrawiam.

biggerISbetter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
Ok pozbylem sie tego w tabletkach i teraz mam dwa flakony i do tego superke:)
Clomidu mam 3 listki. To skoro winka mam teraz 20 shotow to moze zaczne go walic najpierw a potem dorzuce superke...NIe wiem teraz bo sie troche zmieszalem.NIe wiedzialem, ze tego wina az tyle bedzie
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie

Ok pozbylem sie tego w tabletkach i teraz mam dwa flakony i do tego superke:)
Clomidu mam 3 listki. To skoro winka mam teraz 20 shotow to moze zaczne go walic najpierw a potem dorzuce superke...NIe wiem teraz bo sie troche zmieszalem.NIe wiedzialem, ze tego wina az tyle bedzie


Mysle ze nie ma co kombinowac. Jezeli bedziesz stosowal samo wino na samym poczatku bez superka to bedzie cienizna. Jezeli bedziesz bral superka i winko od poczatku razem 1-8tyg to nandrolon zacznie dzialac szybciej. Jezeli zastosujesz cykl taki jak ustalilismy to utrzymasz wiekszosc zdobytej masy dobrej jakosci. To jest moja opinia. Poczekaj jeszcze za Koksikiem moze on cos doda. Pozdro

biggerISbetter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
Ok to wale wino i superke od pierwszego tygodnia, tyle, ze tego wina mam wiecej... a jak to bezie z tym clomidem jak superka sie szybciej konczy? zaczynac po odstawieniu supeki czy dopiero jak caly cykl skoncze? a czemu mi pisali, ze jak nie dodam do tego testosteronu to beda problemy z malym? Wielkie dzieki za pomoc...To rozumiem, takie podejscie do sprawy,pelen profesjonalizm
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
Zrob to tak :
1-8 Superanabolon co dwa dni jeden strzal
3-10 Winko w zastrzykach 150mg/tydz ( 3 x 50mg ).
Clomid

Pisalem Tobie ze bedzie dobrze jak uzyjesz 200mg/tydz testosteronu enhanate. Jezeli bierzesz sama dece w dawkach powyzej 200mg/tydz mozesz miec problem z małym tzw Deca-Dick. Ale przy tak malych dawkach mysle ze nie bedzie problemu. Musisz sam wybrac czy dolozyc teste do cyklu i ryzykowac z owlosieniem ( napewno byl to ciezki Twoj okres ) czy male dawki koksu i pomału do przodu {SMILIES_PATH}/question.gif Pozdro.


Reszte wina zostaw na nastepny cykl... {SMILIES_PATH}/biggrin.gif
Clomid 2-3 dni po ostatnim strzale winka w dawkach 150->100->i az do konca po 50mg zawsze przed snem

biggerISbetter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
Dzieki za rade a;e ten testosteron jednak sobie odpuszcze bo wiem co sie po nim ze mna dzieje i nie chce ryzykowac.Czyli superki musze miec w sumie 16 shotow z tego wychodzi...OK A tego winka nie moge walnac calego? NIe wiem czy bede robil nastepny cykl ale skoro mam dwa flakony to moze go cos zostac.Clomidu mam 3 listki, czyli 36 tabl.Powiedzieli mi, zebym po tym cylku zjadl wszystko natomiast tutaj radzicie, zebym zjadl tylko paczke.Chya nic mi sie nie stanie jak zjem az tyle?
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
Mozesz przez ten okres ładowac winko 50mg co dwa dni.

Clomidu wyjdzie Tobie : 1dzien 3 tab, 2dzien 2 tab, i nastepne 10-14 dni po 1tab to chyba troszke wiecej niz jedno opakowanie (12szuk) {SMILIES_PATH}/msn-wink.gif Spoko mozesz brac do konca po 50mg/dziennie

biggerISbetter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
Dzieki serdeczne to juz mam wszystko ulozone i nic nie zmieniam.Wale winko przez 8 tygodni co 2 dzien, czyli akurat te 20 shotow i superke przez 7 tygodni a clomidu jem cala paczke_24 tabl a ten jeden listek komus odsprzedam bo mi nie jest potrzebny.Jeszcze raz dzieki za pomoc,
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
Pamietaj opisac na foum wyniki w czasie i po cyklu {SMILIES_PATH}/excl.gif Pozdro.

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie

Pamietaj opisac na foum wyniki w czasie i po cyklu {SMILIES_PATH}/excl.gif Pozdro.

w dziale nasze relacje zaloz temat tak jak ja {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif
  • 0

biggerISbetter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
OK bede pamietal ale to za jakies 3 miechy bo to winko bedzie w sumie 2 miechy ladowane a jeszcze nie zaczalem.dzieki.pzdr
  • 0

biggerISbetter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
W przyszlym tygodniu wiezdzam na cykl:) To moge normalnie brac ten spironol i dexe podczas cyklu tak? Sorki, ze jeszcze mecze ale mam troche sraczke o te wlosy.
Superke biore co 2 dni przez 4.5 tygodnia a winstrol przez 6 tygodni a potem clomid.Mam nadzieje, ze z malym tez bedzie wszystko ok mimo, ze odpuszczam testo...
  • 0

biggerISbetter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
Odezwalem sie ponownie bo uwazam, ze MaC406 ulozyl mi dobry cykl i jego rad sie slucham a tu znajomi zaczeli mi truc dupe o jakims provironie bo gadaja, ze obrosne i bede mial problemy z jajkami po takim cyklu jak mialem ulozony.Wedlug mnie to ten kto mi to powiedzial nie posiada wystarczajacej wiedzy na ten temat ale mnie troche zamieszal i dlatego napisalem bo juz niedlugo ruszam z koksem i chce byc pewny w 100% ze wszystko bedzie ok.
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
Witam ponownie, nie uzywaj Provironu {SMILIES_PATH}/excl.gif Proviron uzywa sie przy duzej ilosci Testosteronu powyzej 500mg/tydz, Metanabolu i oczywiscie Anapolonu ( bez tego nie rusza sie Antka). Na 99% nie odczujesz Deca-Dick przy takich dawkach, rozumiem sam Nandrolone 200-400mg/tydz przez 8-10 tyg. Ja osobiscie nie slyszalem o takim przypadku podczas brania superka i winka. Jezeli chodzi o Twoje leki to mozesz brac smialo. Chyba juz Tobie pisalem iz wiekszosc ludzi chorych na astme rowniez bierze Dexe na cyklach sterydowych. Jest tego wielki plus brak tradziku {SMILIES_PATH}/excl.gif Skora robi sie troszke wybielona i troche wiecej sie bedziesz pocil. Pozdro.

biggerISbetter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
Jeszcze raz wieeeeelkie dzeki za pomoc.To chcialem wlasnie przeczytac:)
  • 0

biggerISbetter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
Panowie jest problem? Walnalem juz strzal wina a dzis mialem miec superke i mialem sobie walnac i okazalo sie, ze nie ma narazie na skladzie.Moge zamiast tego kupic flakon deca jet???Zalezy mi na czasie bo juz zaczalem, nawet jutro bym go chcial kupic.Nie bedzie wiekszych efektow ubocznych po tym? To ma stezenie 200mg
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
Czesc, mozesz smialo walic 200mg/tydz. Nandrolone nie wywoluje efektu zmian skornych przy takich dawkach. Musisz miec tylko pewnosc ze jest to real bo jak dostaniesz testosteron-inside to bedzie duzy problem. Pozdro



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024