Skocz do zawartości


Zdjęcie

POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

biggerISbetter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
Witam mam problem tej natury.Chcialem pod koniec lutego albo na poczatku marca zrobic sobie cylk ale tym razem chce wszystko dopiac na ostatni guzik, zeby maxymalnie wyeliminowac skutki uboczne ktore moga sie pojawic.Jestem juz po kilku lekkich karacjach ale teraz troszke mnie wysuszylo.Bralem m.in winstrol,omo,mietki,tescia propionicum.Pierwsza kuracje zrobilem sobie w wieku 15 lat(mlody i glupi bylem jak wiekszosc moich zmutowanych znajomych) ale nie o tym chcialem tu dyskutowac.Od tego, ze tak wczesnie siegnalem po koks troszke obroslem ale od prawie roku lecze sie u dobrego dermatologa i skutki uboczne sa prawie wyeliminowane przez depilacje laserowa i stosowanie dexamethasonu i spironolu, oba te srodki stosuje ogdzie od pol roku bo na badaniach hormonalnych wyszlo mi, ze mam podniesiony adrostendion i cos tam jeszcze.Tu zaczynaja sie moje schody.Podjalem decyzj, ze sie jednak nakoksuje teraz na wiosne i chce ulozyc sobie cylk zlozony ze stanozolu ktorego mam 100tabl la Pharma 10 mg i 10 shotow winstrolu ale jeszcze nie wiem jakiego bo dopiero zamowilem ale jakis dobry.Czy musze brac do tego proscar, zeby nie obrosnac? czy trzeba sie odblokowywac?jak to rozpisac i ewentualnie co dolozyc, zeby nie obrosnac a zeby dalo dobry efekt w postaci czystego miecha. Moj trening wyglada tak:pn-klatka+biceps wtorek-basen sroda- barki -wolne piatek-plecy+triceps weekend-basen w sob lub niedz. samar robie 5 lub 6 razy w tygodniu rano na czczo
Moze sam winstrol jakos dobrze rozpisany bylby najlepszy w tym wypadku.Bo widzialem, ze biora go samgego.Sam nie wiem dlatego prosze o rade.Dzieki za pomocne odpowiedzi.pzdr
  • 0

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
popierwsze stanazol i wino to to samo ,wez 30mg codziennie czyli 3tabsy,szoty se odposc na pozniej,proponowalbym dolozyc deke i tescia(po tesciu mozliwe ze cie zarost sie posxci)
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
Witam, odpisze Tobie na tego posta ale troszke pozniej. Mam aktualnie wielki dół psychiczny .. {SMILIES_PATH}/sad.gif .

biggerISbetter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
ok wobec tego czekam cierpliwie.pzdr
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
Witam, j/w stanazolol to skladnik Winstrolu. Uzywanie Winstrolu bez dodatkow daje male efekty ale cierpliwym ktorzy stosuja go w cyklach przez 3-4lata przynosi dobre efekty (wielkim plusem jest : brak tradziku, rozstepow, owlosienia, hustawki nastrojow itp). Zalecane jest laczenie Winstrolu z innymi anabolikami w Twoim przypadku (chodzi mi o Twoj problem z nadmiernym owlosieniem) proponuje Winstrol z Primabolan lub Nandrolone, Superanabolon, Boldenon, Undestor, Testosteron Enanthate (Testosteron prolongatum). Zapytaj sie swojego dealera jaka ma pewnosc to w/w srodkow bo w przypadku podania zbyt duzej ilosci testosteronu zwiekszy sie Twoj problem.
Undestor Tylko i wylacznie jezeli masz dostep do apteki! Jezeli chodzi o uzywanie proscaru w cyklu to tylko wtedy gdy ilosc testosteronu wynosi 500 lub wiecej mg/tydz. Jak juz bedziesz wiedzial co jest dostepne na rynku to spokojnie mozemy rozpisac Tobie cykl. Sto tabletek Stanazololu bedzie ok ale 10 injekcji Winka to malo minimalny cykl ktory przyniesie efekty to 12 sztuk a ilosc zadowolajaca to 15 injekcji. Odblokowanie bedzie w 100% konieczne! Musisz zaopatrzyc sie w Clomid. Jezeli masz mozliwosci to mozna go dostac w aptece na recepte pod nazwa Clostilbegyt. Pozdro.

biggerISbetter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
Dzieki za odp.Mam dostep do primabolanu,deci,superanabolonu i tescia. A jakie zastosowac to polaczdenie, zeby nie obrosnac a zeby mnie troszke kopnelo z mozliwie najmniejszymi skutkami ubocznymi? Czy podczas cylku przerwac branie spironolu i dexy?
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
Dobra zakup Superanabolon i Testosteron prolongatum.
Cykl:
1 tydz 2x50mg Winstrol 2x50mg SuperAnabolon / Testosteron prolongatum co 5 dni 200mg
2 tydz 2x50mg Winstrol 2x50mg SA
3 Tydz 3x50mg Winstrol 3x50mg SA
4 Tydz 3x50mg Winstrol 3x50mg SA
5 Tydz 3x50mg Winstrol 3x50mg SA
6 Tydz 2x50mg Winstrol 2x50mg SA
7 Clomid

Jest to krotki cykl 6 tygodniowy. Sprawdzisz tolerancje w/w srodkow na Swoj problem i sam ocenisz czy bylo warto!
Jezli bedzie wszystko ok i bedziesz zadowlony to w przyszlosci ulozymy mocniejszy i dluzszy cykl.
Twoje drugie pytanie o Spironol i Dexe? ( Dexa to Dexaven?) napisz mi pelna nazwe tego leku to odpisze. Pozdro.

biggerISbetter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
Ten lek to dexamethason, ma on za zadanie podobno tlumienie andostendionu, ktorego mam nadmiar.dzieki za pomoc.pzdr
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
Witam ponownie. Czyli Twoj Dexamethason to rowniez Dexaven. Jest maly problem... Dexamethason jest silniejszy i to duzo od Prednisonum (Encorton), jest lekiem hormonalnym, nie buduje on masy miesniowej ( ale widzialem sprzeczne artykuly na ten temat ) ale ma wielka wade, blokuje oś przysadki-nadnercza w efekcie czego Twoj organizm przestaje produkowac wlasny testosteron jest to tak jak by obrona organizmu przed dużym stężeniem tego hormonu we krwi. Znam osoby chore na astme i biorace ten lek lub Prednisonum w czasie trwania kuracji sterydowej. Nie slyszalem o przeciwskazaniach !! TYLKO JA NIE JESTEM LEKARZEM !! brania rownoczesne go sterydow anabolicznych. Mozesz miec bardzo duzy problem z budowaniem masy miesniowej jezeli Twoja oś przysadki-nadnercza jest juz dlugo zablokowana ale rowniez podajac organizmowi testosteron ,ktorego mu brak od jakiegos czasu moze spowodowac dobry poczatek. Spironol mozesz brac spokojnie, duzo sportowcow go stosuje i czasami powoduje dodatnie wyniki testów antydopingowych. Pozdro.

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
Znalazlem Twoje pytanie na innym forum. Chlopaki z braku wiedzy na temat stosowanych przez Ciebe lekow chcieli Cie zniszczyc standardowymi odpowiedziami. ŻENADA {SMILIES_PATH}/excl.gif {SMILIES_PATH}/excl.gif {SMILIES_PATH}/excl.gif {SMILIES_PATH}/excl.gif

biggerISbetter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
No pisalem ten temat na kilku forach i dosc trudne pytanie chyba zadalem:) pzdr
  • 0

elemis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
Chyba nikt nie chce wziasc odpowiedzialnosci. Szczerze mówiąc-nie dziwie im sie.
  • 0

biggerISbetter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
Ale odpowiedzialnosci za co? Przeciez to ja chce sie nakoksowac a nie ktos inny...
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
Halo, co postanowiles? Jakie plany? Jak jakies pytania to wal smialo! Pozdro.

biggerISbetter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
No troszke sie teraz zmieszalem bo poruszylem ten temat na kilku forach i wszedzie pisza cos innego.NA 100 wiem, ze wezme ten stanozolol ktorego mam 100 sztuk. Ale co do niego to juz teraz nie wiem.Chcialem cos co mnie nie obrzuci tym futrem, musze tez zadbac o odblok
  • 0

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
do wina dodaj boldenon ,tylko po tesciu futro rosnie {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
Dlaczego zrobilem Tobie cykl superek + winko + prolo? Na superka masz 90% ze bedzie oryginal ( superek do deca a prolo jest odpowiednikiem naturalnego hormonu męskiego ). Jestes laikiem w dziedzinie anabolikow! Jezeli kupisz Primabolan lub Boldenon a okaze sie ze jest to jakis testosteron underground ( ja osobiscie po BD dostaje dziwny kaszel i wysypke) lub sustanon/omnadren to bedziesz znowu futerkim... pozdro

biggerISbetter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
A gdybym odpuscil to prolo i zostalbym na samym winku i superce? da to jakis efekt? co z odblokiem i proscarem?
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie

A gdybym odpuscil to prolo i zostalbym na samym winku i superce? da to jakis efekt? co z odblokiem i proscarem?


Pisalem Tobie proscar uzywa sie do wysokich dawek testosteronow. Ja po Prolongatum nie dostaje nawet tradziku. Odlokowanie Clomid - obowiazkowo. Pisal rowniez ze mozesz miec juz teraz zablokowana przysadke. Jezeli nie brales przez bardzo dlugi okres sterydow to nawet 10mg metanabolu cie ruszy.

biggerISbetter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOŻE KTOŚ??? stanozol+...no właśnie
Panowie do tego wina dokupilem flakon stanozolu 10ml 50mg i 3 pudelka superki czyli 15 shotow.Do tego na odblok dill poradzil mi, zebym wzial na oddblok nolve a nie clomid skoro ma sklonnosci do gino, mowil jeszcze cos o HCG. To dobry to bedzie teraz cylk? Jak to wszystko rozpisac i co zaczac najpierw z wina shoty czy tabl?Dzieki za odp.Pzdr
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024