jaki stack?
Napisano Ponad rok temu
mialem juz 3 cykle na mono z olimpu i 2 cykle na cm3 po 360tabsow przy cm3 miedzy cyklem zrobilem sobie 10dni przerwy niewiem czy dobrze + 5kg megabol 737
teraz chcialem sobie zakupic jakis stack
macie jakies propozycje??
Napisano Ponad rok temu
Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
idealne na pierwszy stack moim zdaniem będzie Crea Shot Activlaba
ma odpowiednią dawke kreatyny, aakg, + inne substancje jak np. kofeina
no i jak przystało dobra cena
Napisano Ponad rok temu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Kakao - jakie, ile, kwestia sylwetki oraz słodzenia . WAŻNE |
Dieta |
|
|
||
Jaki plan |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Jakie mieśnie ćwiczyc by szybko i mocno bić? |
MUAY THAI, BOKS, KICKBOXING, K-1 |
|
|
||
62Kg 185cm wzrostu__ Pomocyco jesc i w jakich proporcjach |
Dieta |
|
|
||
Jakie witaminy dla ćwiczących sztuki walki |
Inne sporty |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
MVP INCREDIBLE BULK 6,8kgEXPERTO - Ponad rok temu
-
ActivLab BCAA XTRAEXPERTO - Ponad rok temu
-
Fitmax® HMBetylEXPERTO - Ponad rok temu
-
Kreatyna ... 3 pytania- Ponad rok temu
-
Pierwsze suplementy- Ponad rok temu
-
Dawkowanie kreatyny- Ponad rok temu
-
universal M-stak- Ponad rok temu
-
Thermo speed extreme??- Ponad rok temu
-
Mono+TCM- Ponad rok temu
-
uzupelnienie diety- Ponad rok temu



Ponad rok temu
