Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta+plan trenningowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Waasyl
  • Pytanie
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta+plan trenningowy

Cześć,
mam prośbę o pomoc w ułożeniu diety i planu treningowego.
Informacje o mnie:
Trenować zacząłem około 1,5 roku temu, ważyłem wtedy 90kg i postanowiłem schudnąć. W trochę ponad pół roku zjechałem do -+74kg. Bieganie,siłownia, 6weidera. Regularnie na siłownie chodziłem do stycznia tego roku, potem był czas na przygotowanie sie do matury i przestałem chodzic. Od tego czasu nie moge się zmotywować, mam nadzieję że plan i dieta mi w tym pomogą.
Obecnie ważę 83,5kg i waga niestety rośnie a niechciałbym znów wazyc 90kg. Mam około 181cm wzrostu, budowa raczej endomorfik. Treningi planuje jakos 3 razy w tygodniu + 1 cardio. Po treningach stosowałem białko WPC firmy SFD.

Najbardziej zależy mi na brzuchu, bo głównie tam zbiera mi się oponka.


Użytkownik Waasyl edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta+plan trenningowy

coz. wpierw po przerwie bo wnioskuje z tego co napisales jeszcze nie miales zadnego treningu polecam zawsze ogólnorozwojówkę. dopiero po zakonczeniu treningu ACT dajmy na to miesiac mozna ruszyc treningiem split lub push/pull. wszystko zalezy od tego jaki trening miales wczesniej i co chcialbys sprobowac oraz jakim sprzetem dysponujesz. silownia full osprzet? czy piwniczna


Użytkownik Joks edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta+plan trenningowy
Treningiem brzucha nie spalisz miejscowo z niego tłuszczu, więc odpuść sobie te wszystkie a6w, abs'y i inne cuda.
Plan weź taki który będzie Ci sprawiał przyjemność tymbardziej w momencie braku motywacji. Jeśli split to split, jeśli fbw to fbw itd. Aero możesz dać częściej, a jeszcze lepiej w dnt hiit 3x w tygodniu.
Jeśli mowa o diecie odwiedź odpowiedni dział.
  • 0

danielbelcamonte

danielbelcamonte
  • Zabanowany(a)
  • 3 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta+plan trenningowy

Po co wydawać kasę na siłownie.Jak mozna miec wlasna ?  :) Mozna tez znalezc takie w kazdym parku. Przeznaczone są dla kazdego w każdym wieku. Są bezpieczne a jaką frajdę sprawiają ! Siłownie plenerowe [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] zostaly tak skonstruowane ze nadają się dla każdego. W siłowniach plenerowych mozemy poprawic swa kondycję i zrelaksować się.





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024