Skocz do zawartości


Zdjęcie

Perfekcyjny wygląd - kulturystyka i fitness - ebook


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Perfekcyjny wygląd - kulturystyka i fitness - ebook
Jak osiągnąć wyraźne zmiany we własnej sylwetce i uzyskać wspaniały wygląd w naturalny sposób w ciągu zaledwie 6 tygodni?

Każdy mężczyzna marzy o tym aby jego mięśnie były twarde jak skała, żeby posiadać nadludzką siłę, pragnie zazdrości konkurentów oraz zainteresowania wśród kobiet. Nie ma też kobiety, która nie chciała by mieć zgrabnych nóg, seksownych pośladków czy jędrnych ud i ramion.

Dowiedz się co zrobić, aby woje marzenia o wspaniałej sylwetce stały się rzeczywistością!

Wiem jak ważny jest wygląd w dzisiejszym świecie, osoby fizycznie atrakcyjnie mają znacznie mniejszy problem ze znalezieniem pracy, budzą także większe zainteresowanie wśród płci przeciwnej. Z piękną sylwetką czujemy się pewniejsi siebie i szczęśliwsi. Czasami nie zdajemy sobie nawet sprawy z tego jak mało potrzeba aby znacznie poprawić swój wygląd.

"Od wielu lat czynnie uprawiam sporty siłowe. Posiadam prywatną siłownie na której jestem instruktorem kulturystyki i fitness oraz dietetykiem. Dzięki moim poradom udzielanym bezpośrednio na sali mogę cieszyć swoje oko widząc ogromne postępy wśród ćwiczących. Niedługo mam zamiar sprawdzić się na ogólnopolskich zawodach kulturystycznych, w których mam szansę zdobyć dobre miejsce. W tym poradniku zamieściłem wszystko co najważniejsze aby zacząć tą wspaniała przygodę z ciężarami. Po przeczytaniu całej treści posiądziecie wiedze która w zupełności wystarczy, aby skutecznie i szybko osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Namawiam wszystkich gorąco do rozpoczęcia treningów już dziś, zdziwicie się jak szybko przyjdą efekty."

- Tomasz Rychlik, autor

Zobacz co znajdziesz w moim ebooku:
# opis diety na masę i rzeźbę
# co jeść a czego lepiej unikać
# szczegółowy opis wartości odżywczych
# gotowe przykłady diet
# bezcenne wskazówki prawidłowego odżywiania
# opis treningów na masę i rzeźbę
# dokładny opisanie ćwiczeń na każdą partię ciała
# gotowe przykłady treningów
# rodzaje i zastosowanie suplementów
# złote zasady kulturystyki
# i wiele więcej!
Osiągnij wymierne efekty jakie daje odpowiednio uprawiana kulturystyka stosując odpowiednie diety.

Kupując ten poradnik w przystępny sposób dowiesz się samych konkretnych informacji jak i co jeść. Jak najbardziej prawdziwe jest stwierdzenie że "wyglądasz jak jesz". Dlatego odpowiednia dieta jest niezbędna dla osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Dowiedz się jak powinna wyglądać dieta na masę i siłę oraz na rzeźbę i redukcję tłuszczu.
Zapoznaj się z kompendium wiedzy na temat treningów.

Po przeczytaniu informacji na temat treningu już nigdy nie będziesz w sytuacji kiedy nie wiedziałeś jakie ćwiczenia wykonywać na siłowni. Przeczytasz o głównych zasadach treningu, dowiesz się jak ćwiczyć (opisane zostały wszystkie najważniejsze ćwiczenia na każdą partię mięśniową), skorzystasz z gotowych bardzo dobrych planów treningowych, za których opracowanie trenerzy liczą sobie często duże pieniądze.

"Zapisałem się na siłownię 2 lata temu. Pierwszy rok ćwiczeń nie zauważyłem praktycznie większych postępów. Nadal byłem otłuszczony oraz bardzo słaby. Postanowiłem zapisać się na inną siłownie gdzie instruktorem był Tomek (autor ebooka) i dowiedziałem się, że przez ten nieszczęsny pierwszy rok robiłem właściwie wszystko źle! Po przestudiowaniu wiedzy, która jest zawarta w tym ebooku z olbrzymim entuzjazmem udałem się na "pierwszy" trening. Różnica była ogromna! Nareszcie odczułem że coś ze sobą robię. Moja sylwetka zmieniła się nie do poznania - moja dziewczyna jest zachwycona - zniknęła opona z brzucha a moje ramiona i klatka nabrały męskich kształtów! Z całą odpowiedzialnością mogę polecić tą publikację bo naprawdę warto!"

- Krzysztof Groszyk, zadowolony Klient
Nie ważne czy jesteś otyły, chudy czy po prostu chcesz jeszcze bardziej upiększyć swoje ciało - w tym poradniku znajdziesz swoją drogę do osiągnięcia celu

Ebook porusza problemy zarówno dla za chudych jak i za grubych. Opisuje szczegółowo diety i treningi oraz wszelkie wskazówki dla każdego rodzaju budowy ciała.

Zobacz, co zyskasz stosując się do porad zawartych w tym ebooku:
# szybki przyrost masy mięśniowej
# powiększenie obwodów (ramienia, klatki piersiowej, itp.)
# wyrzeźbienie brzucha
# znaczny wzrost siły każdej partii mięśni
# wzmocnienie mięśni
# redukcję tłuszczu
# poprawę kondycji i wytrzymałości
# jędrne uda i pośladki (kobiety)
# zdrowie i dobre samopoczucie
Ćwiczenia siłowe są najzdrowszym sportem na świecie. Zmniejszają o kilkadziesiąt procent ryzyko zawału serca.

Najnowsze badania w USA dowodzą, że kulturystyka lub inny sport siłowy są zdrowsze od pozostałych popularnych metod trenowania sylwetki (bieganie, pływanie itp.). Głównie dlatego, że na siłowni trenujemy systematycznie wszystkie partie mięśniowe. Również dlatego, że ćwiczymy bardzo intensywnie i regularnie (czego efektem m.in. polepszenie się drożności układu krwionośnego). Wszystko to razem nie dość, że daje nam wspaniale ukształtowaną sylwetkę to jeszcze zapewnia zdrowie na wiele lat.
Twoja sylwetka i zdrowie są bezcenne. Ale po co przepłacać?

Rozpisanie diety i treningu (na 4 tygodnie) kosztuje u instruktora nawet 100zł! Informacja u trenera która będzie cię kosztować kilkadziesiąt złotych jest jednorazowa! Nie można wykonywać wciąż tego samego treningu - grozi to przetrenowaniem i brakiem efektów! Kupując ten poradnik sam sobie będziesz trenerem na całe życie za kilkakrotnie mniejsze pieniądze.
Tagi:autor, dla, ebook, inne, inne ebook, jak, jego, juz, kobiety, kulturystyka, nie, perfekcyjny wygląd - kulturystyka i fitness do ściągnięcia, perfekcyjny wygląd - kulturystyka i fitness download pdf, perfekcyjny wygląd - kulturystyka i fitness ebook, perfekcyjny wygląd - kulturystyka i fitness ebook download, poradnik, poradniki, poradniki ebook, pracy, przez, sie, sport, tomasz rychlik ebook, wszystkich, zdrowie, zdrowie ebook, ćwiczenia, życie


źródło: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024