Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka suplementacja będzie dla mnie najlepsza?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

KubS
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jaka suplementacja będzie dla mnie najlepsza?

Witam, waże 75 kg przy wzroście około 180cm.. moim celem jest przybranie masy, która mimo trzymania dobrej diety i treningu nie chce iść w góre.. Wydaje mi sie, że to po części przez trening (zawsze ćwiczyłem splitem) a teraz zmieniłem plan na FBW. Drugą przyczyną wydaje mi sie być mała ilość spożywanego dziennie białka.. jak na moją wagę potrzebuje około 150g białka, co ciężko wyciągnąć bez odżywki białkowej.. Tutaj pojawia sie moje pytanie, czy powinienem włączyć odżywke białkową w diete? Możecie mi polecić jakąś dobrą odżywke z dobrej firmy i jednocześnie z NIEwygórowaną ceną? Co jeszcze mógł bym włączyć w suplementacje? (gainery, kreatyna itp.)? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam


  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka suplementacja będzie dla mnie najlepsza?

150 gram białka to problem? Przecież to nie są wielkie ilości.

Z białka tanie i dobre to UNS Ecomo

Jaki staż treningowy?


  • 0

TKWM


KubS
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka suplementacja będzie dla mnie najlepsza?

Staż 2 lata, ale diety pilnować zacząłem dopiero może od roku... tak czasami dla mnie jest problemem jak np. na szybko zbieram sie do szkoły/pracy i rano zrobie sobie płatki a do pracy bułki ... a w następnych posiłkach czasami nie daje rady już tych białek nadrobić.. Dlatego to białko by mi sie przydało, nawet bym go pewnie nie stosował codziennie, ale co któryś dzień napewno.


  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka suplementacja będzie dla mnie najlepsza?

Rano się przydaję białko do śniadania bo faktycznie z tym wiele osób ma problem.


  • 0

TKWM




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024