Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Gekko
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomoc

- Wiek: 17

- Wzrost: 165

- Waga: 58

- Waga planowana: okolo 70
- Staż treningowy: okolo 6 miesiecy na silowni, reszta do teraz to tylko mniejsze treningi w szkole :P

 

- Ile robisz treningów w ciągu tygodnia? skonczylem juz chodzic na silownie z powodu braku transportu.

- Rodzaj Twoich treningów: przez 6 miesiecy trenowalem na silowni, teraz jedynie w szkole czasami silownia czasami pompeczki itp.

- Intensywność Twoich treningów: ---------------

- Czy zazwyczaj szybko chudniesz czy masz tendencję do tycia?   Probowalem pare razy przytyc jakos mi to nie wychodzilo waga ciagle stoi w miejscu, wiec mam problemy z przytyciem.

- Co uważasz za najtrudniejsze w stosowaniu dobrego odżywiania? ----------------------------

- Czy stosujesz suplementy i jeśli tak to jakie oraz od jak dawna(czy systematycznie?) ------------------------

- Kontuzje/Urazy -------------------------------

 

Siema

W wieku 15 lat zaczalem sie interesowac silownia, ale jeszcze nic ze soba nie robilem, dopiero w wieku 16 lat postanowilem rozpoczac moja przygode z silownia, niestety po 6 miesiacach musialem skonczyc z powodu poznego powrotu ze szkoly do domu (jestem w domu na 17 i nie mam potem busow zeby dojechac na silownie, a z buta jest daleko), co prawda w szkole mam mozliwosc uzywania silownie ale to tylko na lekcjach gdize CZASAMI mamy silownie, ale to jest dla mnie niewystarczalne.

Planowalem z bratem zaczac trenowac w domu, dostalem od kolegi sztangielki z kilkoma obciaznikami, ale jest ich za malo zeby co kolwiek na tym potrenowac, wiec postanowilismy zaczac robic jakies cwiczenia z uzyciem masy wlasnego ciala ( cos jak bar brothers) , i stad moj temat i pytania.

Czy cwiczeniami z uzyciem masy ciala da sie fajnie wygladac i nabrac na sile?

Kiedy jeszcze chodzilem na silownie duzo ludzi mi mowilo zeby nie patrzec na zadne diety tylko jesc wszystko jak dziki zeby nabrac na masie, czy to prawda ? czy robiac trening z uzyciem masy ciala mozna jesc jak dziki?

Co do suplementow szwagier powiedzial ze moze mi zalatwic kreatyne i Monster Mass ( chyba tak sie to nazywa )

Czy biorac kreatyne,monster masa i jedzac wszystko jednoczesnie trenujac z waga ciala da rade jakos wygladac, czy te znie zabardzo?

Jezeli to wymagane moge wyslac zdjecia jak tylko wroce do domu :D Jezeli potrzebujecie wiecej info napiszcie.


Użytkownik Gekko edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc

Polecam trening domatora . To trening oparty na ćwiczeniach z wykorzystaniem ciężaru ciała.

 

Trening Domatora

 

Jednak jeśli chodzi o dietę to jest ona skuteczna kiedy jest dobrze przygotowana i wyliczona ale oto pytaj w dziale dieta


  • 0

TKWM


Gekko
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc

Czyli jedzenie duzo nie wchodzi w gre? bo nawet jedzac tak mialem problemy z przytyciem serio to widac ze jestem chudy, a jak z tymi suplementami? i czy przez ten trening domatora mozna spoko wygladac i nabrac na sile, ogolnie mam dostep do wyjscia na zewnatrz bo plac zabaw jakis jest kolo mnie to mozna uzywac barierek/poreczy


Użytkownik Gekko edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc

Tak w prawdzie ćwiczeniami z ciężarami wielkiej muskulatury nie zbudujesz bo do tego potrzebny trening z obciążeniem

Co do odżywiania pytaj w dziale dieta

Suplementy bez diety nie są skuteczne


  • 0

TKWM


Gekko
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc

Widzialem tych bar brothers oni wogole ciezarow nie uzywaja wszystko na barierkach i poreczach ewentualnie jakies pompki itp i wygladaja dosyc masywnie, dzieki ci za poswiecenie mi troche czasu :D patrzylem na ten trening domatora i wyglada elegancko, pozostaje tylko diete ulozyc i bedzie dobrze.

DZIEKI


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024