Skocz do zawartości


Zdjęcie

mama 4 dzieci :) powrót do stanu idealnego.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

moira222
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

mama 4 dzieci :) powrót do stanu idealnego.

Witam.Mam 34 lata . Tak jak w temacie mama 4 dzieci . W pierwszych 3 ciązach waga wracała do stanu z przed ciazy ale niestety w 4 ciązy moj organizm został zrujnowany niestety. Przytyłam 18 kg. Bóle kolan są u mnie na pożądku dziennym już sie chyba przyzwyczaiłam do bólu.Plecy tak samo miałam w ostatniej ciązy rwę kulszową. Kolejny moj problem to wypadajacy bark (tak przynajmniej 2 razy w miesiącu wypada ból niemiłosierny, kontuzja z king boxingu) który ogranicza moja wydolność na siłowni  :/ Bardzo proszę o pomoc w dobraniu treningu .                                                                                                      34 lata , 169 cm , 78kg, waga planowana to 60kg , trenuje od miesiąca , trening siłowy na siłowni a w domu cardio 5,4 razy w tyg, czy szybko chudne?? niewiem bo nigdy nie byłam taka gruba , wczesniej nigdy nie miałam problemu z nadwagą szybka przemiana materii było moim wrecz atutem wsród znajomych.Mam problem z odżywianiem tzn z punktualnością ( jakis koszmar) nie wychodzi mi to  :/ staram sie odzywiac zdrowo w miare mozliwości , nie stosuje suplementów.


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: mama 4 dzieci :) powrót do stanu idealnego.

Ciąża to burza hormonalna i organizm nie zawsze wraca do normy po niej. Jeżeli masz poważne bóle nie ważne czy z dawnych kontuzji czy nabyte niedawno to trzeba je zdiagnozować u specjalisty aby wiedzieć co dokładnie dolega i jak dobrać trening.

 

Rozpisz nam jaki wykonujesz trening.

Co do redukcji tkanki tłuszczowej to robi się to w kuchni a trening to tylko bodziec nakręcający metabolizm. bez zaplanowanej diety będzie trudno schudnąć bo redukcja to w zasadzie w głównej mierze ujemny bilans kaloryczny. Systematyczność posiłków nie jest tutaj aż tak istotna co wiedza ile kalorii potrzebujemy dzeinnie a ile ich faktycznie dostarczamy.


Mateusz Pawlak ;)


moira222
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mama 4 dzieci :) powrót do stanu idealnego.

tak jak wczesniej opisywałam 4, 5 razy w tyg siłownia trening na wszystkie partie ciała . z powodu bólu kolan odpusciłam sobie bierznie i zaczynam od rowerku lubie takze tak zwany kajak .w domu rano robie cardio z Chodakowska lub z Mel B.Diety pilnuje tylko nie jem o tej samej porze a moj bilans jest na bank ujemny. :):) pozdrawiam 


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: mama 4 dzieci :) powrót do stanu idealnego.

Skoro jest na bank ujemny to waga ciała będzie spadać jak nie będzie to znaczy ze ujemny nie jest. trening z chodakowska i Mel B to zwykłe aeroby na matce. Lepiej byłoby pojeździć na rowerze 3/4x w tygodniu a kolejne 3x w tygodniu wykonywac trening siłowy z obciążeniem bo on lepiej pobudza metabolizm i daje większy wydatek energetyvzny od wygibasów Chodakowskiej.


Mateusz Pawlak ;)


hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: mama 4 dzieci :) powrót do stanu idealnego.

Basen prosze pani bylby tu swietny i pomogl niezmiernie.

 

A pozatym to jak juz kolega wyzej wspomnial - do lekarza z tymi bolami/kontuzjami i sie wyleczyc. No chyba ze nie zalezy Ci na zdrowiu to spoko cisnij dalej 15 treningow w tygodniu. :popo:


  • 1

moira222
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mama 4 dzieci :) powrót do stanu idealnego.

Tak własnie wybieram sie do lekarza ,ale ze mieszkam w uk to musze poczekac na wizyte z polskim lekarzem bo ci angielscy to sprawdzaja na google co mi dolega (jakas paranoja) .... :doc:


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024