Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyniki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Wyniki
Siemka chlopaki spotkalem sie z takim przypadkiem a mianowicie chlopak ktory nie mial stycznosci z silownia zaczal cwiczyc od podstaw pod moim okiem, aktualnie to jest jego 3 miesiac jak sobie wspolnie cwiczymy i co sadzicie szczerze, bardzo szczerze o jego wynikach zrobionych w tym czasie?? Dodam jeszcze ze na poczatku zalecilem mu ogolnorozwojowke a przez reszte czasu do teraz juz wspolnie ze mna robi mase wiec do treningu na sile, u niego jeszcze nie doszlismy :coffee:

Klatka 125kg
Martwy ciag 160kg
Przysiad 140kg
Barki siedzac zza karku 80kg 6 ruchow ost.seria(maxa nie mierzylismy)
  • 0
Trenuj ostro albo Wcale!!!

S.O.S.

    CMAZ-WPADS/3m GZW

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 832 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraina 1000 jezior
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:rozkrecam sie po kontuzji :D
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :?
  • Klatka piersiowa [cm]:?

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki

Siemka chlopaki spotkalem sie z takim przypadkiem a mianowicie chlopak ktory nie mial stycznosci z silownia zaczal cwiczyc od podstaw pod moim okiem, aktualnie to jest jego 3 miesiac jak sobie wspolnie cwiczymy i co sadzicie szczerze, bardzo szczerze o jego wynikach zrobionych w tym czasie?? Dodam jeszcze ze na poczatku zalecilem mu ogolnorozwojowke a przez reszte czasu do teraz juz wspolnie ze mna robi mase wiec do treningu na sile, u niego jeszcze nie doszlismy :coffee:

Klatka 125kg
Martwy ciag 160kg
Przysiad 140kg
Barki siedzac zza karku 80kg 6 ruchow ost.seria(maxa nie mierzylismy)

Ogolnie wyniki dobre, ale fajnie by bylo gdybys podal wyniki wstepne jak zaczynal cwiczyc(jesli oczywiscie byly sprawdzane wtedy :) ) :D a i jak mozesz to podaj wiek i wage, ale wyniki i tak dobre wg mnie :D
  • 0
Bóg dał Ci ciało Teraz buduj z niego zbroje...
Dołączona grafika
Kiedy spojrzysz w oczy pięknej dziewczynie
nie odmowisz mi tych slow, ze jest zycie pozytywne...

Jedyne granice są w Twojej głowie !

Nie potrzebuje plusików, wazne jest to, że mogłem pomóc.

r0cq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
33
Neutralna
  • Lokalizacja:Chałupa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Elektronika, matematyka, siłownia :) w tej kolejności :]
  • Staż [miesiące]:Nie wiem :P
  • Wzrost [cm]:188cm
  • Biceps [cm] :Za mały
  • Klatka piersiowa [cm]:nie mierzyłem dawno
  • Wyciskanie [kg]:Seria ~100kg :)
  • Martwy ciąg [kg]:oszczędzam kręgosłup
  • Waga [kg]:rośnie :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki
POtwierdzam waga,wiek itp. Bo to jest najważniejsze... ale wyniki niezłe ^^ :coffee:
  • 0
Pomogłem? zapodaj plusika(+) w prawym dolnym rogu :)

Dołączona grafika


Dołączona grafika

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki
Wyniki nie sa wziete z ksiezyca dlatego prosilem Was o szczera opinie, bo sam nie wiem do konca co myslec, determinacje do treningow chlopak ma bardzo duza i mysli o jakis zawodach za jakis czas dlatego tak wazna jest opinia jak najwiekszej ilosci osob zeby dac mu jeszcze wieksza motywacje jesli naprawde ma szanse :coffee: Dla niedowiarka Kevina, to tak bylem wlasnie przy tym jak to wszystko wyciskal i tez dla mnie jest to zaskoczenie :)
Wiek: 21lat
Waga: jakies 76-77kg jak zaczal cwiczyc choc wlasnie z sila widze ze klopotu nie ma to ze zdobywaniem wagi (masy) jest ciezko..
Wzrost: 180cm

Na poczatku cwiczenia robil serie 65kg - 70kg na klatke.. Dodam ze od razu jak tylko zaczal cwiczyc poszlismy do sklepu i tego samego dnia po silowni kupilismy Aminokwasy, Bialko, L-Glutamine i napoj izotoniczny i tylko te rzeczy bierze. Co do diety to zalecilem mu co ma jesc i wiem ze sie tego trzyma bo w przerwach w pracy na stolowce siedzimy i jemy to samo, tak samo jak od razu po silowni;P Mysle ze niedlugo zaproponuje mu kreatyne i efekty beda jeszcze lepsze :D
  • 0
Trenuj ostro albo Wcale!!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki
Znalem duzo ludzi, ktorzy bardzo szybko dochodzili to celu a i tez bardzo szybko konczyli kariere.
Wynik 125kg na klatke mozna osiagnac robiac mostek, zapierac sie nogami itd zero techniki ale jest wycisnelem 125kg.
Nie chce mi sie wieżyc w 80kg 6x zza karku ( technicznie ) czyli na raz pewnie 100kg lub wiecej :coffee: Takiego fenomena jeszcze nie widzialem :)
Wiekszosc osob wyciska 100kg na barki ( technicznie ) po minimum 3 latach ciezkiego treningu ( oczywiscie dopingu ).
Ale zycze mu powodzenia
Pewnie za dwa lata 200kg zza karku wycisnie bez zadyszki.
Pzdr

Dead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 558 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :44
  • Wyciskanie [kg]:180
  • Martwy ciąg [kg]:220
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki
No dokladnie klate i martwy jeszcze mozna zrozumiec ale na barki tyle O_o łokropelnie duzo.
  • 0

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki
Wiec mam kumpla ktory jest fenomenem :coffee: ale zobaczymy co bedzie za kilka miesiecy i ile da mu silowka :)
  • 0
Trenuj ostro albo Wcale!!!

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki
Nieraz genetyka dużo daję, ale nie przesadzajmy.Prawda jest taka że szarpanie się z dużym ciężarem na początku jest bardzo kontuzyjne (stawy,ścięgna, mięśnia nie są przyzwyczajone do takich obciążeń)W żadnym sporcie od razu nie rzuca się na głęboką wodę :coffee:
  • 0

KarolC
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Gutowo
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:12
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :38
  • Klatka piersiowa [cm]:103
  • Przysiad [kg]:77kg x 12,11,10,9
  • Wyciskanie [kg]:120
  • Martwy ciąg [kg]:150
  • Waga [kg]:77

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki
chyba musi ostro brać tych odżywek. Mi weszło przez 8 miesięcy od 80kg do 120kg na sucho i mi nikt nie chciał uwierzyć a gdzie tu aż tyle
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki
Tez mialem kiedys takiego podopiecznego ktory mial idealne warunki i z treningu na trening dokladal na klate pare kilogramow, ale po nim bylo widac ze to typowy material na strongmena. Byl poprostu naturalnie wielki wazyl okolo 125 kilogramow , mial okolo 190cm wzrostu, ogromny zlany bez zarysu miesni czyli typowy genetyczny stron-gman. Robil duze postepy ale nie az takie jak wyzej opisywane, przy tej wadze na sucho :) 125 na klate :coffee: :D 77kg czyli genetycznie wielki nie jest
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki
Kurde ja się męczę, a wszyscy wokół po miesiącu dwa razy więcej niż ja cisną... Ale 80kg x 6 na barki...
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

Batooon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
10
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport, Motoryzacja
  • Staż [miesiące]:44
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :43
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:66
  • Wyciskanie [kg]:170
  • Martwy ciąg [kg]:190
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki
Co Wy się tak przejmujecie, przecież może chłopak mieć predyspozycje i w CH pary ! Jak dla mnie może nawet brać 100x8 na barki i tak go w życiu nie spotkam :coffee: hehehehe
  • 0
"Uważaj jak tańczysz, bo życiowy parkiet bywa śliski..." "Bądź bliski dla bliskich"

Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki
wyniki szokujące wręcz po 3 miechach. Za 3lata to wszedzie jedno 0 dojdzie he he.NA BARKI DUZO PATRZĄC NA JEGO WAGE RZEBY SIĘ KONTUZJI NIE NABAWIŁ.
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024