Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bydło z UFC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_sportsport
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 430 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Bydło z UFC
http://www.forum-kul...dpost&p=1347989
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Bydło z UFC
Nieważne. Niech Novell Bell aka Black Taoist wynajmie sobie adwokatów.

Teraz o murzynie.

Sportsport, czy uważasz, że murzyn Black Taoist miał coś wspólnego naprawdę z Baguazhang?

Dla mnie to wysoki murzyn, kiedyś sprawny, dosyć szybki, ale tylko w pokazach ze swoimi ziomkami. Taki co cośtam podniuchał z książek o Baguazhang i od starszego murzyna, który też czytał książki o Baguazhang.

Murzyn ten ma ok 2 metry wzrostu i długie ręce i zawsze uważał się za wymiatacza.

To było ok. 10 lat temu.

Zaczął na forum Jarka Szymańskiego (Chinafrominside) bluzgać na Jarka, krytykować jego wiedzę i grozić mu, że przyjedzie do Chin i go sprawdzi (Tomasz powinien pamiętać, zwłaszcza że murzyn miał też coś do Tomasza o ile dobrze pamiętam).

Mnie to bardzo wkurwiło, bo akurat zaczynający w Chinach Tomek i dłużej siedzący tam Jarek, nie byli akurat w tym momencie gośćmi mogącymi podjąć wezwanie do napierdalanki przez jakiegoś murzyna z USA z pretensjami do mistrzostwa w Baguazhang i walce realnej...

Ja akurat wtedy byłem już dawno poza maksimum swojej wydolności fizycznej, i prawdę mówiąc, już podstarzały, ale to był akurat moment, kiedy miałem taki nawrót, górkę, swoich umiejętności w walce realnej.

No i gnojowi napisałem na forum Jarka, że jest głupim czarnym gnojem i jak ma coś, to niech startuje do mnie. Niech wyda na bilet gdzieś do Europy, a ja wydam na bilet tam, spotkamy się, i spuszczę mu tam taki łomot, że mu się wszystkiego odechce (zrobiłbym to wtedy). No i czarnuch zamilkł :)
  • 0

budo_sportsport
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 430 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bydło z UFC
Nieważny to jest w tym Black Taoist. Natomiast chodzi o zupełnie idiotyczne działanie prawników UFC. Którzy starają się zakazać komu się tylko da, w dziedzinach związanych ze sportami walki, fitness itp. używania w logo ośmiokąta, ale tym razem mają tylko szansę na kompromitację. A najśmieszniejsze w tym jest, że to akurat ten gość doprowadzi do tego :)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Bydło z UFC
tak Wosiu stare dobre czasy ;-)

co do UFC to trza wiedziec ze ich prawnicy maja placone za godziny, za procesy i od tego ile wyciagna od innych dla UFC, tak tez po wyczerpaniu sie tematow wchodza w idiotyczne aby wciaz cos zarobic
to samo bylo pare lat temu z prawnikmai co reprezedntowali Apple gdzie w dobie najwiekszej popularnosci Iphone prawnicy Ci na koncu skarzyli nawet warzywniaki co mialy jablko na szyldzie :lol:
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Bydło z UFC
oraz witrynę apple.pl :-)
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Bydło z UFC
To nic.
Koncern Monsanto (nieprzypadkowo wymawia się to podobnie jak po francusku Mon Satan - Mój Szatan) kilka lat temu próbował opatentować świnie. Ale to już inna, długa historia...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024