Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2274 odpowiedzi w tym temacie

budo_użytkownik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Chyba sam Predator maczał w tym swoje łapy.
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

Chyba sam Predator maczał w tym swoje łapy.


nie ma bata aby HPE miało - CO KOLWIEK - wspólnego z tym miotaczem , - choć sam Flip Top wygląda mi na jakąś niemiecką produkcje ...

twierdzę również ( oczywiście to moje prywatne zdanie jest ) że same wartości dotyczące parametrów formuły to czysta fikcja i radosna tfurczooość sprzedawcy :)

tak się właśnie robi w Polsce biznessss na gazach przez duże B , najpierw kupujemy DRUKARKĘ do tego zestaw naklejek do zadruku ( wieczorową porą przy piwku pan kazio z panem stasiem wymyślają logo , parametry i opis etykiety ) + kilka butelek rozpuszczalnika do ściągania oryginalnych wlepek - po czym zamawiają najtańszy produkt z Flip Topem ( np. jakiegoś KOLTER-a w dużej ilości ) i już mamy TERMINATOR 10.000 za 89 zł + przesyłka ;) piękne !

nic tylko czekać na produkt 4D działający nawet przez szybę ... ;)

cizzia

ps. już wiem co to HA HA HA - POLICYJNY !
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
:) co do gaz to ja mam zastrzeżenia mianowicie
- sprzedawca podaje że ma 15% OC, 2% kapsaicynoidów znaczy że spirytus powstaje z wódki :) , jeżeli chodzi o pojemność to ich 50 ml jest takie same na wielkość jak puszeczka gazu Cannon quick top 33ml
  • 0

budo_mattaleo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Może ktoś chętny na wymianę (posiadam nowiutką sztukę Foxa 5.3 89ml) jest mi zbędna,zamieniłbym na jakiś dobry strumień lub chmurke :)
  • 0

budo_piczon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Nie ma bata? :) Flip top wyglada identycznie jak w Hi-Maxie :) )))
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

Nie ma bata? :) Flip top wyglada identycznie jak w Hi-Maxie :) )))


Piczon królu złoty - dla mnie to jeden ch...... ( Hi Max czy Policyjny ) choć faktem jest że obydwa robi / firmuje HPE , a przytaczając to co napisałem powyżej miałem na myśli to że gdyby hpe wiedziało że ci z antybandyta robią takie numery to by mogła być z tego niezła afera bo co jak co - ale hpe TO NIE SĄ LESZCZE Stefan :) ...

choć z drugiej strony to już mnie NIC w naszym kraju nie zdziwi bo tu liczy się TYLKO KASA - znaczy Bóg mamona , puki sprzedaje i zarabiam ( czyli biorę większe partie od dystrybutorów - to nawet oni przymkną oko - w końcu liczy się peso ! )

HI MAXA miałem 1 raz w życiu ponosiłem z miesiąc czasu i dałem kumplowi po następnych 2 tygodniach nadarzyła mu się okazja aby użyć na jakimś natrętnym średnio agresywnym pijaczku który wkurwiał wszystkich na którymś z przystanków autobusowych w wawce , a że tego Hi Maxa nigdy wcześniej nie mieliśmy i nie testowaliśmy ( zawsze tylko jakieś amerykańskie wypasy :) ) to i postanowił nasypać owym maxem i ... gówno chłopu nie zegarek, miotacz nie działał bo ciśnienia zero i w końcu kolo dostał z łokcia ale pomogło ;) oddał bym go do Inter Arku gdzie go nieopatrznie nabyłem - ale że kumpel pierwsze co zrobił to wypieprzył to gówno do śmietnika , więc i nie było czego oddawać

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

cizzia
  • 0

budo_xiii
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Wcześniej niejasna sytuacja z OC-17, teraz jakiś Terminator... Trzeba by porosić sklep o jakąś specyfikację gazu, chociaż nie ma co liczyć na odpowiedź jak znam życie ;)
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
a propo gazów marki policyjny niedawno kupiłem gaz marki gaz obronny porażka totalna oto film
[/youtube]
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
fajne 91Posir więcej i częściej :)

a tu odrobine niesportowe zachowanie ...

Dołączona grafika

cizzia
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
słuchajcie właśnie z ciekawości kupiłem zielonego koltera waśnie takiego jak w załączniku gazy marki kolter produkuje firma hpe a udało mi się to ustalić dzięki nadrukowi na głowicy gazu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] pominę już fakt wcześniej wspominany że są przekręty na pojemnościach
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
kolter.pl/Gaz-pieprzowy-KOLTER-GUARD-300-50-ml-zel,p210561,k31859,pl , dawniej koltery miały flip-topa , podobnie jak ten gaz obronny , po którym widać , że teraz to jakiś chiński wynalazek z polską nalepką , mam wrażenie że hpe poza wlasnym hi-maxem i predatorami , dostarcza też gazy dla militaria , a zapewne też bierze od nich i radex i sprzedaje jako wersje antybandyty ;-) , po tym kolterze 300 od posira91 widać , że chyba mają zbyt i braki w magazynie bo nalepiają już swoje nalepki na jakikolwiek gaz nawet chiński , ogólnie całą tę rodzine gazów smiało można sobie darować ;-) , ciekawe tylko kto w Niemczech produkuje dla hpe i ich odbiorców te wynalazki ?
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
magiksming zdążyłem to już wcześniej zauważyć a oto film przedstawiający a oto film przedstawiający owego koltera

film jest mojego autorstawa
  • 0

budo_zgred60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
A dlaczego mieli by to produkować Niemcy .Tam produkcja chłamu jest nieopłacalna za duże koszty pracy komponentów około produkcyjnych transportu energii, nie ten kierunek.
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2


cizzia
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
zgred60 co ty nie powiesz znaczy że nato military ten zielony, tw 500, tw 1000 i kilka innych gówien produkują u nas w kraju ?
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Zgred żyje we własnym świecie -przekonany o swojej wyższości i wielkiej "fachowości" wszelakich wypowiedzi którymi nas tu próbuje raczyć ...

toż to chodząca ENCYKLOPEDIA i MISZCZ wiedzy TECHNICZNEJ ... ;)

zatem wstawię coś w odpowiednim klimacie HE HE - wręcz technicznym :)



cizzia
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , mała zagadka jaki gaz i kto w roli głównej ? ;-)
  • 0

budo_rafalq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Relacja z ostatniej chwili :)

Wracam po pracy do domu, w autobusie (nie wdając się w szczegóły) pewien imprezowicz spragniony emocji stwierdził, że mi wpi&^%_*i. Wysiadł ze mną na przystanku, zaczęła się dyskusja aż owy osobnik usiłował wcielić swój ,,plan" w życie. W ruch poszedł Sabre MK-4 Foam, oberwał w jedno oko, pół twarzy i tył głowy (odskoczył od razu, podobnie jak na filmiku z kozaczkiem BMW vs policjantem), chęć walki od razu ostygła, zaczął się drzeć, w popłochu uciekać krzycząc że ma chore oczy (dziwne, że wcześniej wydawał się być zdrowy). Miotacz leje super strumieniem piany, rozpylenie ok-gruby strumień+po bokach jakby stożek z drobin. Po wzięciu na język piecze niemiłosiernie :) Zaufałem Sabre i się nie zawiodłem (przy czym zadanie miotacza spełnione-skażenie otoczenia niemal zerowe), szkoda że nie miałem czegoś w stożku bo na zewnątrz byłby jeszcze lepszy efekt (chociażby taki Frontek) :)
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
a tu coś w temacie tyle że nie piana Sabre a Cold Steel INFERNO - jest MOOOC :)

dla niecierpliwców tak od 10.40



cizzia
  • 0

budo_rafalq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Dobra, tyle że tworzy ,,niebezpieczną" dla pomieszczenia mgłę przy odpaleniu. W Sabre nie było tego efektu-od początku elegancki strumień lekko rozszerzający się ale drobinami zwięzłej piany.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024