Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2274 odpowiedzi w tym temacie

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Ja tam sobie rąk brudzić nie lubię jak nie muszę. 1.8-2oz to idealna wielkość. Nikt mi nie powie, że nawet w lecie jest kłopot z noszeniem takiego pojemniczka...
  • 0

budo_dancingmen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Do Panie Anics Napisał Pan że trzeba mieć jaja ? kop itp. ? ahahahahaha po takim zabiegu ty idziesz siedzieć na 48 godz. czemu ? odp. prosta ! bo uszkadzasz ciało, okaleczasz... więc z poszkodowanego jeśli świadków nie będzie oczywiście stajesz się oskarżonym o pobicie z uszkodzeniem ciała proponuje trochę postudiować prawa karnego a potem pisać RADY JAKIE TO TRZEBA MIEĆ JAJA ... ;) Pozdrawiam .
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Kolego prawo to niektórzy znają aż za dobrze, ale ty widać że panujących tutaj zasad to nie znasz ani trochę, względnie interpunkcji

Podstawowe zasady(zmiany z dnia 2012-03-06) Informacje o podstawowych zasadach panujących na Vortalu Budo pkt :
6. Nadmierne kaleczenie języka polskiego jak również nadużywanie błedów ortograficznych będzie karane ostrzeżeniami

a tutaj masz link do tego regulaminu http://www.fabrykasily.pl/rules.php . Względnie kopania to jest to z oskarżenia prywatnego jeżeli do dni 7 powyżej jest to ścigane z urzędu. Ja wychodzę z założenia że minimalna pojemność gazu powinna wynosić 50 ml która to wystarczy na max. 2 osoby. Optymalną pojemnością jest 75- 90 ml ale jak mówisz do garnituru to lepiej zaopatrz się w kilka pojemników, lub dokonaj zakupu sabre a oto link [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] W prawdzie producent podaje że to stream ale sądząc po dyszy powinien mieć dosyć szeroki strumień, a dodatkowym atutem jest to że ma zabezpieczenie flip tom a nie twist on lock.
  • 0

budo_dancingmen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Panie 91posir już raz Pan zabłysł historią z użyciem 3 gazów na jednego psa ...HEHE bez kom. No tak kop na poprawkę itp. to faktycznie prawo znają tu co poniektórzy rewelacyjnie ! Tylko potem broniący siedzi na ławie oskarżonych. Mało widziałeś i mało się znasz . I nie baw się w Mecenasa Panie Miodek ;)

Ps. Nie ciągnijcie tematów które już były tu omawiane .
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
przestańcie.
  • 0

budo_rafalq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

Kolego prawo to niektórzy znają aż za dobrze, ale ty widać że panujących tutaj zasad to nie znasz ani trochę, względnie interpunkcji

Podstawowe zasady(zmiany z dnia 2012-03-06) Informacje o podstawowych zasadach panujących na Vortalu Budo pkt :
6. Nadmierne kaleczenie języka polskiego jak również nadużywanie błedów ortograficznych będzie karane ostrzeżeniami

a tutaj masz link do tego regulaminu http://www.fabrykasily.pl/rules.php . Względnie kopania to jest to z oskarżenia prywatnego jeżeli do dni 7 powyżej jest to ścigane z urzędu. Ja wychodzę z założenia że minimalna pojemność gazu powinna wynosić 50 ml która to wystarczy na max. 2 osoby. Optymalną pojemnością jest 75- 90 ml ale jak mówisz do garnituru to lepiej zaopatrz się w kilka pojemników, lub dokonaj zakupu sabre a oto link [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] W prawdzie producent podaje że to stream ale sądząc po dyszy powinien mieć dosyć szeroki strumień, a dodatkowym atutem jest to że ma zabezpieczenie flip tom a nie twist on lock.


Jedynie zadziwił mnie BodyGuard tej pojemności, z którego leciał ciągły strumień przez ok 6 sekund. Jednak strumień jak ze strzykawki (podobnie jak Crossfire). Widocznie inna dysza.
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Panowie byłem dziś w Kalibrze w Wawie, bo ktos coś mówił że dostawa ma być.
Mówiąc krótko dupa :) same crossfire, stream sabre i foam (tej taniej na bazie oleju z twist-lock brak). Zadnych nowości nie uświadczyłem ( no chyba że ten wasabi sabre :roll: ). Z tego rozczarowania kupiłem sobie pianke 2.2 oz.
Pozdrawiam
  • 0

budo_somebody
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
To szkoda, bo myślałem że akurat oni słowa dotrzymają. Coś mi się też wydaje, że na nowy zajedwabisty, wykaszający konkurencję sklep też nie ma co liczyć...
  • 0

budo_rafalq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

Panowie byłem dziś w Kalibrze w Wawie, bo ktos coś mówił że dostawa ma być.
Mówiąc krótko dupa :) same crossfire, stream sabre i foam (tej taniej na bazie oleju z twist-lock brak). Zadnych nowości nie uświadczyłem ( no chyba że ten wasabi sabre :roll: ). Z tego rozczarowania kupiłem sobie pianke 2.2 oz.
Pozdrawiam


Dostałem zapewnienie, że ma być w BOKu. Pod koniec września. Rzekomo jest ,,w drodze" z USA. Jednak zrobiłem tam zakupy i w Inter-Arku, jestem bardzo zadowolony. W Kalibrze kupiłem Crossfire MK4 Stream i MK3 GEL oraz piankę PFHM-80 (tą z twistem) oraz kaburę na gaz, w Inter-Arku Puissance 90 oraz ARM IV a żelu, wszystko ok tylko ARM IV mimo nienaruszonej głowicy miał drobiny gazu na dyszy, po dotknięciu językiem czuć wyraźne pieczenie i ból. Sabre Mix OC&CS i UDAP zapakowany w blistry, widać że oryginał. Ogólnie polecam.
  • 0

budo_użytkownik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

ARM IV mimo nienaruszonej głowicy miał drobiny gazu na dyszy


Pewnie zaczęli testować przed sprzedażą.
  • 0

budo_dancingmen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Dzidki z Interu poszli po rozum do głowy stawiają na jakość ! Super :) kupiłem Arm II CS oczywiście test ciut w górę i pod chmurę i powiem BANDZIOR ! szczypie, dusi mocno i konkretnie ! Polecam !!! A w pracy użyłem na nawąchanym odważnym koksie gaz UDAP 1sek. dawka POWALA ! Gaz nr 1. nie ma mocnego użyty u innych kolegów na selekcji w klubach i już zakochani w nim .
  • 0

budo_użytkownik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2

Dzidki z Interu stawiają na jakość ! kupiłem Arm II CS oczywiście test ciut w górę i pod chmurę


Widzę, że tak ufasz w jakość ich produktów, że je testujesz czy w ogóle działają.
To trochę tak jak byś kupił nowy samochód i walną nim w mur, żeby sprawdzić czy aby poduszki na pewno zadziałają w razie wypadku :)
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Wiecie koledzy nie którzy muszą mieć swoje 5 minut tylko trochę dłuższe. A oto film w roli głównej produkt made in xxx




jeżeli chodzi o opinie śmiało piszcie.
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Cóż w Inter-arku mają orginalne w blistrach UDAP-y i Sabre 3in1 i do jakości tych produktów żadnych zastrzeżeń mieć nie można , wszystkie inne w tym sklepie są dyskusyjne . ;-) Ala nie jest to specyfika tej firmy np Broń też ma w ofercie sporo kiepsko stężonych gazów ;-)
  • 0

budo_dancingmen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Nic nie zaszkodzi sprawdzić każdy gaz który ma nam służyć ciut nadusić i powąchać lub spróbować Inter ma lub miał póki co CSy które okazywały się LIPĄ . Kolega Mgasmig oznajmił że Broń ma też wpadki więc ... ? Nigdy nie ma 100 % pewności i gwarancji że gaz jest zgodny z opisem. Więc jak stara stalinowskie powiedzenie mówi : Ufasz wszystkim sprawdzaj wszystkich ;-)
  • 0

budo_rafalq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Sprawdzałeś organoleptycznie chociaż ostrość tego ,,pocztowego" gazu?

Ogółem jak dla mnie lipa totalna, sposób miotania nieokreślony bo to ani strumień ani mgła, ogólnie jak na średniej wielkości pojemnik powinno starczyć na więcej.

Ale nie ma co oczekiwać cudów po wyrobie, który został zrobiony pod zamówienie PP, w którym najważniejszym kryterium będzie CENA. A to, że miotacz może narobić więcej szkód niż pożytku to nic. Ważne, że w razie napaści na listonosza rzecznik będzie mógł powiedzieć, że Poczta zaopatrzyła swoich pracowników w atestowane miotacze gazu :)

Ps. Chmura po tym, jak z tego czegoś wyleciał pseudostrumień wygląda ewidentnie na substancję pędną. I nie będę oszukiwał, ale jest to najgorszy gaz jaki widziałem w użyciu testowym.

'
  • 0

budo_pan kazio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
...bo to jest najnowsza generacja gazów: żel, piana i chmura w jednym, do tego ruszająca się w głowicy dysza pozwala eliminować wiele celów jednocześnie, także odpuście sobie UDAP-y i Sabre, oni nie mają takiej technologii :)
  • 0

budo_91posir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Dokładnie ta technologia to nie omal NASA , co do testów organoleptycznych to po powąchaniu dyszy miałem wrażenie że zalatuje coca-colą. Względnie stosowania na psach to efekt był jeden znaczy brak lub też jeszcze większa agresja.
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
Policja Republiki Czeskiej używa KO streama , jak już tanio to chociaż z minimalnym sensem ;-)
  • 0

budo_użytkownik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 2
A w Rzeczpospolitej Polskiej Straż Miejska używa m.in. KO CS
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024