Skocz do zawartości


Szycunio

Rejestracja: Ponad rok temu
Poza forum Ostatnio: Ponad rok temu
-----

Moje posty

W temacie: Brak progresu

Ponad rok temu

To jest mój trening, którym ćwiczyÅ‚em od poczÄ…tku i na poczÄ…tku jeÅ›li chodzi o podciÄ…gniÄ™cia to progres z 2 podciÄ…gnięć szerokim nachwytem wzrósÅ‚ do ok 10 w 2 miesiÄ…ce, z pompkami i ogólnie z barkami Å›redni progres miaÅ‚em ale zmieniÅ‚em sobie ilość serii w pompkach do 4-5 i robiÄ™ je obecnie na uchwytach przez co bardziej rozciÄ…gam klatkÄ™, w podciÄ…gniÄ™ciach zwiÄ™kszyÅ‚em też ilość serii do 3 w nachwycie wÄ…skim i jeÅ›li trening nie bÄ™dzie dla Ciebie za dÅ‚ugi to warto zwiÄ™kszyć te serie. Zamiast stania na rÄ™kach zaczÄ…Å‚em też robić zamiennie pike push ups-y by wzmocnić barki. W podciÄ…gniÄ™ciach z tego co pamiÄ™tam to na poczÄ…tku robiÅ‚em max peÅ‚nych podciÄ…gnięć a później dobijaÅ‚em do 5-8 powtórzeÅ„ negatywnych podciÄ…gnięć. Jeżeli któreÅ› z ćwiczeÅ„ jest dla Ciebie za ciężkie to możesz zamienić je na inne a później wraz ze wzrostem siÅ‚y wrócić do nich. Daj znać jak Ci siÄ™ podoba plan :) 

Trening - baza

MIĘDZY ĆWICZENIAMI 90 sek przerwy - Rozgrzewka 15-20 min

 

1.      PodciÄ…ganie na drÄ…zku (1min przerwy)

-nachwyt szeroki (3 x 10 reps)

-nachwyt wÄ…ski/normalny (2x7 reps)

-podchwyt wÄ…ski/normalny (3x8 reps)

2.      Stanie na rÄ™kach (3x1min) 1min przerwy

3.      Dipy/Bar Dipy (3x12) 1min przerwy

4.      Pompki (1min przerwy)

-diamentowe (3x8reps)

-szerokie (3x12reps)

5.      Mostki (3x10reps)45sek przerwy / Wznosy z opadu (3x15reps)1min przerwy

6.      Planki (3x2min)1min przerwy

7.      Rozjazdy na kółku (3x12reps)1min przerwy


W temacie: Skin the cat - problem z przejściem pod drążkiem

Ponad rok temu

MyÅ›lÄ™, że w twoim wypadku to kwestia rozciÄ…gniÄ™cia i mobilnoÅ›ci barków. Obejrzyj to video: https://www.youtube....h?v=WJCumb0XvzY


W temacie: Potrzebna korekta planu, problem z barkami.

Ponad rok temu

DziÄ™ki Maksym za odpowiedź. JeÅ›li chodzi o liczbÄ™ powtórzeÅ„ to zwiÄ™kszam jÄ… za każdym razem gdy czujÄ™, że mogÄ™ zrobić wiÄ™cej, w każdym ćwiczeniu ostatnie powtórzenia robiÄ™ ostatkami siÅ‚ i każde powtórzenie staram siÄ™ robić powoli i maksymalnie dokÅ‚adnie, wiÄ™c zawsze na 100% ;) Czy dobrym rozwiÄ…zaniem byÅ‚oby zwiÄ™kszenie iloÅ›ci serii tak jak napisaÅ‚eÅ› np. w podciÄ…ganiu nachwytem wÄ…skim i szerokim, a także pompek szerokich i diamentowych do 5 serii dostosowujÄ…c przy tym liczbÄ™ powtórzeÅ„ do moich obecnych możliwoÅ›ci, a później wraz z przyrostem siÅ‚y zwiÄ™kszać liczbÄ™ powtórzeÅ„ ? A co do ćwiczeÅ„ na barki to oprócz stania na rÄ™kach dorzucić jeszcze jedno bÄ…dź dwa ćwiczenia na barki na tym samym treningu ? Obecnie mój trening trwa już ponad 1,5 godziny wiÄ™c przy dorzuceniu tych dodatkowych serii i ćwiczeÅ„ wydaje mi siÄ™, że trening bÄ™dzie zbyt dÅ‚ugi. MyÅ›laÅ‚em też nad tym aby oprócz tego treningu zrobić sobie dodatkowo 1-2 treningi w tygodniu obwodowe od KURY Workout na korpus i klatkÄ™ piersiowÄ…, a do nich dorzucić wÅ‚aÅ›nie jakieÅ› ćwiczenia na barki i dodatkowe serie podciÄ…gnięć. Do tej pory progres idzie mi dość dobrze, zarówno sylwetka jak i siÅ‚a mocno poszÅ‚y do przodu, lecz głównie martwiÄ… mnie te barki :P Dorzucam link do tych treningów obwodowych KURY Workout: https://www.youtube....h?v=tD8uZNVL4wM https://www.youtube....h?v=vuAfyQ2szho


Ikona FaceBook

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024 : 2025 : 2026