Hejka!
Co myślicie o takim planie treningowym?
Poniedziałek:
PodciÄ…ganie nachwytem + dipy (drabina)
Wtorek:
Wznosy kolan + wycieraczki (po 4 serie)
Åšroda:
Przysiady + wspięcia palców (po 4 serie)
Czwartek:
PodciÄ…ganie wÄ…skim podchwytem + pompki diamentowe (drabina)
PiÄ…tek:
Wznosy kolan + wycieraczki (po 4 serie)
Sobota:
Przysiady + wspięcia palców (po 4 serie)
Co do drabin to wyglądałoby tak: 1 podciągnięcie, 1 pompka, 2 podciągnięcia, 2 pompki i tak dalej



Zawartość
Nie podano
FaceBook