Mam pytanie odnośnie ćwiczeń jakie mogę wykonywać na swojej siłowni. Posiadam na razie podstawowy sprzęt czyli ; Ławeczkę prostą z regulacją na kąt 90, sztangę prostą, sztangę łamaną i dwie hantle.
Wzrost 175,62 kg ;/
FaceBook
-
Witaj w Świat_Fitnessu!- Miesiąc temu
-
Witaj w Świat_Fitnessu!- Miesiąc temu
-
Świat_Fitnessu- Miesiąc temu
-
Witam Serdecznie- 2 miesiące temu
-
Witam tu wszystkich- 2 miesiące temu
-
Szukam jakiegoś prostego wyciągu do treningu domowego- 3 miesiące temu
-
Womens In Your City - Anonymous Casual Dating - No Selfie- 5 miesięcy temu
-
Czy tabletki na erekcję bez recepty mogą zadzialac?- 6 miesięcy temu
-
Witajcie- 7 miesięcy temu
-
Talk to sexy girls now- 8 miesięcy temu



Zawartość
Nie podano
