Dzieki za odpowiedz! Z tym czasem to mówię serio. Powrót do domu oznacza u mnie jeszcze naukę i opieka nad jednym z członków rodziny. Ale spróbuję w takim znaleźć trochę czasu na ćwiczenia (i od razu pytanie czy starczą ćwiczenia "domowe" czy jedynie silownia?).
Co do zapotrzebowania to obliczyłem na stronie internetowej, że potrzebuję 2400 kcal. A na przytycie 3000.
Czy na 4 posiłek kwalifikuje się danie szybkie kupione "na mieście"?
Jezeli chodzi o gainer to polecil mi go znajomy mowiac, ze zawsze dostarczy troche dodatkowych kcal i skladnikow odzywczych.
Wiem, że nabędę masy tluszczowej ale w moim przypadku nie bedzie to chyba wygladalo az tak zle bo "gruby i tlusty" nie bede. Pewnie to co powiem jest idiotyczne ale wazac te "wymazone" 75 kg zle wygladac nie bede a zaczynajac cwiczenia z wieksza masa bedzie mi latwiej.
FaceBook
-
Find a gorgeous girl for tonight- 3 tygodni temu
-
She's in your city- 4 tygodni temu
-
Witaj w Åšwiat_Fitnessu!- 3 miesiÄ…ce temu
-
Witaj w Åšwiat_Fitnessu!- 3 miesiÄ…ce temu
-
Åšwiat_Fitnessu- 3 miesiÄ…ce temu
-
Witam Serdecznie- 4 miesiÄ…ce temu
-
Witam tu wszystkich- 4 miesiÄ…ce temu
-
Szukam jakiegoś prostego wyciągu do treningu domowego- 5 miesięcy temu
-
Womens In Your City - Anonymous Casual Dating - No Selfie- 7 miesięcy temu
-
Czy tabletki na erekcję bez recepty mogą zadzialac?- 8 miesięcy temu



Zawartość
Nie podano
