Termogeników to się nie bierze jak jest nadczynność a nie niedoczynność,musisz próbować czymś ruszyć tarczycę,skoro jest "uśpiona".Wolne ciężary to sztanga(przysiady,martwe ciągi) i ćwiczenia z hantlami.
Dziękuję ![]()
FaceBook- MiesiÄ…c temu
- MiesiÄ…c temu
- MiesiÄ…c temu
- 2 miesiÄ…ce temu
- 2 miesiÄ…ce temu
- 3 miesiÄ…ce temu
- 5 miesięcy temu
- 6 miesięcy temu
- 7 miesięcy temu
- 8 miesięcy temu