Własnie zdjęto mi gips po zlamaniu kciuka. Troche jeszcze boli, pelnej sprawnosci jeszcze nie mam. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda rehabilitacja i ile trwa. Tylko proszę o nie odsyłanie mnie do lekarza
Pozdrawiam,
FaceBook- MiesiÄ…c temu
- MiesiÄ…c temu
- MiesiÄ…c temu
- 2 miesiÄ…ce temu
- 2 miesiÄ…ce temu
- 3 miesiÄ…ce temu
- 5 miesięcy temu
- 6 miesięcy temu
- 7 miesięcy temu
- 8 miesięcy temu