Witam serdecznie!
Panowie, od pewnego czasu chodzę na siłownie w celach rekreacyjnych. Raz ćwiczę klate, biceps a nastepnie triceps i inne mięśnie.
Chciałbym zacząć chodzić na siłownie regularnie, i stosować się do jakiegoś planu. Napisałem sobie taki oto plan:
Poniedziałek: Klatka Piersiowa+Tricepsy
Wyciskanie na ławce prostej 10/8/6
Wyciskanie hantli na skosie 10/8/6
Rocpiętki na skosie 8/6
Uginanie ramion zza głowy hantlami oburącz 10/8/6
Uginanie ramion hantlami na ławce poziomej 10/8/6
Środa: Mięśnie Grzbietu+Kaptury+Bicepsy
Skłony ze sztangą 10/8/6
Martwy ciÄ…g 10/8/6
Szurgusy sztangÄ… 10/8/6
Szurgusy hantlami 10/8/6
Uginanie ramion ze sztangielką systemem młotkowym 10/8/6
Uginanie ramion ze sztangielkÄ… z supinacjÄ… nadgarstka 10/8/6
PiÄ…tek: Barki+Przedramie
Wyciskanie zza głowy 10/8/6
Wyciskanie z przed głowy 10/8/6
Arnoldki 10/8
Uginanie nadgarstka 25/20/15/10
Trening ma na celu zbudowanie masy miesniowej. W planie zabrakło ćwiczeń na nogi- lekarz kategorycznie zabronił ćwiczeń na te partie ciała.
Jakies poprawki? z góry dzięki za pomoc.
FaceBook
-
Witaj w Åšwiat_Fitnessu!- MiesiÄ…c temu
-
Witaj w Åšwiat_Fitnessu!- MiesiÄ…c temu
-
Åšwiat_Fitnessu- MiesiÄ…c temu
-
Witam Serdecznie- 2 miesiÄ…ce temu
-
Witam tu wszystkich- 2 miesiÄ…ce temu
-
Szukam jakiegoÅ› prostego wyciÄ…gu do treningu domowego- 3 miesiÄ…ce temu
-
Womens In Your City - Anonymous Casual Dating - No Selfie- 5 miesięcy temu
-
Czy tabletki na erekcję bez recepty mogą zadzialac?- 6 miesięcy temu
-
Witajcie- 7 miesięcy temu
-
Talk to sexy girls now- 8 miesięcy temu



Zawartość
Nie podano
