Witam wszystkich . Mam do was pytanie oto mój plan treningowy na siłe + rzeźbe :
1 dzień
kaptury (wzniosy przodem )
Motylki ( wyciÄ…g siedzÄ…c )
Biceps ( łamana )
Martwy
2dzień
Klatka ( prosta )
Barki ( Skośna )
Plecy (podciąganie sztangi do tłowia )
Rozpiętki - z tymi rozpiętkami na końcu tyo chyba nie tak
3 dzień
Kaptury (sztruksy )
Biceps
Triceps (do głowy )
Klatka (skośna )
4 dzień
Plecy ( sztanga - podciÄ…ganie jednorÄ…cz )
Barki (gryf -stojÄ…c )
Przedramie
5 dzień
Klatka (prosta
Rozpiętki
Kaptury ( za pleców )
Przerdamie
Co wypadało by pozmieniniać w tym planie , jest to mój pierwszy taki plan wiec nie jest dopracowany , może doradzicie jakieś nowe ćwiczenia , lub czego nie powinno być w danym dniu bo czuje że nie jest idealny a nawet kiepski .
Czekam na mÄ…dre rady , pozdrawiam
FaceBook
-
Witaj w Åšwiat_Fitnessu!- MiesiÄ…c temu
-
Witaj w Åšwiat_Fitnessu!- MiesiÄ…c temu
-
Åšwiat_Fitnessu- MiesiÄ…c temu
-
Witam Serdecznie- 2 miesiÄ…ce temu
-
Witam tu wszystkich- 2 miesiÄ…ce temu
-
Szukam jakiegoÅ› prostego wyciÄ…gu do treningu domowego- 3 miesiÄ…ce temu
-
Womens In Your City - Anonymous Casual Dating - No Selfie- 5 miesięcy temu
-
Czy tabletki na erekcję bez recepty mogą zadzialac?- 6 miesięcy temu
-
Witajcie- 7 miesięcy temu
-
Talk to sexy girls now- 8 miesięcy temu



Zawartość
Nie podano
