Skocz do zawartości


budyn1214

Rejestracja: Ponad rok temu
Poza forum Ostatnio: Ponad rok temu
-----

Moje tematy

PoczÄ…tkujÄ…cy

Ponad rok temu

Cześć . Od półtora miesiÄ…ca chodzÄ™ na siÅ‚ownie. 

 

Mój plan treningowy wyglÄ…da tak : 

PoniedziaÅ‚ek : 

Klata ,biceps

Wtorek:

Triceps,Barki

PiÄ…tek :

Plecy,nogi.

 

No i brzuszek w własnym zakresie.

Na każda partiÄ™ wychodzÄ… 4 ćwiczenia po 4 serie (8 powtórzeÅ„ ) 

 

Dobry plan?

 

Efekty powoli już są.Najwidoczniejsze na bicku i klacie.Lecz tłuszczyk z brzucha nie schodzi a kg spadają.

(planuję kupić spalacz tłuszczu (przed śniadaniem,przed treningiem,przed kolacją) bo na odzywki za wczesnie)

Polecicie dobry i tani?

 

Co do diety: 

Stopniowo staram się różne rzeczy eliminować..

Cukier wyeliminowany

Słodkości wyeliminowane.

PijÄ™ ok 2 l mineralnej wody dziennie.

Staram się przerzucić z ziemniaczków na ryż lecz nie zawsze wychodzi (z braku czasu)

Jest sens stopniowo zmieniać diete czy lepiej raz a porządnie zmienić i trzymać się jej ?

 

Do wakacji planowaÅ‚em ćwiczyć na rzeźbÄ™ a po iść w masÄ™.

Czy ten plan ma sens czy lepiej trzymać się jednego kierunku ?


Kreatyna

Ponad rok temu

Witajcie Panie i Panowie.

Chciałbym zacząć swoją przygodę z siłownią by nabrać troszkę kształtów i siły.

Wiele osób poleca mi na start kreatyne,ze względu na efekty,skutki uboczne i niski koszt.Mam 19 lat ,180 wzrostu i 85 kg.

Ćwiczyć oczywiście mam zamiar na siłowni,nie na domowym sprzęcie.

Pytania brzmiÄ…: Czy jest sens jÄ… brać? Czy mogÄ™ zacząć już z niej korzystać od startu czy muszÄ™ poćwiczyć przez jakieÅ› czas na "suchara"? 

Czekam również na Wasze opinie,wskazówki. W końcu jestem świerzakiem :)

 

Pozdrawiam


Ikona FaceBook

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024 : 2025 : 2026