Siema, jako że niedawno zakupiłem sobie drążek i zacząłem ćwiczyć w warunkach domowych to pomyślałem że zapytam się tutejszych ekspertów o małą radę co do podciągania. Jak na razie podciągałem się tylko nachwytem co 2-3 dni + dodatkowo dzień po podciąganiu wykonuje trening zwykłych pompek lub dipów, i w następny dzień regeneracja. I tutaj pojawia się moje pytanie, czy ma sens podciągać się podchwytem dzień po podciąganiu nachwytem + dodatkowo trzeciego dnia zrobić trening pompek i czwartego dnia się regenerować i powtarzać ten schemat czy raczej nie ma to sensu?
FaceBook
-
Witaj w Åšwiat_Fitnessu!- MiesiÄ…c temu
-
Witaj w Åšwiat_Fitnessu!- MiesiÄ…c temu
-
Åšwiat_Fitnessu- MiesiÄ…c temu
-
Witam Serdecznie- 2 miesiÄ…ce temu
-
Witam tu wszystkich- 3 miesiÄ…ce temu
-
Szukam jakiegoÅ› prostego wyciÄ…gu do treningu domowego- 3 miesiÄ…ce temu
-
Womens In Your City - Anonymous Casual Dating - No Selfie- 5 miesięcy temu
-
Czy tabletki na erekcję bez recepty mogą zadzialac?- 6 miesięcy temu
-
Witajcie- 8 miesięcy temu
-
Talk to sexy girls now- 9 miesięcy temu



Zawartość
Nie podano
