Skocz do zawartości


KaCC

Rejestracja: Ponad rok temu
Poza forum Ostatnio: Ponad rok temu
-----

Moje tematy

Małe pytanko.

Ponad rok temu

Siema, jako że niedawno zakupiÅ‚em sobie drążek i zaczÄ…Å‚em ćwiczyć w warunkach domowych to pomyÅ›laÅ‚em że zapytam siÄ™ tutejszych ekspertów o małą radÄ™ co do podciÄ…gania. Jak na razie podciÄ…gaÅ‚em siÄ™ tylko nachwytem co 2-3 dni + dodatkowo dzieÅ„ po podciÄ…ganiu wykonuje trening zwykÅ‚ych pompek lub dipów, i w nastÄ™pny dzieÅ„ regeneracja. I tutaj pojawia siÄ™ moje pytanie, czy ma sens podciÄ…gać siÄ™ podchwytem dzieÅ„ po podciÄ…ganiu nachwytem + dodatkowo trzeciego dnia zrobić trening pompek i czwartego dnia siÄ™ regenerować i powtarzać ten schemat czy raczej nie ma to sensu? 


Ikona FaceBook

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024 : 2025 : 2026