Skocz do zawartości


Zdjęcie

MMA Wrocław


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_unhombrehonrado
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

MMA Wrocław
Chciałbym zapoznać się z opiniami osób trenującymi SW i/lub MMA z Wrocławia. Gdzie ćwiczycie? Jak wg Was powinien wyglądać dobry trening? Oraz czy osoba początkująca (bez jakichkolwiek umiejętności) powinna iść na trening MMA czy może najpierw zacząć np. od boksu (i jeżeli tak to gdzie).

Temat zakładam z myślą o osobach, które chciałby nauczyć się praktycznych umiejętności, głównie do samoobrony.
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA Wrocław
Siemanko! Obecnie kulam bjj w rio grappling, gdzie jest rownież mma; wczesniej równolegle chodziłem tez na mma do extreme fighters. Oba miejsca różnią się pod względem formy prowadzenia treningu, więc polecam odwiedzić jedno i drugie i samemu wybrać co Ci pasuje. Jak najbardziej jesteśmy już w czasach (jak ja zaczynałem to było z goła inaczej), gdzie osoba "z ulicy" może przyjść i bezpiecznie zacząć normalne treningi dla początkujących.

Wszystko jednak co powyżej napisałem dotyczy sportu i rekreacji. Po takich treningach jak są na mma, możesz startować na zawodach. Z pewnością podniesie to umiejętności co do samoobrony, ale jeżeli jest to Twój priorytet, to polecam zmienić zapatrywania: kupić jakiś sprzęt i nauczyć się go używać ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024