Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 165 i kolejny Polak


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

UFC 165 i kolejny Polak
21 września br. Daniel Omieljańczuk powalczy z Nandorem Guelmino. Fajnie, Mamed niech się waha a tymczasem będzie komu kibicować za oceanem.

Guelmino nie wygląda na kozaka. Fakt, że Omiel to nie Barnett (jeszcze nie :) ) ale i tak powinien dać radę.
  • 0

budo_czarny msciciel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 858 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 165 i kolejny Polak
Fajnie:)
Jakby komus google nie wyrzucalo jest literowka w nazwisku
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_bronco
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 165 i kolejny Polak
Ja kibicuję Omieljańczukowi i mam nadzieje, że poradzi sobie bez żadnych problemów.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 165 i kolejny Polak

1 runda raczej dla Daniela, 2 zdecydowanie dla Austriaka, 3 runda obaj bez prądu ale na minute przed końcem Daniel wyprowadził cios lewą ręką i KO


  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 165 i kolejny Polak
Czy to tylko ja, czy kiepska walka była? Daniel za wiele nie pokazał, zero kondychy, męczył się strasznie...
  • 0

budo_wiktorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 165 i kolejny Polak
Obaj nie popisali się. Ani jeden ani drugi nie zasługuje na UFC moim zdaniem. Brak kondycji, brak taktyki, cepy i lucky punch. Tyle dobrego, że Polak trafił:)
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 165 i kolejny Polak

  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 165 i kolejny Polak
Adbuster mu tłumaczy? :P
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 165 i kolejny Polak
nie, to Marek H. :D
  • 0

budo_tharfin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 539 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 165 i kolejny Polak
Jones vs Gustaffson

Jak nie znokautujesz mistrza to sędziowie nie pozwolą wygrać.


  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 165 i kolejny Polak
No chyba o to chodzi, no nie? Zaznaczam, że walki jeszcze nie widziałem.
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 165 i kolejny Polak
dealer: moim zdaniem pierwsza runda Daniel, ale druga nie tak zdecydowanie dla Austriaka (chociaż jednak) - do niefortunnej kimury to Omielanczuk miał zdecydowaną przewagę, był damage, kontrola; potem w parterze przeciwnik nie zrobił zbyt wiele - trochę tłukł, kontrolował ale niewiele z tego wynikało.

Kilka innych spraw:
- Rogan chwalił Daniela za head movement oraz pracę w klinczu (szkoda, że to drugie wyparowało w trakcie walki). Zjeździł go za to za parter i zapasy. Guelmino - wg Jurasa - wirtuozem parteru nie jest ale ze strony Daniela wyglądało to jeszcze słabiej (wiem, że łatwo nie jest i bez benzyny ciężko zrobić cokolwiek ale leżąc w luźnej półgardzie kręcenie biodrami powinno być na tym poziomie odruchowe)
- Orange Sport ma zupełnie niezrozumiałą politykę - puścili pełną walkę Daniela (plus) a potem po serii komentarzy - zamiast oglądać kolejne walki undercardu - oglądaliśmy...znowu pełną walkę Omiela :)
- ekspert w studiu OS i jego punktowy zarost (?) to jakaś groteska. Gadki o zakupie auta po bonusie za suba wieczoru dla Hallmana - żenujące
- sama podbudowa pod walkę (w zasadzie zawartość godzinnej audycji przed walką) spoko. Daniel fajny (choć specyficzny) człowiek a historyjka zatrzymała przed tv nawet i moją żonę, która stwierdziła, że była senna ale bardzo chce tą walkę jednak obejrzeć :)

Co do perspektyw rozwoju Daniela - moim zdaniem wygląda to obiecująco. Jeśli wyciągnie wnioski (i powiększy bak) - przy odpowiednim doborze przeciwników powinien stabilnie wyrabiać sobie markę. Niestety mało w UFC ciężkich, których można by wrzucić do kategorii "w zasiegu Daniela". Jeszcze. Może napał Duffee?

Swoją drogą wątek Palelei/Krylov też wypłynął (porównanie z walką Polaka). Coś w tym jest ale - co jak co - Guelmino/Omielańczukowi daleko do tamtych dwóch. Daniel przy braku zasilania wciąż dobrze się ruszał, krzesał siły na przyzwoite uderzenia a wspomniana dwójka leżała na sobie i sapała. Nie zdziwię się jednak jeśli jeden z nich zostanie następnym przeciwnikiem Omiela.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 165 i kolejny Polak
Fajnie że Omileańczuk wygrał ale kurcze walczył naprawdę jakoś bez sesnu i składu. Być może to trema związana z występem w UFC - poozstaje mieć nadzieję, ze teraz będzie już tylko lepiej.
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 165 i kolejny Polak
mi tam tez sie wydaje ze gosciu byl spiety masakrycznie chociaz wszedzie naokolo rozpowiada ze to byl rozluzniony jak nigdy, i ze w ogole luz blues.
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 165 i kolejny Polak
Trochę więcej pracy nad kondycją i będzie dobrze:)
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 165 i kolejny Polak
Nawet najlepsza kondycja przy braku "pomyślunku" w walce nie pomoże. Zobaczymy jak będzie sobie radził w następnych walkach, ma jeszcze ponoć dwie zakontraktowane. Ten Austriak nie był najwyższych lotów ani technicznych ani tez kondycyjnie - ot tak w sam raz na KSW, ale w UFC przy takie postawie szybko zakończy karierę. Mam nadzieję, że Daniel powalczy trochę dłużej - ale jeżeli chce tego dokonać to nie może w takim stylu bo mimo zwycięstwa było po prostu słabo
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 165 i kolejny Polak
+1
Nie podobała mi się ta walka i gdyby nie KO to na punkty by raczej jej nie wygrał.
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 165 i kolejny Polak
Na punkty jak najbardziej by wygral, sedziowie dali 19-19 , 19-19, 20-18 dla Daniela, a w trzeciej rundzie Daniel ciagle nacieral.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 165 i kolejny Polak
w niczym nikomu nie ujmując, w 3 rd widac było poważne braki kondycyjne obu zawodników. no, ale 1 walka w UFC, można wybaczyć szybsze wypompowanie się. zobaczymy, jak pójdzie następnym razem.
teraz bez treningu w profi gymie w USA się nie obejdzie, a tam już go kondycyjnie powinni przygotować jak należy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024