Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wojskowa walka wręcz Aleksiej Aleksiejewicz Kadocznikow


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wojskowa walka wręcz Aleksiej Aleksiejewicz Kadocznikow
haha, przy różnicy postury pomiędzy mną a krissem, albo tobą a mną nikt by się ni zdziwił gdybym po plaskaczu przyjął trajektorie lotu piłeczki golfowej ;-)

więc taka konfrontacja nie byłaby dowodem skuteczności ESDS, tylko skuteczności i siły fizycznej krissa ;-)

gdybym ja strzelił z otwartej o połowę lżejszego ode mnie gimnazjalistę też nikt by się nie zdziwił, że mu kredki z tornistra wyleciały i nie potrzebna do tego combatowa wiedza tajemna.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Wojskowa walka wręcz Aleksiej Aleksiejewicz Kadocznikow
Jak ja odbieram ESDS.

1. Taktyka przed walka. Wg. mnie swietne maja patenty zarowno wokalne jak i taneczne ;) .
2. Treningi sytuacyjne super.
2. Sama walka do 3 plaskaczy jest juz ok. Potem wiadomo juz inne rzeczy wchodza w gre.
3. Nie wiem jak to jest z miejszymi zawodnikami, ale plaskacz pozwala oszczedzic reke i dziala. Ale ja jestem niemiarodajny. Znam tylko ESDS owcow powyzej 100 kg :) .
4. Na wyzszych poziomach to nudy :) - KM tez kiedys miala pare super patentowi i ich nauczala. A potem kasa, bawienie sie w magiczne techniki itp.


Wg. mojej opini ESDS jest super systemem na podstawowym poziomie miazdzy. Trenuje sie odruchy, scenki i wzmacnia uderzenia.
  • 0

budo_esds tactical
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wojskowa walka wręcz Aleksiej Aleksiejewicz Kadocznikow
Ze mną tez będzie problem bo ważę 90. Kolego powyżej scharakteryzował system, nie wiem jeszcze czy będę mógł prowadzić działalność dydaktyczna na mieście, ale jeśli tak to zapraszam - z chęcią wyjaśnię wątpliwości, jeśli nie będę mógł tego robić (ograniczenie ustawowe) to myślę ze najlepiej będzie się umówić prywatnie.
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wojskowa walka wręcz Aleksiej Aleksiejewicz Kadocznikow
ok bęę się dowiadywał. Nie mam intencji demaskatorskich. Po prostu jestem zaintrygowany
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024