Skocz do zawartości


Zdjęcie

30 lat aikido w Gorzowie Wlkp.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: 30 lat aikido w Gorzowie Wlkp.
To już dzisiaj... Dajcie znać jak było. Może jakieś foty!?
  • 0

budo_smp
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 30 lat aikido w Gorzowie Wlkp.
30 osób na 30lecie...
  • 0

budo_akahige
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2407 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 30 lat aikido w Gorzowie Wlkp.
Relacja w TVP Gorzów, od 13:20
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: 30 lat aikido w Gorzowie Wlkp.

Relacja w TVP Gorzów, od 13:20
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


PS. Szkoda, że nie dałem rady podjechać... :/
  • 0

budo_wice psa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 30 lat aikido w Gorzowie Wlkp.

30 osób na 30lecie...


Było trochę więcej... Myślę, że ponad pięćdziesiąt ;-) :lol:
  • 0

budo_świstak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 30 lat aikido w Gorzowie Wlkp.

30 osób na 30lecie...


Było trochę więcej... Myślę, że ponad pięćdziesiąt ;-) :lol:


A ja z innej beczki. Słyszałem, że nie dopuścili Ciebie sensei do prowadzenia zajęć, chociaż na sali byłeś poza panem Milewskim najdłużej ćwiczącym instruktorem. Prawie od samego początku związany z tą sekcją.
Tylko prowadzili jacyś miejscowi chłopacy i jakiś Kale z Nieniec (czy inny przyjaciel Robinsona). ;-) :)
Myślę, że Borowski bał się, że wypadniesz lepiej od niego i wolał nie mieć konkurencji- zresztą jak zwykle ;-) :)
  • 0

budo_wice psa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 30 lat aikido w Gorzowie Wlkp.

A ja z innej beczki. Słyszałem, że nie dopuścili Ciebie sensei do prowadzenia zajęć, chociaż na sali byłeś poza panem Milewskim najdłużej ćwiczącym instruktorem. Prawie od samego początku związany z tą sekcją.
Tylko prowadzili jacyś miejscowi chłopacy i jakiś Kale z Nieniec (czy inny przyjaciel Robinsona). ;-) :)
Myślę, że Borowski bał się, że wypadniesz lepiej od niego i wolał nie mieć konkurencji- zresztą jak zwykle ;-) :)



Faktycznie, nie prowadziłem treningu. Wg info na stronie PSA mieli prowadzić instruktorzy, którzy "wyszli z Gorzowa". Cokolwiek to znaczy... ;-) Ja w Gorzowie się urodziłem, kończyłem szkoły, mam rodziców, rodzeństwo i przyjaciół ale chyba z stamtąd "nie wyszedłem". ;-) Uczestnictwo w tym stażu było dla mnie możliwością spotkania przyjaciół. Zaprosił mnie sam prezes, nawet dostałem dyplom pamiątkowy z jego podpisem i błyskotliwym tekstem: "za to, że jest chociaż nie tak jakbyśmy tego chcieli". ;-) :lol: Czekając na korytarzu AWF-u zostałem uprzedzony przez kolegów, że prezes nie pozwoli mi prowadzić, no i użył do argumentacji paru inwektyw (podobno)... Szkoda, że jak zwykle nie miał odwagi powiedzieć mi tego sam, odcinając się od emocji (które być może wywołał u niego poprzedzający rocznicę zjazd instruktorów), tylko przez osoby trzecie. Czasem tak jest, że ktoś ma problem z komunikacją albo odwagą!? Chociaż ja mam na to inne określenie, że nawet jak chłop ubierze garnitur Hugo Boss'a, to i tak zawsze będzie chłopem. Jednym słowem "nie szata zdobi człowieka" ;-) :)
Staż zaczął się od krótkiej historii aikido w Gorzowie, chociaż w tej refleksji zabrakło dwóch nazwisk. Pani Kitowskiej i pana Milewskiego, bez których aikido w Gorzowie nie miałoby przyszłości. Bo to głównie te dwie osoby ciągnęły cały ten "wózek". Myślę, że mogę coś na ten temat powiedzieć, bo w Gorzowie zajmowałem się aikido od 1984 do 1999 roku. Tym bardzie, że te dwie osoby do dzisiaj mają swoje kluby w tym mieście.
Później żałowałem, że pojechałem do Gorzowa, bo było mi jednak trochę przykro. Gdybym nie był nie miałbym przynajmniej żalu. Ale z drugiej strony mogłem się tylko utwierdzić we własnym przekonaniu... ;-)
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: 30 lat aikido w Gorzowie Wlkp.
a, to po to pojechałeś :) wszystko jasne :)
  • 0

budo_wice psa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 30 lat aikido w Gorzowie Wlkp.
Z wrażenia wkradł mi się błąd. Ćwiczyłem w Gorzowie od 1984 do 1989 :lol:
  • 0

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: 30 lat aikido w Gorzowie Wlkp.

Faktycznie, nie prowadziłem treningu. Wg info na stronie PSA mieli prowadzić instruktorzy, którzy "wyszli z Gorzowa". Cokolwiek to znaczy... ;-) Ja w Gorzowie się urodziłem, kończyłem szkoły, mam rodziców, rodzeństwo i przyjaciół ale chyba z stamtąd "nie wyszedłem". ;-) Uczestnictwo w tym stażu było dla mnie możliwością spotkania przyjaciół. Zaprosił mnie sam prezes, nawet dostałem dyplom pamiątkowy z jego podpisem i błyskotliwym tekstem: "za to, że jest chociaż nie tak jakbyśmy tego chcieli". ;-) :lol: Czekając na korytarzu AWF-u zostałem uprzedzony przez kolegów, że prezes nie pozwoli mi prowadzić, no i użył do argumentacji paru inwektyw (podobno)... Szkoda, że jak zwykle nie miał odwagi powiedzieć mi tego sam, odcinając się od emocji (które być może wywołał u niego poprzedzający rocznicę zjazd instruktorów), tylko przez osoby trzecie. Czasem tak jest, że ktoś ma problem z komunikacją albo odwagą!? Chociaż ja mam na to inne określenie, że nawet jak chłop ubierze garnitur Hugo Boss'a, to i tak zawsze będzie chłopem. Jednym słowem "nie szata zdobi człowieka" ;-) :)
Staż zaczął się od krótkiej historii aikido w Gorzowie, chociaż w tej refleksji zabrakło dwóch nazwisk. Pani Kitowskiej i pana Milewskiego, bez których aikido w Gorzowie nie miałoby przyszłości. Bo to głównie te dwie osoby ciągnęły cały ten "wózek". Myślę, że mogę coś na ten temat powiedzieć, bo w Gorzowie zajmowałem się aikido od 1984 do 1999 roku. Tym bardzie, że te dwie osoby do dzisiaj mają swoje kluby w tym mieście.
Później żałowałem, że pojechałem do Gorzowa, bo było mi jednak trochę przykro. Gdybym nie był nie miałbym przynajmniej żalu. Ale z drugiej strony mogłem się tylko utwierdzić we własnym przekonaniu... ;-)



"Nie walcz sensei z idiotami.... Mają przewagę liczebną..." ;-) :)
  • 0

budo_the-cheetah
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 30 lat aikido w Gorzowie Wlkp.
To mój pierwszy post na tym forum, więc się przywitam. Dobry wieczór wszystkim :) Jeśli ktoś jest zainteresowany zdjęciami ze zjazdu to zapraszam na stronę międzychodzkiego klubu aikido pod adresem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] lub na facebook'owskim koncie klubu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] .

Na razie zdjęcia dotyczą tylko drugiego dnia zjazdu, konkretnie jakichś 30 ostatnich minut treningu. Jeśli dostanę więcej zdjęć i zamieścimy je na stronie dam znać.

Ps. zapomniałem podać konkretny link do galerii - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_dca
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: 30 lat aikido w Gorzowie Wlkp.
Nie wiem, nie bylem :) .

Pozdrawiam wszystkich.
  • 0

budo_jaśko f.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 30 lat aikido w Gorzowie Wlkp.

Nie wiem, nie bylem :) .

Pozdrawiam wszystkich.


Podobno nic nie straciłeś ;-) :lol: No, jeśli nie licząc wyboru nowego wiceprezesa "jakiegoś" kolesia, którego nikt nie zna!? Aaaa, podobno gościu ćwiczy rekreacyjnie... Tzn. raz na 3 lata ;-) :)
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: 30 lat aikido w Gorzowie Wlkp.
Jaśku, nie musi ćwiczyć. Ważne, żeby dobrze działał na rzecz i dobrze reprezentował na zewnątrz. A jeśli jest do tego dobrym zbieraczem sponsorów to byłoby extra dla stowarzyszenia.
  • 0

budo_świstak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 30 lat aikido w Gorzowie Wlkp.

Jaśku, nie musi ćwiczyć. Ważne, żeby dobrze działał na rzecz i dobrze reprezentował na zewnątrz. A jeśli jest do tego dobrym zbieraczem sponsorów to byłoby extra dla stowarzyszenia.


:lol: :lol: W tym wypadku trzeba by było poprosić kogoś z tej listy w tym artykule ;-) :lol: :)
„Po czym poznać dobrego menedżera? najlepsi menedżerowie zaczynają od najniższych stanowisk”
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: 30 lat aikido w Gorzowie Wlkp.

:lol: :lol: W tym wypadku trzeba by było poprosić kogoś z tej listy w tym artykule ;-) :lol: :)
„Po czym poznać dobrego menedżera? najlepsi menedżerowie zaczynają od najniższych stanowisk”
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Genialne. Np. Lakshmi Mittal, wymienionego w cytacie "Tak zaczynali najlepsi – od najcięższej fizycznej pracy, od najniższych stanowisk: "..." Lakshmi Mitkal – hinduskiego pochodzenia potentat na rynku stali (piąty w wyżej wspomnianym rankingu), który karierę zaczynał pracując w niewielkiej hucie należącej do ojca." Dla porządku warto dodać, że zaczynał od najniższego stanowiska w zarządzie tej huty, z daleka od jakiejkolwiek pracy fizycznej. To trochę tak jak w Polsce dr. Kulczyk, który na początku drogi od pucybuta do milionera pierwszy milion dolarów dostał od ojca, a potem już jakoś poszło dalej.
  • 0

budo_the-cheetah
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 30 lat aikido w Gorzowie Wlkp.
Gdyby ktoś był zainteresowany kolejnymi zdjęciami ze stażu to dodaliśmy nowe zdjęcia z obu treningów.
Nowe zdjęcia można znaleźć tu - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Cała galeria dostępna jest tutaj - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_świstak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 30 lat aikido w Gorzowie Wlkp.
Instruktorzy wywodzący się z Gorzowa-grupa I :lol: ;-)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Grupa II :lol: ;-)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Z tych dwóch zdjęć tylko podobno 4 wywodzi się z Gorzowa, to chyba niewielu jak na 30 lat historii!? ;-) :lol: :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024