Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zagadka dla aikidoków


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Zagadka dla aikidoków
1. Zdjęcie publiczne, przeznaczone dla wszystkich:
Dołączona grafika

2. Zdjęcie niepubliczne, przeznaczone przede wszystkim dla kolegów - aikidoków:
Dołączona grafika
(źródło: dobrzy ludzie z internetów)

A teraz zagadka: dlaczego na zdjęciu dla wszystkich trener z Białorusi (?) nie jest nazywany trenerem "aktualnego mistrza świata BJj z Brazylii" a na zdjęciu dla aikidoków - jest? Skromność? ;-)
Swoją drogą, ciekawy jestem nazwiska owego nienazwanego mistrza świata, którym koniecznie trzeba zaimponować znajomym :)
Pomijając już fakt, że po co u licha Brazylijczykom trener sambo z Białorusi?
  • 0

budo_kristof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zagadka dla aikidoków
Mags, chyba jednak troszkę to na opak zrozumiałeś. "Mistrz Walentyn trenuje aktualnego Mistrza Świata BJJ z Brazylii", ale wcale nie znaczy to, że widoczny na zdjęciu Wędlinow jest tym miszczem - ot niezręczny podpis, ale nie sądzę, żeby takie były intencje jak napisałeś :)

pzdr
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Zagadka dla aikidoków

Mags, chyba jednak troszkę to na opak zrozumiałeś. "Mistrz Walentyn trenuje aktualnego Mistrza Świata BJJ z Brazylii", ale wcale nie znaczy to, że widoczny na zdjęciu Wędlinow jest tym miszczem - ot niezręczny podpis, ale nie sądzę, żeby takie były intencje jak napisałeś :)


Kristof, abstrahując od zdjęć i opisów... Przekręcanie i nabijanie się z czyjegoś nazwiska nie świadczy dobrze o osobie to robiącej. Tym bardziej wtedy, kiedy czyni to za osłoną internetu. :roll: :???:
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Zagadka dla aikidoków
A dlaczego nie moze byc mistrzem swiata ? Np. mistrzem swiata niebieskich pasow. Wszyscy wiemy, ze w Brazylii jest duzo mistrzostw i duzo swiatow :) .
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Zagadka dla aikidoków

Mags, chyba jednak troszkę to na opak zrozumiałeś. "Mistrz Walentyn trenuje aktualnego Mistrza Świata BJJ z Brazylii", ale wcale nie znaczy to, że widoczny na zdjęciu Wędlinow jest tym miszczem - ot niezręczny podpis, ale nie sądzę, żeby takie były intencje jak napisałeś :)

pzdr

to mi akurat przez myśl nie przeszło, bo nawet autoreklama tego pana ma jakieś granice :)

po prostu ciekawy jestem skąd ta różnica w opisach no i nazwiska owego MŚ. może być nawet i w niebieskich pasach...
  • 0

budo_kristof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zagadka dla aikidoków

Mags, chyba jednak troszkę to na opak zrozumiałeś. "Mistrz Walentyn trenuje aktualnego Mistrza Świata BJJ z Brazylii", ale wcale nie znaczy to, że widoczny na zdjęciu Wędlinow jest tym miszczem - ot niezręczny podpis, ale nie sądzę, żeby takie były intencje jak napisałeś :)


Kristof, abstrahując od zdjęć i opisów... Przekręcanie i nabijanie się z czyjegoś nazwiska nie świadczy dobrze o osobie to robiącej. Tym bardziej wtedy, kiedy czyni to za osłoną internetu. :roll: :???:


Przedstawiałem się na tym forum z imienia i nazwiska. Jeśli MV lub Ty macie ochotę przedyskutować ten temat, to bardzo łatwo znajdziecie na mnie namiary.

pozdrawiam
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zagadka dla aikidoków

Mags, chyba jednak troszkę to na opak zrozumiałeś. "Mistrz Walentyn trenuje aktualnego Mistrza Świata BJJ z Brazylii", ale wcale nie znaczy to, że widoczny na zdjęciu Wędlinow jest tym miszczem - ot niezręczny podpis, ale nie sądzę, żeby takie były intencje jak napisałeś :)


Kristof, abstrahując od zdjęć i opisów... Przekręcanie i nabijanie się z czyjegoś nazwiska nie świadczy dobrze o osobie to robiącej. Tym bardziej wtedy, kiedy czyni to za osłoną internetu. :roll: :???:


Przedstawiałem się na tym forum z imienia i nazwiska. Jeśli MV lub Ty macie ochotę przedyskutować ten temat, to bardzo łatwo znajdziecie na mnie namiary.

pozdrawiam

Tu nie chodzi moim zdaniem o to czy Cie znamy czy nie. Po prostu tak nie wypada dorosłemu, myślącemu facetowi. Jesli jesteś myślacy to skumasz co mam na mysli...Jesli nie. Wybacz, nie ma o czy prawić. Nikt nie lubi jak mu się chamsko przekręca nazwisko.
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Zagadka dla aikidoków

Przedstawiałem się na tym forum z imienia i nazwiska. Jeśli MV lub Ty macie ochotę przedyskutować ten temat, to bardzo łatwo znajdziecie na mnie namiary.

Ja też się przedstawiłem z imienia i nazwiska i możesz łatwo znaleźć na mnie namiary, tylko co z tego? To nie ma nic do rzeczy. Fakt, że żyjemy w wolnym kraju i możemy sobie popisać na forum co tam komu ślina na klawiaturę przyniesie nie zwalnia z przestrzegania elementarnych zasad. Celowe przekręcanie czyjegoś nazwiska lub naśmiewanie się z niego jest, delikatnie rzecz ujmując, mało kulturalne. :nie:
  • 0

budo_kristof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zagadka dla aikidoków
To ma do rzeczy, bo napisałeś, że jestem "za osłoną internetu", a to nie do końca jest prawdą, bo nie jestem anonimowy. Przepraszam, że podeptałem wam kwiatki, wszak tu zawsze taka kulturalna dyskusja na poziomie :twisted:
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Zagadka dla aikidoków
Czy mi się zdaje, czy Ty faktycznie nie rozumiesz?
  • 0

budo_kristof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zagadka dla aikidoków
Zdaje.
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zagadka dla aikidoków
Z tłukiem nie ma co...
  • 0

budo_kristof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zagadka dla aikidoków
Głos zabrał ani trochę nie chamski i wielce myślący miszcz ninja :)
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zagadka dla aikidoków
Ja Cie tak nie nazwałem bezposrednio. Reszte pozostawiam w domysłach. :) Pomyślisz co pomyślisz. Dynda mi to ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024