Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sobota/niedziela-małe święto polskiego boksu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Sobota/niedziela-małe święto polskiego boksu
Proszę takie info zamieszczać tu: http://budo.net.pl/v...=73529&start=15 - specjalnie założona dyskusja nt. tegóż zawodnika;) A tak w ogóle to dzisiaj boksują Wilczewski i Masternak. "Master" moim zdaniem to obecnie najlepszy nasz pięściarz (w całokształcie bez podziału na wagi). Transmijsa na Polszicie sport - niestety nie odbieram więc został ino net
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Sobota/niedziela-małe święto polskiego boksu
Żaden problem BLT,widziałem Twój temat, a o sparingu napisałem "tu" bo chciałem się odnieść do postu Cypisa o tym by Szpila walczył z najlepszymi.
Ps.Cieszy mnie postawa Masternaka i paru innych bokserów, zdaje się że coś się w końcu ruszyło w boksie zawodowym (ciekaw jestem tylko skąd Ci bokserzy się biorą skoro amatorski u nas stoi)
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Sobota/niedziela-małe święto polskiego boksu

(...)(ciekaw jestem tylko skąd Ci bokserzy się biorą skoro amatorski u nas stoi)

zapewne z rozumu i uciekania z amatorki póki jest możliwość ;-)
BTW. z amatorstwa nie ma kasy (tak jak dekadę temu istniała liga) i załóżmy można bylo boksować się za kasę w lidze. Teraz albo poboksujesz rekreacyjnie albo idziesz w zawodostwo - a w związku z tym w masę pułapek i jeśli nie asz dobrych i przede wszystkim uczciwych promo i menago to szybko kończysz karierę czyli innymi słowy szybko trzeba trafić do odpowiedniej "stajni". A jak pracujesz i masz właściwych ludzi wkoło siebie to przy odrobinie talentu i szczęścia możesz stać sie dobrym pięściarzem... tak to mi się widzi.
Boks amatorski zresztą u nas leży kupę lat - ostatni medal na IO to był brąz Bartnika w Barcelonie, potm nie pamiętam bo dokładnie nie śledzę ale na ME i MŚ też za dużo powodów do świętowania nie było (o ile w ogóle), kobiety coś tam wyboksowały ale tu to już w ogole nie śledzę. Generalnie jak się pojawi młody zdolniejszy pięściarz to zaraz wchłania go zawodostwo i jezeli tu nie pójdzie to nikt o nim nie usłyszy. No bo gdzie? skoro niema ligi, MP są raz do roku (i to bez eliminacji) więc zostają lokalne gale i próbowanie boksowania za kasę.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024