Skocz do zawartości


Zdjęcie

Training Camp Almere - Bonjasky Academy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

budo_pro fighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Training Camp Almere - Bonjasky Academy
Almere to bardzo cicha i spokojna miejscowość. Wynajmowałem przyjemny pokój około 2km od campu. Trenowałem dwa razy dziennie a Remy starał się pokazać nam cały przekrój holenderskiego treningu. Oprócz czystej techniki której przerobiliśmy sporo, pokazał nam trening siłowy na maszynach – typowy dla sportów walki oraz zasady budowania cech podczas treningu kondycyjnego. Wszystko poprzeplatane sesjami sparingowymi co łącznie dało mi bardzo dużo materiału do przyswojenia. Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia w Bonjasky Academy. Zobaczyłem K-1 z delikatnie innej perspektywy niż poprzednim razem w Mike’s Gym. Inna praca na nogach i inny styl boksowania. Czeka mnie jeszcze podróż do Golden Glory i wtedy będę miał już mniej więcej to co wiedzieć należy o tzw „Dutch Kickboksen” style. Sam Mistrz to bardzo pozytywny człowiek i z zaangażowaniem prowadzi każdy trening. Odpowiada na każde pytania i dużo tłumaczy podczas demonstracji techniki. Z żalem opuszczałem Holandię bo tym razem bardziej się do niej przywiązałem. Breda to kolejny pomysł na szkolenie więc tylko czekać aż znowu zarobię mocnego siniaka. Do zobaczenia na treningu… Usss …

Dołączona grafika
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024