Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szybkosc i sila eksplozywna w sportach walki - 24.03.2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Szybkosc i sila eksplozywna w sportach walki - 24.03.2012
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

>seminarium pod kierunkiem trenera karate II klasy Piotra Szeligowskiego
Wiek minimum 16 lat. Seminarium adresowane do zawodników i trenerów.



Koszt 190PLN od osoby.

Przy rejestracji w terminie do 15 marca - koszt 150PLN od osoby.

Wpłata na konto

Toyota Bank Polska S.A
ul. Postępu 18b
02-676 Warszawa
Nr konta 60 2160 0003 2000 1566 2398 0001
z dopiskiem seminarium.

Program

1. Szybkość i siła eksplozywna w sportach walki. Definicje, znaczenie, sposoby ćwiczenia. Testy funkcjonalne. Warunki przeprowadzenia, egzekucja i ewaluacja. Zastosowanie w planowaniu treningu. Wykład, zajecia praktyczne.

2. Trening szybkości i zwinności w sportach walki z użyciem drabinki szybkościowej, markerów, płotków, skakanki, piłki refleksówki, standardowego sprzętu do sportów walki. Podstawowe metody, planowanie treningu.

3. Trening równowagi. Aktywizacja receptorów czucia głębokiego (trening propioceptywny). Metoda statyczna, siłowa i dynamiczna. Użycie sprzętu w treningu – BOSU, piłka lekarska, piłka fitnesowa, trening podwieszony, kable elastyczne (gumy theraband, etc). Stopniowanie trudności cwiczeń.

4. Trening siły eksplozywnej. Ćwiczenia kończyn górnych i dolnych. Ćwiczenia wzmacniające siłę tułowia. Planowanie treningu i dobór obciążeń.

150 ćwiczeń budujących szybkość i siłę eksplozywną!


kontakt: Agnieszka Kowaliw - wpłaty i potwierdzenie uczestnictwa

email: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

tel: +48 608 401 326
  • 0

budo_jan111
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SEI BUDOKAI POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybkosc i sila eksplozywna w sportach walki - 24.03.2012
Bylem na seminarium i bardzo mi sie podobalo! Przemyslane, dobrze dobrane, wartosciowe! Dzieki Wyborowa i pozdrawiam!
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybkosc i sila eksplozywna w sportach walki - 24.03.2012

Bylem na seminarium i bardzo mi sie podobalo! Przemyslane, dobrze dobrane, wartosciowe! Dzieki Wyborowa i pozdrawiam!


dopiero co wrocilem do krainy sera i czekolady. musze sie troche ogarnac i obrobic zdjecia z seminarium. za chwile bede z nimi gotowy. Bog zaplac za dobre slowo i Darz Bor dla wszystkich ktorym chcialo sie tylek ruszyc, zwlaszcza z daleka.
  • 0

budo_kogan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybkosc i sila eksplozywna w sportach walki - 24.03.2012
Niczym kręgi w wodzie, echa tego treningu dobijają do mojego brzegu. Okazuje się, że karate można zmienić, chociaż takie idee jak periodyzacja i jej konotacje, wyjątkowo ciężko wchodzą. Chyba za rzadko bywasz :)
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybkosc i sila eksplozywna w sportach walki - 24.03.2012

Niczym kręgi w wodzie, echa tego treningu dobijają do mojego brzegu. Okazuje się, że karate można zmienić, chociaż takie idee jak periodyzacja i jej konotacje, wyjątkowo ciężko wchodzą. Chyba za rzadko bywasz :)


Ja jestem bardzo zadowolony. Poznalem wspanialych, nowych ludzi, ktorzy mnie rowniez nakrecili, zebym dal z siebie wiecej. Podpatrzylem kilka rzeczy, ktore mi otworzyly oczy i jedna z nich podzielilem sie od razu publicznie. Reszta bedzie mija nauka i inspiracja. Oprocz tego kilku starych znajomych, ktorzy mniej wiecej wiedza czego dobrego sie po mnie spodziewac. Tak jak Benny napisal... trzeba otworzyc drzwi, pokazac droge, a reszte tej drogi (treningowej) trzeba juz odbyc samemu. Reszta, ktora siedzi w domu (o tym tez bylo), zostanie w korytarzu i bedzie dreptac w kolko. I nie chodzi tu o moja impreze, tylko o pewien imeratyw lenistwa. ktory uniemozliwia rozwoj i rezultaty.
Sama impreza wykraczala poza karate - a na pewno nie byla zamknieta stylowo.

Do konca kwietnia manuskrypt mojej ksiazki o szybkosci i sile eksplozywnej bedzie juz w wydawnictwie. Jak sie uda to przed wakacjami bedzie w ksiegarniach. Nastepna ksiazke szykuje na druga polowe roku i do tego bedzie duza impreza integracyjno-promocyjna. O tym jeszcze przed wakacjami.
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybkosc i sila eksplozywna w sportach walki - 24.03.2012

Do konca kwietnia manuskrypt mojej ksiazki o szybkosci i sile eksplozywnej bedzie juz w wydawnictwie. Jak sie uda to przed wakacjami bedzie w ksiegarniach. Nastepna ksiazke szykuje na druga polowe roku i do tego bedzie duza impreza integracyjno-promocyjna. O tym jeszcze przed wakacjami.


w jezyku?
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybkosc i sila eksplozywna w sportach walki - 24.03.2012

Do konca kwietnia manuskrypt mojej ksiazki o szybkosci i sile eksplozywnej bedzie juz w wydawnictwie. Jak sie uda to przed wakacjami bedzie w ksiegarniach. Nastepna ksiazke szykuje na druga polowe roku i do tego bedzie duza impreza integracyjno-promocyjna. O tym jeszcze przed wakacjami.


w jezyku?


Obie ksiazki przygotowuje w jezyku polskim i na polski rynek.
Pierwszy tytul, taki jak seminarium - "szybkosc i sila eksplozywna w treningu sportow walki".
Drugi tytul bedzie poniekad kontynuacja "tradycyjnego kyokushin karate", a bedzie dotyczyc metodyki tradycyjnego nauczania w sztukach i sportach walki.
  • 0

budo_kogan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybkosc i sila eksplozywna w sportach walki - 24.03.2012
Zapowiada się rewelacyjnie.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybkosc i sila eksplozywna w sportach walki - 24.03.2012

Zapowiada się rewelacyjnie.


"mezom przystoi po cichu sie zbroic".
Za chwile bedzie dwa lata jak napisalem na swojej stronie o mojej metodycznej ksiazce-
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
konspekt dawno temu powstal, rysunki gotowe, wiekszosc zdjec i tekstow porobiona, wymaga troche szlifu i mysle ze do konca maja zrzuce calosc do skladu.
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybkosc i sila eksplozywna w sportach walki - 24.03.2012
Wyborowa
Ruszyło coś z miejsca w sprawie tej książki?
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybkosc i sila eksplozywna w sportach walki - 24.03.2012

Wyborowa
Ruszyło coś z miejsca w sprawie tej książki?


yepp...
rusza sie caly czas.
manuskrypt ukonczony, umowa za chwile do podpisu (od 17 maja jestem w Polsce), potem sklad i druk.
trudno przewidziec kiedy dokladnie, ale mysle , ze od zlozenia manukryptu - sklad i druk - jakies dwa miesiace. moze mniej. moze wiecej.
240 stron w manuskrypcie, 175 cwiczen. w ksiazce wyjdzie tego kolo 300 stron.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybkosc i sila eksplozywna w sportach walki - 24.03.2012
Będę w Polsce na przelomie sierpnia i września. Gdzie będzie można kupic Twoją książkę???
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybkosc i sila eksplozywna w sportach walki - 24.03.2012

Będę w Polsce na przelomie sierpnia i września. Gdzie będzie można kupic Twoją książkę???


Czesc Pawel, odpisalem Ci na posta. Przepraszam jak Cie ubodlem. Nie bylo to moja intencja.
Ksiazka na pewno bedzie w empiku, na pewno bedzie dostepna w wielu internetowych ksiegarniach.
Ja tez powinienem byc na poczatku wrzesnia w Polsce, ale jeszcze kilka tygodni musze miec na potwierdzenie terminow.
pozdrawiam. W.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybkosc i sila eksplozywna w sportach walki - 24.03.2012
Jest ok, ja żartowałem. Cieszę się że ksiazka zostanie wydana. A co do tematu kursu to wolę poczytać Twoja książkę wziąć udział w Twoim seminarium (chwilowo brak czasu).
Niż tracić czas na takich kursach na jakich zdobyłem legitymację instruktora (papier nie wiedzę). Więcej wiedzy uzyskałem rozmawiając z Tobą czy J. Pietrasem przy piwie. Takie rozmowy dały mi impuls do szukania.Pozdrawiam.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybkosc i sila eksplozywna w sportach walki - 24.03.2012

Jest ok, ja żartowałem. Cieszę się że ksiazka zostanie wydana. A co do tematu kursu to wolę poczytać Twoja książkę wziąć udział w Twoim seminarium (chwilowo brak czasu).
Niż tracić czas na takich kursach na jakich zdobyłem legitymację instruktora (papier nie wiedzę). Więcej wiedzy uzyskałem rozmawiając z Tobą czy J. Pietrasem przy piwie. Takie rozmowy dały mi impuls do szukania.Pozdrawiam.


Jak wrzucasz filmiki ze swoich treningow na FB to widac ze sie dzieje dobrze.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybkosc i sila eksplozywna w sportach walki - 24.03.2012

Jak wrzucasz filmiki ze swoich treningow na FB to widac ze sie dzieje dobrze.

+1
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024